Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Aneczka22

Kobietki, które mają facetów w wojsku!!!!!!!!!

Polecane posty

Musza im zrobic badanie krwi i kalu, wtedy bedzie wiadomo na 100% co im jest...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Własnie kazda...:/i to jest tu najgorsze;/nasza nie wiedza:?i my sobie poukładamy iles tam wersji zdarzen nie zawsze dobrze sie konczacych i rozmyslamy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
musi byc dobrze! Dobrze ze tak szybko beda wyniki bo to czekanie jest najgorsze... Napisz nam jak beda. Ja mysle ze to nie jest s... Chociaz obawy sa...:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez mam nadzieje,ze to nie sepsa.... ja to wogle mam ostanio przejebane;/byłam ostatnio w Lublinie i szłam praktycznie krok w krok z taka dziewczyna nie znam jej ale jakos tak szłysmy rownoo,stałysmy na przejsciu i mi cos zamigało i ja sie odwrociłam a mialam juz przechodzic no i ona weszła na przejscie....i niewiadomo skad wyjechał samochod i wnia wjechał;/no i dziewczyna nie zyje....;/a a gdbym sie nie odwrociła to byłabym ja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ale dobra,koniec o smutnych rzeczach!!!bedzie dobrze i u mnie i u kazdej z Was!!musi byc innej obcji nie ma!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzien dobry :) 🌻 widze ze znow trafilam na pustki na forum a ja mam dzis dla odmiany dobry humorek bo w piatek przyjezdza moj misiek i to juz jest pewne :D puszczaj cala grupe oby tylko potem na swieta nie mial sluzby to juz bede calkiem happy :P jeszcze ja cos napisze do mojej niemyslacej immienniczki-Ewy :) a wiec ja uwazam ze nie powinnas mu o tym mowic bo on sie zalamie i straci do ciebie zaufanie a to szczegolnie potrzebne w wojsku wiec jesli naprawde tego zalujesz i nie chcesz wiecej tego zrobic to zachowaj to dla siebie a za pokute na kolanach do Częstochowy :P zartuje oczywiscie :) ale przystopowac z alkoholem moglabys.No ale ja nie znam twojego chlopaka wiec sama podejmij decyzje zycze Ci trafnych wyborow :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
juz mam gorszy humorek a to dlatego ze oni maja egzamin wewnetrzny w piatek rano i puszcza ich po egzaminie a to oznacza ze nastepny pociag do domu bedzie dopiero o 21.37 i misiek przyjedzie w sobote o 9 :( no ale coz ciesze sie z tego ze chociaz bedzie. a dzis znow im dali szczepionki i znowu wszyscy umierający...eh te wojsko... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobra widze ze i tak nikogo nie ma wiec ide sie uczyc na egzamin bo mam od razu po wyjezdzie Bartka :( tak samo jak wtedy po przysiedze ale teraz tak latwo nie bedzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jejku to NIE sepsa:):):):)okazało sie,ze ten chłopak ma zapalenie opon mozgowych.....jeju dobrze,ze to nie sepsa:):):)az mi ulzyło:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ciesze sie ze to nie sepsa! Przejelam sie tym... Nawet nie wiesz jak mi ulzylo:) Ciesze sie razem z Wami, Madziu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jejku ale mi sie strasznie teskni:( kurcze kumpelki ciagna mnie na piwo a ja mam odrzut po ostatniej bobie;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobry wieczor ;) Madziu, dobrze, ze to nie sepsa.. Ta choroba to chyba zmartwienie kazdej dziewczyny, ktorej chlopak jest w wojsku.. Ale u nas wszyscy beda zdrowi ;) Natalka, ten Twoj humor musi byc lepszy.. No nie mozesz sie smucic.. Choc ja wiem, ze to tylko tak sie latwo mowi.. Ale mam nadzieje, ze usmiech szybciutko wroci ;) U mnie tez dzisiaj smutnawo.. Pojechalam do lekarza. Dostalam znowu antybiotyki i zwolnienie na caly tydzien.. Juz 3 tydzien w domu, zwariowac idzie.. Dobrze, ze w tym tygodniu nie ma w mojej szkole lekcji..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie Kobietki ja właśnie wróciłam z zajęc:) Humor mi się poprawił bo zaliczyłam kolosika a byłam przygotowana na gorszą opcję:) i jestem happy:D Mam nadzieję że ten humorek mi ten humorek potowarzyszy troszkę dłużej bo już nie chcę doła:P Madziu cieszę się że to nie ta przeklęta sepsa!!! :) napewno niedługo się zobaczycie na PJtce:) Pati ale masz odpoczynek że hoho.... ale wiadomo w nadmiarze można z nudów umrzeć:o ale dobrze że nie masz zajęć w szkole bo to straszne zaległości:o wracaj do zdrówka!!!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam kobietki ja tylko na chwilke chcialam doniesc ploteczki o moim Michasku i znikam na rozmowe:) no wiec po pierwsze to jakis palant sie doczepia bez przerwy do niego, ze niepelny wymach, jak cos trzeba zrobic to zawsze on i wogole masakra:( on go dreczy psychicznie:(:(:(dzisiaj Michal byl tak bardzo przejety:(:(:( no i jeszcze pjka.....:( sama nie wiem bo powinnam sie cieszyc, bo jest od piatku...ale jedzie do domu wiec sie nie zobaczymy...:(nie wiem co lepsze zeby nie mial jej wogole czy swiadomosc ze jest \"na wolnosci a nie mozemy sie zobaczyc:(:(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny... Chyba Wasze dolki przeszly na mnie:( ryczec mi sie chce... Nic mi sie w tym moim beznadziejnym zyciu nie udaje... az szkoda slow:( nie bede Was zanudzac swoimi problemami... Poczytam tylko co piszecie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bebe no co Ty znowu wymyśliłaś nikogo nie będziesz zanudzać!! ? Jak tylko chcesz i czujesz taką potrzebę to wypisz się ile wlezie może nam się uda jakoś Cię pocieszyć!!! Mariola wiem co czujesz bo mojego też ciągle do jakiejś roboty wysyłają i mój przesrane tylko że z kolegami z pokoju.... bo się go ciągle czepiją

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lepiej nie, bo jak zaczne to nie skoncze... Niech on juz w koncu przyjedzie bo powoli nie daje sobie rady... Chcialabym chociaz na chwile zapomniec o problemach:( ktore mnie przerastaja...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak wolisz! Mam nadzieję że jakoś Ci się wszystko zacznie układać!! i tego życzę!!! 🌻 dobrze że do Waszej PJtki jeszcze tylko 4 dni:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam;) Natalka, to dobrze, ze humor sie poprawil i gratuluje tego, ze zaliczylas ;) Mariolka, mam nadzieje, ze tam ten przestanie go dreczyc.. Przeciez tak nie mozna.. 3mam kciuki, zeby wszystko bylo ok ;* Beatka, ale co to za dolki..Mi tez kiepsko idzie.. Nic nie umiem zalatwic, taka oferma zyciowa.. Ale bedzie dobrze, do kazdego w koncu sie usmiecha slonce ;) i do Ciebie tez sie usmiechnie ;) Ania u nas jak sama widzisz.. lepiej opowiedz co u Ciebie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej :) no nareszcie nasze forum odzylo ja niestety moge tylko chwile bo zaraz bede sie katowac :P tzn cwiczyc :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×