Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Aneczka22

Kobietki, które mają facetów w wojsku!!!!!!!!!

Polecane posty

witam , witam:Dco do tego ze nie jest zle to ja powiem tak:na samym poczatku bylo mi strasznie zle..nie umialam sie przyzwyczaic i Michal mial to samo..ale po przysiedze bylo lepiej mi sie podobalo bo wszystko wiedzialam co robi i wogole i Michalowi tez sie podobalo, chcial zostac na zawodowego, mowil ze ma prawie jak w raju, ogolnie nam sie podobalo w wojsku a teraz jest tak ze on ma juz dosc:( tzn wszystko go wkurza...jesli chodzi o pjki, kadre i wogole..teraz sie tam tylko denerwuje,oczywiscie nie zawsze, no i ostatnio stwierdzilismy ze juz nam sie nie podoba w wojsku........ale kto wie??moze znowu przyjdzie lepszy moment??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Dziewczynki:) co tam ciekawego słychac? ja to dzisiaj miałam smieszne wykłady z etyki:)usmiałam sie,dowiedziałam sie,ze nie wolno uzywac prezerwatyw;p bo to tak jakby chłop w gumofilcach szedł spac:D!!no i,ze sa rozne wielkosci członkow:Di niektore zaspokaja a niektore nie potrzeb kobiety:D!!hehehe albo to,ze jesli mezczyzna mowi na kogos głupi huj to znaczy,ze ma kompleksy,ze ma za małego:D:D:D:Dmowie Wam smiesznie było:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobry wieczór ;) Wpadłam na chwilke.. Jestem totalnie zmeczona i mykam zaraz spac. Zjechala sie dzisiaj do mnie rodzinka, wiec musialam sie zrzucic z loka, ale zaraz wracam tam z powrotem. Daria, a u mnie jest podobnie. Nie to, zeby mi wojsko sie podobalo, ale jakos lekko to przezywam.. Sa chwile, ze mam dosc i mam ochote mojego jednostke wysadzic w powietrze, ale na szczescie sa juz one bardzo rzadko.. Juz minela polowa wojska, druga polowa mam nadzieje zleci rownie szybko.. Zazwyczaj staram sie byc optymistka, wiec moze dlatego lepiej to znosze.. Poza tym przez te wojsko zrozumialam, ze na prawde mi na nim zalezy.. i nie wiedzialam, ze mozna tak bardzo tesknic.. teraz juz wiem..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Magda to musialas sie niezle usmiac :D Przydal by mi sie taki wyklad :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to ja mam podobne wyklady z filozofii;) ostatnio mowilismy o moralnosci i etyce:) ciekawe rzeczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ochrone środowiska, kierunek projektowanie krajobrazu. A Ty?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej :) ja tylko na chwile bo zbieram artykuly na temat aborcji wiec nie mam czasu zagladac a musze to szybko zrobic bo zaraz misiek zadzwoni :P a te artykuly to tez na etyke :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moj mis juz dawno sobie spi wiec dzisiaj sobie posiedze z wami:D ale nie dlugo....bo jutro wstaje rano i ide do nowej pracy:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w pttk i ciesze sie jak glupia bo od maja siedzialam w domu, no a teraz mi sie trafilo i to tam gdzie chcialam:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeju dowiedziałam sie,ze moj Misiek napewno przyjedzie albo w ten piateka najpozniej we wtorek i to az na 5 dni!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!:):):):):):):):):):):):):):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurcze mojemu Michalowi sie wczoraj cos pomylilo na odprawie jak ich pytali jak szedl na warte i oficer powiedzial ze bedzie go z tego pytal,wczoraj a jak nie powie dobrze to nie pojedzie na pjke, ale nie zapytal go juz wiec nie wiem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maariolka a dlaczego z tego bedzie go pytal? Przeciez to juz dawno powiniem umiec, bo bez tego nie puscili by go na warte

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mojego pytali z tego zanim wydano im bron... mieli niecaly tydzien zeby sie tego nauczyc...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe no tak on to umie bardzo dobrze bo za kazdym razem jak idzie na warte to to mowi ale mu sie cos pomylilo tylko a on sie doczepil..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewcia, jeszcze ich zdaza spytac... Moje kochanie wysyla mi sliczne mmsy i pisze jak bardzo teskni... Jeszcze 4 dni i przyjedzie:) On juz tam wariuje... Powiedzial nawet ze do mnie list napisal;) Mile mnie zaskoczyl, ciekawa jestem co tam naskrobal:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×