Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Aneczka22

Kobietki, które mają facetów w wojsku!!!!!!!!!

Polecane posty

czesc dziewczyny dzisiaj bylam u fryzjera zrobilam sobie wloski fajny kolor i obcielam sie juz tak jak chcialam na wesele. Potem tylko ide do fryzjera zrobic sobie fryz na wesele i bedzie oki. Dzisiaj sie potwierdzilo ze pojde z tym kumplem. Chodze sobie na solarium sukienka buty juz sa zamowilam sobie super cienie pylkowe az za 70zl :/ no i fryzjer tez bedzie w dzien przed weselem ide zrobic sobie paznkokcie:)) no to przygotowania trwaja i mam nadzieje ze cos z tego wyjdzie jakis fajny efekt:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kolor mam poczawszy od czarnego po czekolade bordowy i blond ale opcielam sie ze na gorze mam takie krotkie ze moge sobie je postwic a na dole mam dlugosc do uszow ale z tylu sa krotsze na taki okrag a z przodu przy brodzie sa dluzsze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej wam wszystkim, normalnie zauwazylam ze sa tu dziewczyny z rzeszowa i okilic. A ja jestem z Jaroslawia a dokladnie z okolic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A co do stalek, to u mojego slonca musieli wybierac: albo PJ albo stalki. Wszyscy wybrali PJ i maja je srednio co 2 tyg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W przemyslu na jednostce jest moj przyjaciel i Grzesia jednoczesnie kolega z podstawowki. Ale super. nie spodziewalam sie ze spotkam tu kogos z tak bliska. W przemyslu bede 15 i 16 czerwca i zamierzam sie wybrac na jednostke na chwile. Moze akurat pogadam z kumplem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moze poddamy sie mu ale tylko troszke. Umyjemy sie i pojdziemy spac... nie mam jeszcze twoich zdjec. Mozesz mi przeslac?? Ja ci tez jak bedziesz chciala to odesle. Moj meil to ania_skrzypek@op.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tutaj dziewczyny wysylaja sobie zdjecia nawzajem. Jak nie chcesz to nie musisz, tak tylko zaproponowalam...ide spac... buziaki dla wszystkich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam ja tylko na chwile, ostatnio na nic nie mam czasu bo ciagle sie ucze, strasznie mi zalezy na tym egzaminie a juz troche mi brakuje na to sil... a jeszcze teraz Bartuś napisal ze znow wstawili mu sluzbe w weekend :( jak dobrze pojdzie to moze sie zobaczymy w nastepnym tygodniu czyli po 5 tygodniach... normalnie tak samo jak ostatnio... kurcze a mialo byc tak pieknie. Nienawidze tej jednostki on zreszta tez juz ma dosc przez te cholerne sluzby normalnie codziennie... np dzis rano wstal o 4 bo musial jechac do gdyni przyjechal i od razu na warte i jeszcze boli go ząb i nawet brak czasu na glupie smski. Wszystko jest nie tak :(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i zostalo jeszcze 140 takich cholernych dni wrrrr zycie jest niesprawiedliwe. no ale nic juz mam wprawe w czekaniu ide sie teraz kąpac moze sie troche zrelaksuje dobranoc kobietki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Buuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu dzisiaj był ostatni odcinek Magdy.M chyba sie załamie:( taki fajny serial był:(:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wlasnie ogladalam madzie m. boze to zakonczenie bylo takie śliczne!! :(:( ja tez tak chce... ja chce do mojego MISIA!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No sliczne było tylko szkoda ze dalej nie beda ciagneli tego serialu:( jedyny mozliwy serial w telewizji...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niom straszna szkoda ze juz nie bedzie tego serialu. Bedzie mi go troszke brakowalo ale trudno. Juz niedlugo zobacze mojego Skarbka... A w ogole dlaczego o tej godzinie on ma jeszcze zapiernicz, wlasnie mi napisal ze odezwie sie za 20 minut;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej kobitki,milego dnia wam zycze .....ja wlasnie wstalam i musze sie uczyc bo na 16 mam egzamin!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam!Moj misiek wczoraj przyjechał,a dzis zobaczymy się koło 14:) Wieczorkiem idziemy na grilla ale powiem szczerze,że troszke jestem zestresowana bo nikogo tam nie znam oprocz solenizanta bo to szef miśka:) Pogoda super przynajmniej u mnie! Ale mam super humor,zreszta to tak zawsze jak moje kochanie jest w domku! Miłego dnia! KOT REZERWE DZISIAJ PIEŚCI DO CYWILA STO CZTERDZIEŚCI:))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×