Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Aneczka22

Kobietki, które mają facetów w wojsku!!!!!!!!!

Polecane posty

To jest normalnie tak jak warty czy słuzby tyle ze w dzień musi pilnować sprzętu,jeździc samochodem itd i tak kilka dni pod rzad potem ma wolne i wchodzi zmiennik,narazie mu się podoba zobaczymy jak bedzie dalej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesz mój misiu uwielbia jeździc samochodami bo taką tez mial prace przed wojem więc odpowiada mu to przynajmniej się nie nudzi i szybciej czas leci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczynki! I moj Misiek znowu w domu:) tak sie ciesze. Zostal oddelegowany na urlop wypoczynkowy bo jak twierdza maja juz ich tam dosc:P I bardzo dobrze jak im tak przeszkadzaja to niech ich oddaja hehe. I znowu 15 dni z Misiem:) No i do cywila coraz blizej bo jeszcze 52 dni:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewuszki :) jak tam zyjecie, ja sie narazie wynudzam...pozniej grill na deszczu :) a juz jutro 150 DDC :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam ale tu dzis zastoj na forum :P ja sie wlasnie wykapalam i zaraz ide do lozka jeszcze troche nawet popisze z moim misiem. A u niego nic dobrego bo ma maly problem z takim gosciem z jesieni normalnie na poczatku bylo spokojnie ale tewraz to juz xcal;a jednostke podburza przeciwko niemu no ale na szczescie w nastepnym tygodniu idzie na urlop a potem do cywila bo mojemu Bartkowi dziala na nerwy... on dluzej by tego nie wytrzymal ale narazie jest spokojny bo po co mu jeszcze teraz problemy :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej,kobitki,ja spedzam cudowny weekend z moim wojakiem,jestem szczesliwa,ale juz dzis niestyety goodwozimy....pozdrawiam,do juterka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny musze to napisac!! W CZWARTEK ZOBACZE MOJEGO WOJAKA!!!!! ;*;*;*;* bedzie sie dzialo... ;p a teraz ide sie uczyc, chociaz ciezko mi sie do tego cos zabrac;) pozdrowionka!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Wam!Ja spędzam nudną niedzielę bez mojego miśka w dodatku pogoda barowa więc chyba się zdrzemne:) Ale już połowa dnia minęła to jakoś dam rade! Paula to super ze juz w czwartek go zobaczysz! Andzela........wspólczuje tego pożegnania:( ale nie smutaj moze za tydzień znowu przyjedzie! A tak wogóle to ale zastój na forum....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka kobitki :) ja włansie wrocilam z odwiedzin od mojego Myszka :) było bardzo miło...nie ma nic lepszego jak dla mnie jak moj Myszoł w pieeknym mundurze :D normalnie chyba bedzie mi sie teraz po nocach snił... w piątek tez go widziałam.,..ale takie tam spotkania..po pare godzin... Poza tym to sie terAZ ucze i szykuje do egzaminów, przepraszam ze tu tak mało wpadam:* a teraz mykam jesc pomidorówke:) buzaki :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
siemanko! Ooooo widze,że ja dzisiaj pierwsza ...pewnie niektóre kobietki odpoczywają po Pjtkach hmm takie wymęczone?:) A ja od rana cierpie bo trudne dni nastały brzuch mnie boli i wogóle jestem jednym słowem do dupy:( Pogoda tez nie ciekawa.. 3majcie się cieplutko,pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczynki,u mnie juz po przysiedze,nie musze pisac ze bylo cudownie,wczoraj musial juz wracac do jednostki,ale juz w srode ich znowu puszczają do niedzieli do domciu wiec sie bardzo ciesze,Andzela ciekawa jestem jak wspominasz ta przysiege?bo ja super,grunt ze nie bylo nic prawie slychac bo kiepskie naglosnienie bylo ale ja i tak w sumie nie sluchalam tylko chcialam jak najszybciej go zobaczyc,ogolnie fajne przezycie,pozdrawiam Was dziewczyny bo musze juz leciec,pa pa :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc:)wpadlam do Was na chwilke:)bo akurat moj Misiek na chwilke mnie opuscił....wczoraj pozapraszalismy troszke ludzi:)a jutro idziemy do ksiedza:Dogólnie to jest zawaliscie:):):):)nie ma to jak miec Miska przy sobie....:)no ale w czwartek znow rozstanie...ale damy rade nie mamy wyjscia....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Madziu to super,ze choć kilka spraw pozałatwiacie wspólnie bo razem wiadomo zawsze łatwiej! Ja w przyszłym miesiącu też idę z miśkiem na wesele,już dzisiaj kuzynka dzwoniła czy ma załatwiac pieczątke i podpis księdza,bardzo się cieszę bo taka impreza to zawsze jakaś odskocznia od tego woja,przyda się mojemu miśkowi...mi zresztą też!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam wpadlam na chwilke bo mam przerwe w nauce :) dzis mialam drufga jazde i musze przyznac ze kierowanie samochodem bardzo mi sie podoba :) a z moim miskiem chyba sie poklocilam w sumie to sama nawet nie wiem w kazdym, razie nie odzywamy sie do siebie. Ja rozumiem ze on ma teraz trudna sytuacje i wlasne problemy ale nie musi sie foszyc bez powodu. Tak jak mowilam u niego sprezdaja browary w kantynie i wypil sobie 5 z kumplem i dla zartow nazwalam go alkoholikiem i juz foch potem gadalismy i powiedzial ze juz nie ma kasy bo musial oddac dlug w kantynie i ze on i tak ma malo no i ja tylko powiedzialam ze to przez jego fajki i przestal sie odzywac normalnie mial powod... ale zobaczymy czy sie dzis odezwie bo nie wiem czy ma dyzur lub warte no ale czekam. A z tymi fajkami mialam racje bo moj ma zoldu 150zl a wydaje co najmniej 400zl miesiecznie to chyba jakas reprymenda mu sie przydala! chyba najlepiej bedzie jak wcale sie nie bede odzywac wrrrr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewcia ja też wiele razy zwracam mojemu uwagę żeby tyle nie palił i nic nie skutkuje,alkoholu na szczęscie wogóle nie lubi nawet piwa nie wypije jedynie okazjonalnie na większych imprezach.. Sama kiedyś paliłam ale juz się nawróciłam na tą lepszą drogę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dzewczynki:) no i sie skonczyła PJ-ka a tak suuper było:) no ale nie ma sie co smutac bo jeszcze 11 dni i misiek przyjezdza na urlop:):):) a po urlopie bedzie co piatek w domciu tak sie ciesze:D:D:D i wogole juz nie długo i koniec tego syfu:) az chce mi sie zyc:) i jeszcze wakacje od 16 do 2 wrzesnia nad morzem:D zyc nie umierac:D:D Pozdroffffka👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Paulunia Tobie to dobrze juz na samej końcówce tego syfu jestescie!Pozazdrościc! Fajowy suwaczek!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No naszczescie juz koncowka... bo mam juz serdecznie dosc tego czekania:) Postanowiłam ze bede robic suwaki od PJ-ki do PJ-ki moze szybciej czas bedzie leciał:) Kurcze oby lato w tym roku było upalne:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny!!!!!!1 wiecie co dowiedzialam sie ze byly pisal z kumplem i pytal sie jak ja sie czuje.... :/ Co go to teraz interesuje ?? znajomy mowil mi ze widzial go w pubie z ta przyjaciolka z ktora idzie na wesele :/ A ja sie teraz zaczynam zastanawiac czy moze jednak wziasc kogos na to wesele nie isc samej...Co o tym sadzicie ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jasne ze mozesz :) Witamy z nami bedzie ci lepiej ten czas lecial. A przysiega przewaznie jest po miesiacu choc sa przypadki ze zew wczesniej to zalezy od jednostki. A opowiedz cos o sobie o was

