Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Aneczka22

Kobietki, które mają facetów w wojsku!!!!!!!!!

Polecane posty

Witam z rana :) Wzielam dzis sobie dzien wolny w pracy, a co nalezy mi sie odpoczynek :P Dziewczyny zycze niezapomnianych wrazen z przysiegi i przepustek :) Ja tez niedlugo bede miala swoje kochanie na wylacznosc :D Juz w srode. NIe moge sie doczekac, a mamy takie plany ze ho ho ho :):) Wiecie co? Ostatnio uswiadomilam sobie ze jestem szczesliwa i nie mam prawa narzekac :) Od pol roku jestem w swietnym zwiazku ( do ktorego podchodzilam z wielkim dystansem, okazuje sie, ze niepotrzebnie ). Na studiach tez mi sie jak na razie uklada, studiuje to co mi sie podoba i wiem ze w przyszlosci nie bede zalowala mojego wyboru. Owszem zdarzaja sie male potkniecie w moim zyciu, drobne klopoty, problemy... ale mimo to, jestem zadowolona :) Zycze milego dnia ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam dziewczyny. Zycze Wam milego dnia, udanych PJ i przysięg. Mojego Misia dzisiaj o 3 w nocy wywiezli na poligon gdzies daleko:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam! Weekend zapowiada się super dla wielu forumowiczek,tyle wojaków przyjeżdża! Ja muszę jakoś dac radę bez mojego kochanego misia... Ale będziemy sobie pisali smski i dzwonili to jakos zleci! Udanego weekendu życzę!buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc kobietki:) Ja rowniez zycze niezapomnianych chwil z przysiegi i cudownycj PJ-ek:) pozdrawiam i do poniedziałku:) buźki👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam:-)) Chcialam sie tylko podzielic radoscia, jaka jest we mnie, poniewaz moje Slonce jutro rano bedize juz u mnie w domciu :-)))) jupi, jupi, jupi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moj misiu dostał dzisiaj nową posadę!przeszedł próbne jazdy i od dzis bedzie kierowcą:))) 7 dni pod rzad bedzie miał dyzury tzn nie cały dzien tylko kilka godzin a po siedmiu dniach pjtka i tak w kółko!Bardzo się cieszę on zresztą też!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Olu ale super:) Tez bym chciała tak często ze swoim się widywać:) Ciekawe jak tam nasze koleżanki? Pewnie są w 7 niebie po przysiędze:):D A mój Tomcio od soboty cały tydzien będzie na poligonie:( Nie wiecie czy będzie możliwość ładowania telefonu? Kórej z Was już był na poligonie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i moj misiu juz nie mieszka w jednostce ze wszystkimi tylko kilka metrow dalej, ma swoj pokoj szafke i wyrko podobno wygodne jak jego własne:) jest jeszcze z jednym kumplem. No laski pewnie happy po przysiędze zreszta nie dziwie się!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Necia moj zamawia przyszedł mu ostatnio katalog do domu. Chusta u niego kosztuje 200 zeta...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na.kazdym.poligonie.mozna.miec.telefon.tylko.,problem.jest.zz.ladowaniem jezli.pojada.do.drawska.to.tam.bedzie.ciezko.z.zladowaniem ale.jak.sie.pokombinuje.to.mozna.naladowac.a.jesli.do.bemowa.piskiego to.nie.ma.problemu.bo.tam.spi.sie.normlanie.na.kompani.i gniazdka.sa.wszedzie...natomiast.w.wdrwasku.spi.sie.w.namiotach.wiec.rtam nie.ma.za.bardzo.gdzie:)... przepraszam.ze.sie.twracilam.ale.tez.mialam.niedawno.faceta.a.w.wojsku.i.chcialam.pomoc pozdrawiam.3majcie.sie.cieplo:*:*:* i.powodzenia.i.wytrwalosci.zycze... a.moj.zamawial.chuste.z.zkatalogu.dezertera.za.200.zl takie.katalogi.mozna.zamowic.bezplatnie.do.domciu:) buzka:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam... widze ze roamawiacie sobie o chustach. Moje slonce dostal propozycje zeby na chusie zamowic sobie moj wizerunek i poprosil mnie zebym sie zastanowila czy sie zgadzam na takie cos. Jak myslicie mam sie zgodzic?? Pomozcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam ale jestem happy :) dzis poszlam na egzamin i mialam ze soba 100 ściag! dalismy dla faceta wódke truskawki ciastka gazety i po prostu caly egzamin dalo sie ściagac normalnie z czego tylko sie dalo i kazdy wszystko napisal no a facet powiedzial ze w godzine to sprawdzi zabral te rzeczy i pojechal do domu a nam zostawil liste z ocenami i byly identyczne jak z cwiczen :D normalnie wcale nie sprawdzal tych egzaminow :P a ja oczywiscie mialam z cwiczen 5! jejku juz