Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Aneczka22

Kobietki, które mają facetów w wojsku!!!!!!!!!

Polecane posty

wiesz juz jak się odstrzelisz?musisz miec pewnie dwie opcje w razie ciepła i zimna:) pewnie w spodniczke?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam nadzieje ze jutro po zajeciach zdaze jeszcze cos kupic....a jak nie to tez nic sie nie stanie,zaloze ta co misiek lubi najbardziej...tylko ja to jak typowa baba,jak jest okazja to musz byc zakupy;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurde jakies problemy z wyswietlaniem tej strony mam wrrr....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja akurat nic nie kupowałam,bo zimą to tak nie za bardzo mozna się pokazac jak latem...chociaz jak widzialam niektore laski w mini na 10 cm a pizdziło ze szok...no ale dla mnie zdrowie wazniejsze! A Tobie napewno uda sie kupic cos extra i zrobisz wrazenie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ja tez czuje ze bedzie rewia mody.....biele i roze mnie zawsze to smieszy,panny odwalone jak na wesele,a ja tez mam problemy z ta stronka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no napewno bedzie rewia mody nie obejdzie sie bez tego,z jednej strony kazda chce wygladac dla swojego wojaka jak najładniej ale mnie tez smieszy taki stroj jak na dyske bo to jest w pewnym sensie powazna uroczystosc i z pewnoscia jedyna w swoim rodzaju

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiec trzeba to w pewnym sensie uszanowac! Nie mysl ze ja jakas zakonnica czy ktos ale tak to akurat odbieram

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:):) cześc Dziewczyny:) Mój dziś czekam od rana na alarm i sie strasznie nudzą:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Necia na jaki alarm?ma jakis tam dyzur czy cos,bo cos słyszałam o jakims alarmowym ale na czym to polega?bo moj bedzie mial tez taki dyzur jeden w czerwcu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez suri to tak odbieram...przysiega to nie dyskotyeka,a zakonnica tez nie jestem,hehehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Olu dziś ma wolne, nie ma służby, czekaja na alarm i gonia po całym batalionie :D Nie wiem dokłądnie o co chodzi:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to się rozumiemy Andzela:) Hmm cały weekend bedziesz miała swojego super!tzn pewnie do niedzieli do 21 bedzie musial wrocic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
acha Necia ja tez juz nie łapie o co chodzi,raz ma słuzbe,raz ma dyzur,cos tam o alarmowym mowił nie nadążam:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nom...caly weekend,w piatek wieczorem jeszcze bedzie impreza ..bo jego mama robi!a potem cly weekend z nim,bede go z kolega odwozic wiec cala niedziela tez razem,jestem straszne zadowolona:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to chyba nie masz daleko skoro go odwozicie?bo moj mial 5 godz jazdy samochodem wiec wracal bana juz o 17 w niedziele:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
my mamy okolo 3 godzin autem...230 km,wiec go odwieziemy,bo od nas jest ostatni autobus i pociag o 13....wiec tak jakby niedzieli nie bylo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to faktycznie lepiej go odwiezc i do samego wieczora sie nacieszyc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam kochane... moje slonce jak wrocilo w sobote w nocy z nami po przysiedze to we wtorek rano wyjezdzal. Pamietam ze wtedy spotkalismy moja ciocie, ktora strasznie chciala go poznac, ale byly cyrki. Nikt nie wiedzial co powiedziec...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej ;) A ten alarm to moj dzisiaj rano tez cos pisal.. Mowil, ze czeka na jakis alarm, z pozniej ze im go zrobili i dlatego nie odp. To moze jakies cwiczenia w raze zagrozenia czy cos takiego ;) Ja przysiege tez mialam zima, wiec ubrana jak mis polarny :P Ale byly wlasnie dziewczyny w miniowach i trzesly sie jak galarety :P Normalnie smiac mi sie chcialo.. I tak jak Ola mowi, to jest wazna uroczystosc a nie dyska, wiec ubraniem troche kultury mozna okazac ;) Ja mam duzo nauki, ale normalnie mi sie nie chce :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczynki:) wlasnie wrociałm od kosmetyczki bo robiłam sobie pazurki zelowe...i nie moge pisac na klawiaturze:):):) Co do tej przysiegi to na Wesołej to dziewczyny były ubrane rzeczywiscie jak na dyskoteke...ja byłam ubrana w zimowy płaszcz i jeszcze zmarzłam..tesc musiał mi kurtke swoja dac:) ale za to pozniej misiek mnie grzał w samochodzie:) Juz w piatek moje koffanie przyjezdza:) suuuper:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tez sie strasznie wymarzlam ;) O, pazurki.. Ja planuje sobie zrobic na wakacje, tylko nie wiem co moj na to, no ale w sumie to moje paznokcie, wiec raczej nie bede sie go pytac o zdanie :P Moj w piatek chyba tez przyjedza :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny,ja to jestem len ...nic mi sie nie chce,normalnie tylko leze i odpoczywam;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mi moj pozwolił ale wiem ze bedzie sie fochował jz w piatek:) on nie lubi jak go niekiedy drapne przez przypadek,no ale przeciesz teraz te paznokcie sa takie ze sama sie nie moge podrapac:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak ja mialam akryle to moj sie darl ze to sztuczne itd,on twierdzi ze ja mu sie najbardziej podobam bez makijazu itd.....no ale ja mu jakos nie wierze,heheh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc kobietki,wpadlam do was na chwilke, bo niestety nie mam za bardzo czasu na razie.nie wiem jak ty Andzelina ale ja juz normalnie wytrzymac nie moge do tego piątku,jeszcze tylko jutro i w koncu ich zobaczymy,chyba zadko kiedy czekalam tak z utesknieniem na cos,a przynajmniej dawno,juz wiem na pewno ze nocke z czwartku na piątek mam z glowy bo na pewno oka nie zmruze,zresztą dziewczyny ktore juz to przezyly cos na pewno o tym wiedza i sie pewnie nie dziwią,ja juz teraz mam klopoty z zasypianiem a co mowic jutro,tak bardzo sie ciesze ze go w koncu pojutrze zobacze,nie tylko ja zreszta,duzo z was bedzie mialo swoich wojakow przy sobie na ten weekend i tez sie z tego ciesze bo wiem ile to dla was znaczy.Ale ja juz niestety musze leciec,pozdrawiam i oczywiscie zycze milej nocki :) :) pa pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×