Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Aneczka22

Kobietki, które mają facetów w wojsku!!!!!!!!!

Polecane posty

Paulunia no widzę :D ale ja mam nadzieje, że Tomcio wyjdzie wcześnie po tej komisji dadzą mu kat. D i puszczą do domu:) Tylko jak narazie to mu utrudniają wszystko ;/ Misia nie wiem co mam Ci napisać :( a ile jesteście razem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Misia juz zauważyłam na tickerze, może to jest przejściowe, nie zadręczaj się tak, może w tym czasie co Ty dzwonisz to on nie może odebrać , a sam nie ma kasy, żeby sobie kartę kupić. Jakby nie chciał z Toba rozmawiać to miałby pewnie cały czas telefon wyłączony. Kup mu kartę chociażby za 5 zł i zobaczysz że zadzwoni:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny:) jeju co ja wczoraj przezyłam:(od słowa do słowa zaczełam sie klocic z moim Miskiem:(i to tak na powaznie nie złe słowa w koncu leciały;(a on do mnie wkoncu z takim tekstem....:\"moze zastanówmy sie nad tym sierpniem? bo jak mamy sie tak kłocic to ja dziekuje....gdzie sie podziała moja kochana Madzia?gdzie jest tamta dziewczyna,zawsze wesoła,usmiechnieta...a nie teraz powtarzasz,ze znudziło Ci sie bycie matka Teresa,przeciez Ty lubisz pomagac..Dziewczyno co sie z Toba dzieje?Wiem,ze Tobie jest ciezko..mi tez...ale Ty bys powidziała jedno słowo a ja bym stad spierdolił rozumiesz,jakbym wiedział,ze cos Ci sie dzieeje.... jeju nic mnie tak nie dobiło,jak to z tym sierpniem.....;(nie mogłam nic powiedziec no ale dzisiaj juz wszystko wyjasnione...na szczescie.....jest dobrzE:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Madzia jakbym słyszała słowa swojego Tomka:D ja czasem tez jak się z nim posprzeczam to mi mówi, ze się zmieniłam i że jakbym chciała to by stamtąd zwiał:D Wczoraj jak jechał na tą komisję to chciał na dworcu kupić bilet i jechać do domu, ale jest rozsądny i wie, że to by mu się nie opłacało:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Misia bardzo Ci wspolczuje i wyobrazam sobie jaki przezywasz koszmar, ale jezeli tak jak pisalas ze dostanie w sobote PJ to sie zobaczycie i pogadacie wtedy na zywo ze sobą i wszystko sie wyjasni a jezeli dalej bedzie taki to wtedy na Twoim miejscu pierwsza bym odeszla od niego....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ahhaaa, myslalam ze teraz w ta sobote bo tak cos pisala kiedys, no ja tez jej wspolczuje i wyobrazam sobie co ona przechodzi, mysle ze kiedys jej to los wynagrodzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no wiem,ze pisała ale dzisiaj mowiła mi,ze dopiero na swieta;/no ja mam nadzieje,ze jednak im sie jakos ułozy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale masz mase:)moj to dopiero na swieta przyjedzie....pierwszy raz po przysiedze a przysiege mial 3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oo hehe, no nie chce zapeszac ale narazie widze sie z nim co tydzien oby tak dalej, mowil mi ze bierze dodatkowe sluzby zeby dostac PJ na 72h i przyjechac do mnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Blondyneczka nie masz czasu się za nim stęsknić:) To tak blisko jesteście od siebie że co tydzień przyjeżdża? Co to za jednostka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Necia ja mieszkam w Rzeszowie a on jest na JW w Czarnym (woj.pomorskie) czyli mamy do siebie jakies 700km bardzo daleko, ale on woli siedziec 12h w pociagu niz na jednostce:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no fajnie to dopiero bedzie jak pojdzie na macierz do Przemysla w kwietniu to wtedy bedziemy tylko 70km od siebie :):):D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeju:)alez Ci zazdroszcze w sumie moj nie jest tak daleko bo 180 km ode mnie ale 70 to zawsze blizej:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Blondyneczka nas też dzieli 700 km. ale ma taką jednostkę że w ogóle nikog nie puszczają na Pjki:( Jeżdża co miesiąc albo dwa czy trzy miesiace:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Necia to widocznie zalezy od jednostki na jaka sie trafi, ja narazie nie narzekam na mojego wojaczka JW;] ale zobaczymy jaka bedzie miał w Przemyslu ... jak nie bedzie dostawal tak jak teraz w Czarnym PJ to bede codziennie jezdziła chyba do niego;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam :) ale trafilam na pustki... dzis sie troche nudze bo moj misiek caly dzien naczynia zmywa ale w sumie sie ciesze bo sie przynajmniej nauczy a ja tego robic nie lubie :P a ostatnio mam strasznie duzo nauki ciagle jakies kolosy troche nie wyrabiam... czytalam ze wasi chlopcy stali sie strasznie zboczeni to powiem wam ze z moim jest dokladnie tak samo nawet jak slucham o czym oni w pokoju gadaja to tez o jednym :D oni sie nawet wzajemnie zwierzaja kiedy ich dziewczyny maja okres normalnie sie usmialam jak mi o tym powiedzial :) a dzis spotkalam na miescie Angel i rzezczywiscie wszystko z nia w porzadku tylko ze nie ma dostepu do neta no ale niedlugo moze wszystko wroci do normy i znow nas bedzie duzo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
misia ja tez proponuje kupic karte za 5zl jesli mozesz bo on z zoldu moze nie wyrobic na karty... mojemu na przyklad na nic nie starcza a narazie karty nie kupowal bo mamy te darmowe rozmowy ale zeby je wlaczyc to i tak ja mu doladowalam... ale mam nadzieje ze sie w koncu pogodzicie i nas nie opuscisz! a ja nie chce zapeszac ale chyba na swieta spotkam sie z moim misiem tak bardzo bym chciala :) a od jutra bede go gonic do nauki bo 3 kwietnia ma egzamin na prawko no i MUSI zdac tylko ze on jest leniwy jak cholera :P a co do sluzby ktora ma trwac 12 miesiecy to ta wiadomosc chyba z ksiezyca wzieta... ale mialam sie z czego posmiac :D hmmmm dziwne ze o tej porze nikogo nie ma to moze i ja postaram sie wpasc pozniej 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×