przede mna tylko jeden egzamin za tydzien i wakacje a jak sie naucze na 5 to bede najlepsza na roku i bede miec srednia 4,75 jejku normalnie super a do tego byc moze w nastepny piatek bede witac wakacje razem z moim misiem! dzis do mojego przyszedl nowy pobor wiec moze beda miec troche lzej z walniętymi jesionami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc:)musze sie Wam pochwalic:Pmoj Misiu miał przyjechac jutro a przyjezdza dzis:):)Za jakas godzinke bede Go miala obok:):):):)jeje a ta godzina bedzie sie ciagneła zapewne w nieskonczonosc:/no ale dam rade:):)wazne,ze juz dzis bedzie przy mnie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeju jeszcze 30 min:D heh:D zaraz sie zbieram i lece po mojego Miska:)wiec zycze Wam cudownego weekendu:) buziale:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
alez mam dzis dobry dzien :D pocieszalam Bartka ze jutro zaczynamy centymetr a on mi powiedzial ze jutro to juz bedzie 142 dni bo prawdopodobnie wychodzi 23 pazdziernika :D normalnie bardzo sie ciesze i czas juz zmienic stopke a centymetr od razu obcielam o 8 dni hehe :):):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a tak w ogole rodzyneczka to mysle ze chusta z Twoim wizerunkiem to super pomysl lepiej zebys to byla Ty niz jakas gola baba :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja akurat nie bede miec takiego problemu bo moj misio nie chce chusty a teraz juz mykam cwiczyc bo moj skarbek poszedl na warte to juz nie pogadamy a szk0oda no ale nic nadrobimy jutro :) dzis jakos ruch na forum ustal no ale to zrozumiale przez Pj :) no nic w kazdym razie ja juz uciekam wiec dobranoc! 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam kobietki baaardzo dawno mnie tu nie bylo......jakies 100 stron....moze to kiedys nadrobie, moze mnie jeszcze pamietacie hehehhe,ja jutro jade na wesele a pozniej caly tydzien bede u miska:D on juz jest w domku !!!!!!!:D normalnie jestem taka szczesliwa ze masakra!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dobry, ja przyszlam sie tylko przywitac i zyczyc milego dnia. Jestem mega nie wyspana, zmeczona - wczoraj mialam maly wypad ze znajomymi, dzis sie zapowiada kolejny, tylko ze ja nie wiem czy podolam :P i ide do pracy na 7.30 :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć kobietki! u mnie zaczyna się ponura sobota,spać mi się chce chociaz dopiero wstałam,wszystko przez tą deszczową pogodę:( Ale wezmę się za sprzątanie to jakoś zleci! Ewcia fajnie az tyle uciąc od razu widać porządną róznice!ale kurcze cos mi się nie zgadza bo moj wychodzi 24 i ma dzis 144 a Twoj 23 i ma 142........chyba któras z nas się kropnęła o jeden dzień:) ale mniejsza o to:) Miłego dnia,pozdrówki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam ja tez zycze wszystkim milego dnia :) mi na szczescie nie przeszkadza ta pogoda bo bede sie uczyc a nawet wole traka bo przy słonku to sie nic nie chce :P Suri to moj Bartek sie pomylil w obliczeniach a ja za nim powtorzylam no i dzis mamy 143 DDC piekna cyferka :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny ja nie dawno wstalam hehe a jeszcze do pracy dzis na 13 troche bedzie ciezko bo wczoraj znajomy wyciagnol mnie na disco. Troszke sie rozerwalam Ale wiecie co teraz jak jestem wolna to tyluuuuuuuuuuuu facetow sie zaczelo odzywac i pokazywac swoje zainteresowanie mna ze SZOK!!!!!!!! no ale co ja mam robic przeciez nie chce nowego zwiazku :(( Eh zazdroszcze dziewczynom tych przezyc na przysiedze fajnie sie maja:)pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Dziewczyny:) Jusinka to tak teraz będziesz miała, w końcu ładna z Ciebie dziewczyna:D, jak ten Twój były się dowie to zobaczysz jaki będzie zazdrosny. Olu a dlaczego Twój dostał inny pokój, awansował czy co?:D Mój dziś pojechał na poligon, biedactwo , cały tydzień we lesie:( MAM nadzieje, że będziemy mieć kontakt telefoniczny i że będzie mógł tam ładować telefon:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie Necia nie awansował,tylko ze ma akurat taką posade ze jest kierowca zaopatrzeniowcem i pilnuje takiego tam sprzętu więc tam teraz mieszka blisko jednostki ale w takim małym osobnym budynku,z kolegą i dwoma zolnierzami zawodowymi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×