Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Aneczka22

Kobietki, które mają facetów w wojsku!!!!!!!!!

Polecane posty

dziewczyny czy moge wam podać moją str na fotke? w tedy będzie mi łatwiej .... www.gosiuniaa.fotka.pl Cisza... Jest tak cicho... Tak pusto i tysiące myśli w mojej głowie... Zastanawiam się nad tyloma sprawami, chodź odpowiedź i tak jest znana I jest znana Tobie! Kochamy się ponad wszystko i wszystkich... Moja miłości największa, wiesz, że jesteś moj. Uwielbiam patrzeć na Ciebie gdy zasypiasz, gdy przytulasz mnie nad ranem i całujesz w usta na dzień dobry. I łączy nas sen wyśniony, i ta wspólna poranna Kawa... Ach... Moja Miłości Największa... Mój Aniele... MójMichałku Kochany... Ponad wszystko Cię Kocham, Ponad wszystko!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczynki ja znow tylko na chwile bo mam jutro i w srode wazne kolosy i nie wyrabiam a do tego te cholerne klotnie... wczoraj jednak troche mi uwierzyl i dlatego wylaczyl tel... gadalismy do pozna a to byla straszna rozmowa normalnie caly czas plakalam... ale jakos sie ugadalismy i na koniec napisal ladnego smsa i myslalam ze bedzie dobrze no i bylo caly czas dobrze rano... potem zadzwonilam do niego ale odebral jesgo najlepszy kolega i gadalismy z pol godziny a potem dopiero z Bartkiem i szczerze mowiac to lepiej gadalo mi sie z jego kumplem... spytalam czy przyjedzie na swieta to powiedzial ze co to za roznica skoro ja i tak wyjezdzam... bo to prawda ale tak samo bylo na Boze narodzenie ze pojechalam pobylam troche u rodzinki a reszta z nim a on juz robi jakies problemy :( potem znalazl kolejny za to ze mu kupuje czekoladki i kupilam niesmiertelnik i doladowuje konto zebysmy mogli rozmawiac... normalnie juz nie wiem ale jakos teraz podczas naszych rozmow jest wiecej milczenia mam tego dosc :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gosiu mój chłopak był juz od przysiegi 2 razy no i teraz chyba tez przyjedzie na święta,zgadza sie mowił ze tylko kilku zostaje.Ja tez jestem z Wielkopolskiego,ogolnie to mu sie tam podoba,a Twoj do jakiej jednostki potem idzie i do kiedy jest w Ostrodzie. obejrzalam fotki fajna laska z Ciebie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to fajnie masz ze był juz dwa razy :-) moój niestety tylko był raz no tzn był po przysiędze do poniedziałku i potem jeszcze raz..... a nie wiem do kiedy Michał będzie w Ostródzie nie mam pojęcia :-( a potem jedzie do Białobrzegów bo tam ma macieżystą jednostke ..... ciekawe jak tam będzie miał bo tutaj to nie nażeka jak narazie, mówi ze spoko jest :-) a wyślesz mi swoją fotke na meila? gosieczka@buziaczek.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zaraz wysle,a kiedy ma egzamin na prawko,ja mieszkam w Mosinie niewiem czy Ci cos mowi ta nazwa ale pewnie tak,no a moj jak przyjezdza to zawsze tylko do niedzieli do 21 ale teraz chyba do poniedzialku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niestety ta miejscowość mi nic nie mówi :-( ja mieszkam obok Stawiszyna a michał ma prawko jakoś po świętach ale nie pamiętam kiedy :-( jak będzie dzwonił to sie zapytam.... :-) no a Michał przyjeżdża już w piatek i zostaje do poniedziałku :-) w końcu sie nim naciesze :-) ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moj juz wie ze beda tam do ok 10 maja a prawko ma 26 kwietnia potem wraca do Wałcza.Podobno przepustke maja w piatek okolo 13 do poniedzialku 21 godz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Az sie boje ze tam na macierzystej juz nie bedzie tak fajnie jak w tej chwili,chociazby maja bez problemu telefony no i przepustki tez czesto,tylko to jedzenie troche nie ciekawe bo moj wciaz glodny przyjezdza:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Napewno przyjedzie Paulunia,ja tez mam taka nadzieje ze mojemu sie uda!no to praktycznie nie zdazymy sie stesknic skoro w miniony weekend byli,no ale tego miłego nigdy dosc prawda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nataleczko u mnie nic ciekawego smutno mi bo żołnierz odjechal,pogoda super a nie ma z kim pospacerowac:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heh... ja to bym się cieszyła że się z Wojakiem widziałam tak niedawno (na Twoim miejscu)! Ja swojego widziałam w lutym i pewnie zobaczę dopiero w maju:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
JA Cie podziwiam NAtalko,Wy mieszkacie daleko od siebie?to pewnie przed wojem tez nie czesto sie widywaliscie?My mamy do siebie 6 km widzielismy sie codziennie i dlatego teraz tak mi ciezko sie przyzwyczaic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Paulunia moja bratowa wczoraj kupila bardzo podobne sa super! I na czasie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ciesze sie blondyneczko,oj to szykuja sie pustki w weekend na naszym forum...ale super ze bedziemy miały ich kolo siebie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wytrzymam wytrzymam ale mi ciężko:o Tak zobaczymy się w maju ale dopiero pod koniec bo u mojego w jednostce tak są zawsze PJtki pod koniec miesiąca więc to nie tak niedługo:o Tak mieszkamy od siebie daleko ale jak Tomek jest w domku to codziennie rozmawiamy i jakoś ten czas inaczej mi mija!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pomysl Natalko ze niedlugo sierpien i skonczy sie to Twoje czekanie na Pjtke i juz zawsze bedziesz miala go dla siebie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×