Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Aneczka22

Kobietki, które mają facetów w wojsku!!!!!!!!!

Polecane posty

czesc dziewczyny:) moze nie uwierzycie ale jest mi jeszcze gorzej na sercu po wczorajszych 2 godzinach z Łukaszem... Kurcze, nie zdazylam sie nim nacieszyc:( tak szybko odjechal...:( ryczec mi sie chce... jeszcze 56 dni i wroci:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej ;) Nie plakaj ;* Beatka, zobaczysz, ze szybko Ci zleci ;) i juz bedziesz miala go przy sobie.. ;) Fajnie, stalki w miescie, bedziesz mogla z nim chodzic na te stalki, tez bym tak chciala :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to moze dziwnie zabrzmi ale jestem zazdrosna ze z rodzina i znajomymi spedzil cala sobote, niedziele i 3/4 poniedzialku... a ze mna tylko 2 godziny:( i to i tak duzo bo zwolnilam sie szybciej z pracy (inaczej bym sie z nim zobaczyla na ok 15 minut...)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejo!u mnie tez tylko chwile popadało i pogrzmiało a teraz chyba juz nic z tego nie bedzie,a chciałabym troche deszczu! A z prac w ogródku dzisiaj zrezygnowałysmy z mama bo wybrałysmy drugą mniej wyczerpującą opcje:ZAkupy!:) Kupiłam mojej chrzesniaczce spodnie,klocki i słodycze.Pewnie się ucieszy! Normalnie mam dzis takiego lenia ze obłed!A jeszcze w dodatku mi smutno bo nie pogadam dzisiaj z miskiem:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale ty beatko pisalas cos ze zjazd masz???tak? to wiec byly dwa wyjscia albo pojechalby z toba na zkjazd ,albo zostal z rodzina..... sie nie dziwie ze jest ci zle ,bo to jakby sie dostalo sie cukierka,ale tylko do popatrzenia a nie do sprobowania:(...sorki za porownanie...ale te 2 godzinki to pewnie jak chwileczka zlecialy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to jest ciekawa lektura, jak dla mnie:) a duzo juz przeczytalas?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny wpadlam sie z wami przywitac!! jestem po pracy ale jestem wykonczona :( na dodatek z moim psem cos sie dzieje bo caly czas chodzi po pokoju sapie nie umie znalesc sobie miejsca i piszczy....:( nie wiem co sie z nia dzieje :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale tu cichutko w ten wieczorek:) Kurcze nie moge sie doczekac piatku, ale troche sie go boje:) misiek mnie zabije bo zrobiałm sobie paznokcie zelowe a on nie cierpi jak mam długie paznokcie:) pewnie znowu mi powie ze nastepnym razem przyjedzie jak je usune:) co za chłop:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jusinka moze to z teho upału tak ma?? moj tak miał przed wczoraj i musiałam go wykapac w letniej wodzie i mu przeszło...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rodzyneczka w takim razie zycze milego czytania:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no tez moze byc ja juz tak nie raz robilam ze wkladalam go do wanny zeby go ochlodzic...ale teraz sie dziwnie zachowuje jakos :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam kobietki,wpadłam zeby zyczyć Wam miłego dzionka...pogoda barowa przynajmniej u mnie....ale chociaz trochę odpoczne od tej parnoty.A wczoraj myslałam ze nie pogadam z miśkiem a jednak zadzwonił przed 23...od razu lepiej mi się nynało:) Buziaki,pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dobry ;) Co tam? Ja wlasnie siedze w szkole :P Zimno dzisiaj, az sie z domu nie chce wychodzic :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczynki. Alu u mnie brzydko dzisiaj ochlodzenie o 15 stopni:( Misiek juz po badaniu nareszcie wszystko jest ok i moze wrocic normalnie na koszary a nie na ta izbe:) Milego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wikuhca to dobrze... moj dzisiaj jest moze ze 3 raz na strzelaniu od początku, bo w lotniczych to wcale nie maja strzelania:P wiec mam troszke spokoju...a tymczasem wybieram sie na zakuuupy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurcze a moj juz mi dzisiaj pisze ze nic tam nie robia tylko caly dzien w pokojach leza i ze juz chce do mnie. strzelanie to mojemu wojakowi najwiekrza frajde sprawialo...zreszta w domu tez ma bron sportowa i jezdzi z kumplami na strzelnice

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×