Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Aneczka22

Kobietki, które mają facetów w wojsku!!!!!!!!!

Polecane posty

witam witam!!po raz drugi:D Paulinko Twoj zolnierz ma mixa, tak???na doladowania 50zl???a to jest tak samo ze raz w miesiacu musi doladowac, czy raz na 3 miesiace tak jak w simplusie??? moj misiek byl dzisiaj na strzelnicy, wrocili tylko na obiad, odpoczeli i pojechali teraz na nocna strzelnice...Michasiek sie troche obawia........no bo dziwnie tak strzelac po ciemku......:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heh to fajnie macie...mi sie juz zdazylo z Michalem tak porzadnie poklocic pare razy..:/ nie mamy kiedy rozmawiac bo w pracy nie moge a pozniej zawsze jemu cos wypada......tzn rozmawiamy i to dosc dlugo ale juz sie przyzwyczailam ze prawie wsztstko robilam z telefonem przy uchu:D caly dzien..no a teraz mi tego brakuje.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aha:)taki numer:)ja tez sie przyzwyczaiłam co prawda nie do gadania ale do praktycznie ciaglego smsowania,ale teraz odkad jezdzi tym starem to 2-3 smsy dziennie:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mmmmm a ciekawe co by bylo jakby nikt nie wymyslil telefonu.......kurcze...ciezko by bylo...dostajesz listy od swojego???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nom ja tez dostalam jeden.....drugi podobno sie pisze....ale bardzo mozolnie mu to idzie...a ja mu wyslalam dwa...nie umie pisac a pzatym to mobilizuje go ze jak on mi napisze to ja mu odpisze...:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:)ja jeszcze nie wysłałam:D!ja pisze,mojemu pamietnik:Di czyta za kazdym razem jak przyjedzie:Dtzn no teraz bedzie drugi raz czytał:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
super pomysl!!!!napewno mu sie spodobal.....ja swojemu uzupelniam kalendarzy...tzn on nie wie, dam mu jak wyjdzie....rozne wierszyki, co kiedy robil kiedy pjka, jaki humorek....moze tez mus ie spodoba...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
napewno:)ja mojemu opisuje,jak tesknie i takie tam...a,ze czasemlubie popisac...to mojemu Miskowi az łezki poleciały jak czytał:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja prowadze taki niby pamietnik odkad poszedl do wojska,opisuje co robie calymi dniami i takie tam,a potem dam mu to wszystko przeczytac:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja to sie niestety wygadałam,ah ten moj dłuuuuuugi jezor....no i teraz musze mu dawac na bierzaco czytac:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Madziu nie pytalas Twojego czy im cos wspominali o wyjsciu wczesniej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aha,no u mojego tez nie oficjalnie,ale u Maxuni zolnierza tak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiec bedzie dobrze:D!musze mojego wujka zapytac ale nie moge sie do niego dodzwonic:/a on jest zawodowym wiec moze cos wie:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to postaraj sie wypytac..moze bedziemy cos wiedziały:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no no musze:)ale moj kumpel ktory jest tez w woju...tylko,ze on za 28 dni wychodzi...tez mi pisał,ze u niego na jednostce tak mowili wiec moze cos w tym jest...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny! Co tam u was slychac? U mnie wszystko po mojej mysli Moj Mis dostanie Pj fakt u mnie bedzie tylko w sobote ale i tak bardzo sie ciesze. Zreszta jutro jade do Czestochowy na pielgrzymke maturzystow (i tak pewnie mi nie pomoze:P) heh pozdrowionka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny... przyszlam się pożegnać :(:( a tak mi tu dobrze z Wami było.Jakos Nie Specjalnie chce mi się o tym mówić.. ale... to definitywnie koniec :(:(:( nawet nie wiecie jak mi teraz ciężko..tak bardzo go kochałam.... :( tyle czasu spędzilam.... oj.... niestety ja to mam pecha... to jest koniec.... tym razem na zawsze :(:( ! już nie ma dla Nas odrobiny nadzieji... Miałam ją zawsze do dnia dzisiejszego... Że się ulozy,że bedzie dobrze...Nie...niestety nie będzie ;( jestem załamana... i jakaś nie przytomna... od wczoraj nie spie ani nie jem :(.. fatalnie mi :(:( dziewczyny... nie przejmujcie sie... u mnie to nie wina wojska... to wina Jego.... :(:(:(.... pozdrawiam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Misssiiiiaaaaaa!!!!:(......ale tak myslisz...czy masz jakies potwierdzenie...??rozmawialiscie...??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marioleczka.. koniec definitywnie... posluchja.. dzownilam doslownie z 500razy do niego od wczoraj.. nie odbieral..mase esów dostał.... nawet \'\'blagam cie odpowiedz mi bo ja tak zyc nie umie\'\' normalnie az tak sie ponizylam ze blagalam by odebrak tel :(:( dzis setki telefonow... nie odbieral..... wylanczal sie..napoczatku pomyslalam ze nie moze...poznej ze mu tel ukradli... ale w pewnym momencie odebral zamiast za konczyc i slyszalam jak cos do kogos mowil czyli poporstu nie chcial ze mna rozmawiac i sie wylanczal... po takich esach i takim dzwonieniu zaznaczalam mu ze to koniec... i wlasnie z2godzinki temu... napisalam mu to.... mam dosc narazie nie chce mi sie o tym mowic.. nie dzis :( tak naprawde to mnie jeszcze nie dotarlo..... jestem nie przytomna i ledwo co widze zaraz klade sie spac... nie mam sil juz nawet plakac... :(:(:(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×