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ZamykamOczy i udajeZe nieWidze czesc🖐️ jasne ze pisz z nami bedzie Ci razniej zawsze mozesz sie wyzalic na forum:) napisz cos o sobie jak masz na imie itp...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam wszystkie kobiety:) Widze ze tu nastroje zróznicowane... Jusinka na Twoim miejscu to poszłabym z kimś zeby go troszke zbłaznić po co masz isc sama?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No sie sie cieze mam nadzieje ze bedzie z wami razniej :) Jestesmy ze soba juz prawie 2 lata (wlasnie w czercu minie pelne 2 ). Moj chlopak byl w Angli 3 miesiace wrocil w marcu i teraz do wojska ..nie mozna sie nim nacieszyc:( Troche to smutne ..ale coz W zwiazku byly ciche jak i wsole dni ..rozstalismy sie 2 razy ale wrocilismy do siebie...Ale nie klucimy sie :) bardzo zadko i jak zwykle to bywa o glupoty...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale mi mój misiu zrobił niespodzianke,własnie przed chwilą zadzwonił ze przyjeżdża jutro i zostaje do soboty:) to mnie zaskoczył! Witam nową forumowiczke i reszte lasek:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc:) witam nowa forumowiczke i pozdrawiam \"stare\";) kochane, nie wiem co sie dzieje z moim Łukaszem... On coraz mniej do mnie pisze, sygnalow wcale nie daje:( ostatnio odezwal sie po 5 dniach z wiadomoscia ze jest na stalce i pije... A potem ze nic z tej stalki nie pamieta.. :( kompletnie mnie olewa:( jeszcze 49 dni do cywila i zobacze sie z nim niecaly tydzien i on znowu wyjedzie:( czuje ze mu juz przestalo zalezec... Nie zadam pocieszenia bo sama nie wiem co o tym myslec... Musialam sie tylko wyzalic:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×