Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Aneczka22

Kobietki, które mają facetów w wojsku!!!!!!!!!

Polecane posty

Paulunia z jednej strony musisz sprobowac go zrozumiec,czekaja Was wspolne wakacje on jest we woju wiec wiesz jak z finansami a napewno nie chce wykorzystywac rodzicow ....teraz bedziecie sie rzadziej widywac ale pomysl jak bedzie super nad morzem! A my jutro idziemy do szefa mojego miska na urodziny..i wiesz co jestem pewna ze moj tez pojdzie do pracy w urlop

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sama widze jak mojemu miskowi jest głupio jak kazdy się pyta jak z pieniedzmi czy mu dac troche,czy cos kupic...bo jak z tego żołdu mozna wyżyc bilety kosztuja,fajki itd..a moj michu ma jeszcze samochod na utrzymaniu rodzice mu pomagają,ja tez ale napewno wolałby sam sobie dac rade

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
monias...przysiega byla cudowna tylko malo widzialam,no ale swego misia od razu dostrzeglam,a w ktorej twoj jest kompanii?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Suri ale on dostanie prawie 1000 zł odprawki z woja wiec na wakacje starczy i ja tez mam na to kase... rozumiem jak by poszedł na 5 dni do pracy ale nie on musi na 8 tylko 2 niedziele nam zostaja:( cudownie:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez dobrze wspominam,tez malo widzialam ale jak juz go zobaczylam to myslalam ze zemdleje,moj jest w 8 kompanii

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Suri,mam do ciebie pytanie,jesli sie juz idzie na macierz to przysluguje 4 dni wolnego?bo moj mowi ze duzo osob tak mowi ale oni w koncu sami nie wiedza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Dziewczynki! Dawno mnie tu nie bylo ale moj wojak zostal oddelegowany na urlop wypoczynkowy wiec mam go przez 15 dni w domu. Teraz musze troszke nadrobic i sobie poczytac co tam pisalyscie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monias tak jest tzw.odmulacz jak go przeniosa to prawdopodobnie w pierwszy weekend na nowej jednostce dostaje pjtke moj np dostal i wiele dziewczyn tez pisalo ze ich wojacy dostali Paulunia jak to jest po woju dostaje sie jakas kase tak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Paulunia moze chce zarobic troche bo ta odprawka na wakacje starczy a za co bedzie zyl po wakacjach,przeciez jak wroci po woju do pracy to caly miesiac czeka za wyplata

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurcze,ja to sie boje tych stalek,hehhe,bo nigdy nie wiadomo co tym wojakom do glowek strzeli;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Andzelina to zalezy naprawde od chłopaka, myslisz ze im sie tam chce najwiecej na te stałki chodzic,cały dzien w tej duchocie albo jezdza albo maja sluzby to nie w glowie im stałki!moj chyba przez cala szkolke z 4 razy byl i to w aptece albo w markecie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
suri3 moj tez tak wlasnie mowi ze jemu bez sensu na te stalki tam chodzic ,co innego jak bedzie w suwałkach,tam gdzie mieszkamy,bo wtedy to i do domku moze skoczyc i do mnie....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ola on nie bierze na koniec miesiaca wypałaty tylko co tydzien dostaje tygodniowke bo tak woli....ale ja mu nie zabronie isc do pracy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Paulunia a wiesz jak to jest z tą odprawą z woja???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kazdy wojak dostaje odprawke za sluzbe ale w kazdej jednostce chyba jest innaczej u mojego dostana kolo 1000 zł...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A orientujesz sie czy to dostaja w dniu wyjscia czy dopiero po jakims czasie we wku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczynki nie wiecie gdzie moge uslyszec niebieska piosenke w calosci????bo szukam szukam i znalezdz nie moge;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
paulunia ja mam bezprzewodowy internet i sciagniencie tej piosenki zajmnie przynajmniej dobe:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam ponownie.. Luma_007 Uff juz myslalam ze tylo ja mam w lotniczym swego mena... Moglabys mi napisac cos o tej jednostce?? w jakim miescie jest? tez w radomiu? kiedy wraca?Bylas na przysiedze? na ile dostal przepustke po przysiedze? WOgole napisz cos ... Nie przerazaj sie ze tyle pytan mam :) A co u was kobietki pozatym?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×