Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Aneczka22

Kobietki, które mają facetów w wojsku!!!!!!!!!

Polecane posty

Gość a może jednak...
Otóż to... :) Najważniejsze że kochasz, jesteś kochana... że jesteś szczęsliwa :) wszystkiego dobrego :* :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jusinka bardzo dobrze robisz ze idziesz z tym facetem na to wesele:) niech Twoj były sobie pomysli ze Ciebie tez stac na to zeby znalezc sobie partnera i zeby dobrze sie bawic! a na tym weselu nie zwracaj na niego zbytnio uwagi moze sie wkoncu przekona jak wiele stracił zrywajac z Toba:) i napewno bedzie załował jak Cie zobaczy wystrojoną i u boku innego..zazdrosc go bedzie zżerac:) A moze cos zaiskrzy miedzy Toba i tym Twoim kolegą:) Moj misie wysłał młodego po karte na miasto i musiał mu po nia isc co za wykorzystywacz jeden:P:) no ale dobrze bo nie lubie jak sie nie odzywa tak jakos głupio sie czuje:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no wlasnie jest tak ze on chce byc ze mna juz jak poznalismy sie 3 lata temu to chcialbyc ze mna ale bylam zajeta i spotkalismy sie po 3 latach :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej kobiety :-))) Dzis rano pozegnalam sie z moim sloneczkiem.. dziewczyny doradzcie mi czy mam sie zgodzic zeby na chuscie byla moja twarz????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wychodzi w pazdzierniku ale ostatnio byl u niech jakis gosciu co pokzazywal im rozne wzory, no i kazal sie im juz zastanawiac...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam kobietki!To już dziś przyjeżdza mój misiu,jupi!nie mogę się doczekać! Andzela moj dostał pjtke tydzien po przysiedze a był tam gdzie Twoj więc jest szansa..i pamietam ze jak bylo swieto tak jak teraz to go puscili na 5 dni wiec moze Twoj tez dostanie od czwartku do niedzieli. Pozdrowki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moj tez wychodzi 5 pazdziernika zamiast na koncu pazdziernika wlasne dlatego ze maja to rownananie rocznika

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmm to moze moj tez jak wychodzi w pazdzierniku to go wczesniej puszcza?? :D co do husty to sama sprawa twarzy ok...ale słyszałam ze te husty są okropne i ta twarz niezbyt wygląda...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hmm to moze i mojego puszczą:) Ale ja sobie nie robie żadnych nadziei bo to juz raczej pewne z tym 24 X.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mój misiu juz niedługo wyjeżdża z jednostki, nie mogę się doczekać! Andzelina gratuluje zdanego egzaminu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Andzelina,twoj wojak na pewno dostanie przepustke na ten dlugi weekend bo moj dostal i na 100 procent jutro przyjezdza i wraca tam dopiero w niedziele,zresztą pisala ci juz wczesniej ze tak bedzie bo moj mi juz to na przysiedze powiedzial,pozdrawiam :) :0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co prawda podobno niektorzy muszą zostac w jednostce niestety ale mam nadzieje ze nie twoj chlopak,moj na szczescie tym razem zabral ze sobą ladowarke i mamy kontakt praktycznie bez przerwy takze jestem spokojna i poinformowana na szczescie co tam u niego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no tez tak mysle,chociaz moj mowil ze przepustke ne dlugi weekend dostaja ci ktorzy nie zaczeli jeszcze kursu na prawka,a moj zaczal...takze nie wiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Andzelina moj jak zacząl to nie przyjeżdzal,ale to tez zalezy od instruktora jazdy bo czasem pracuja w soboty czasem nie i wtedy mozna dostac pjtke

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moj tez zaczął juz ten kurs ale moj juz wie na pewno ze przyjedzie bo mu o tym powiedzieli wczoraj i dali juz pj tke,takze twoj tez juz musi wiedziec,podobno ci ktorzy jutro nie pojadą to dopiero za tydzien lub dwa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moj praktycznie co tydzien mial pjtke jak byl w tej jednostce,tylko jak zaczal kurs nie widzielismy sie 3 tyg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale Suri,jesli twoj wojak robil prawko to naprawde tak rzadko przyjezdzal?mniej wiecej ile razy w miesiącu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczynki...ale mam zjebany homor:( moj misek idzie do pracy w czasie urlopu i bedzie pracował od 8 do 20:( ale sie nim naciesze:(:(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
z pjtkami w tej jednostce jest naprawde super,Wasi napewno czesto beda w domku jedynie ten kurs..no i jak sie jakas słuzba trafi w weekend....ale mojemu tylko raz sie trafila

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×