Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Aneczka22

Kobietki, które mają facetów w wojsku!!!!!!!!!

Polecane posty

hehe, to dobrze, ze nie wyglądam na tyle:) Minerva ja codziennie pracuje do 17 wiec popołudniu kiedys mozemy sie zgadać:) Mój nr gg to 9639181:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczynki!! A ja dzis bylam na zakupach!! ale wydalam pieniedzy :( teraz zaluje :( Zaproszenie Moj Wojak wyslal przed sobota a jescze nie doszlo :( a jak mnie dojdzie?? ale mam glupie mysli ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zamykam oczy, nie musisz mieć zaproszenia żeby jechać na przysięgę:) Nie przejmuj się tak tym:) Co sobie kupiłas , ze żałujesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ojej kupilam puder true match ...dwa dni temu kupilam 2 inne z Astora i rimmela , kupilam baze pod podklad - wchodzac do sklepu baba nie wiedzaila co to jest musialam jej tlumaczyc ;/ Bielizne !! Chodzilam po ok 6 sklepach i nic ladnego same haftowanwe a ja chcialam czysty czarny i kupilam wreszcie kiedy juz mysalalm ze nic z tego z 70 zl komplet do tego solarium ... i jeszcze top tuba + bolerko ale nie takie wiazane!! Nie wiem jak kolezanka ze mna wyterzymala podczas tej katoorgi ze mna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i do tego wszystkiego zalamalam sie :( cycki mi zmalaly a brzuch przytyul ..przy kupowaniu stanika patrzylam bardziej na brzuch niz na dobrany stanik... Pierwszy raz mialam taki problem ..;/ mierzylam w 1 sklepie 10 stanikow !! i nie przesadzam ! I na orzysiege juz kasy nie mam ;/ trzeba znow uzbierac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Husty sami sobie zamawiali wszyscy takie same... wiec odpada nie mam pojecia co moge mu kupic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczyny. U mnie co chwila pada i jest zimno, taki caly dzien...tak zle sie czuje, ze caly dzien przespalam,a jeszcze mi sie w glowie kreci. Mój Wojak tak jak od wczoraj wyslalam mu sms-a na dobranoc nic sie nie odzywal...nawet strzalki nie puscil... Lipa straszna ;( tak bardzo potrzebuje sie z nim zobaczyc zeby porozmawiac...nienawidze tego wojska:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A daleko masz do niego? Ja swojego moglam odwiedzic w tygodniu chociaz tez niby odwiedziny w niedziele.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
około 100km. Ja nie wiem czy tam mozna w tygodniu, nie oplaca mi sie jechac teraz, bo jak mnie odprawia z kwitkiem to nadaremna podroz. Ale tez ciezko bedzie mi wytrzymac do niedzieli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ostatnio jak dzwoniłam to nie odiberal, wczoraj jak mu napisalam, ze chce zadzwonic to nie odpisał (ale moze dlatego, że spał). Sama nie wiem... a pisac? Co ja bede mu pisala, sms to nie to samo :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziwczyny Do Minervaa tak czytam co napisalas i bardzo fajny zbieg okolicznosci....bo twoj byl w Śremiu kolo Poznania prawda?? A teraz jest przeniesiony do Oświecimia :)) |Chcialam ci napisac ze moj wojak byly tez byl do nie dawna w Śremiu :)) i przeniesli go do Ksiązenic kolo Warszawy hehe. A ja mieszkam kolo Oswiecimia 7 km przed w Bieruniu Nowym :)) hehehe :) Chcialyscie wiedziec czy odpisal mi na to co napisalam mu na gg ?? Nie odpisal bo jeszcze nie mial pjt jak bedzie w domu to przeczyta. A z tym co bylam na weselu no narazie sie uklada :)) bylismy teraz w weekend w Krakowie na wiankach :)) bylo zaje...* moze ogladalyscie transmisje z tego w Polsacie lecialo :D machalam wam :) hehehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miłego dnia kobietki! Co za wichura u mnie!:( Necia az mnie zatkało jak przeczytałam ile masz lat wyglądasz na conajmniej 4 lata mniej ale to dobrze,mi tez daja mniej!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc kobietki🖐️ zycze miłego dzionka:) Jusinko dobrze ze Ci sie układa z tym facetem moze bedzie lepszy niz Twoj były:) Ja od poniedziałku musze juz zasuwać do salonu:( to bedzie koniec moich wakacji:):( no ale 25 sierpnia juz jedziemy nad morze:) dobry i tydzien:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam mileo dnia zycze :)) Dziewczyny tak naprawde to nie wiem co mam robic po od czasu jak sie spotykam z tym nowym to dostaje smsy od laski jego bylej ze mam go zostawic bo to jest jej facte ze sa ze soba juz 4 lata. Wiem ze on mial laske tak dlugo ale juz nie sa razem. On mi tez tak powiedzal.... hmmm i co teraz :((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej :) jusinka najlepiej pogadaj z chlopakiem i powiedz ze ona do ciebie pisze i niech on sie wypowie czy ma cos jeszcze do tamtej czy nie a jesli nie to z czystym sumieniem bedziesz mogla dalej sie z nim spotykac. A ja wlasnie wrocilam z WORDU i mam egzamin 2 sierpnia :) no i pisze sobie z moim marynarzem bo znow jest na jakims wyjezdzie i ma zasieg. Dzis znow byl u lekarza a ten zamiast dac mu skierowanie do dentysty to dal recepte na jakies antybiotyuki i kazal przyjsc jeszcze raz tylko ze Bartek nie bedzie mogl teraz bo wszyscy kierowcy pojechali na urlop normalnie ciezka sprawa ale moze jakos to bedzie tylko ze on jest coraz bardziej spuchniety!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej!Dzisiaj mam takiego lenia ze szok,normalnie nic mi sie nie chce chyba przespie całe popołudnie!Ziewam i ziewam:) W niedziele przyjechał do mnie kuzyn na wakacje tzn dokładniej do pracy ale wieczorkami przynajmniej mam z kim pogadac i juz mi nie jest az tak nudno.Przynajmniej szybciej zleci czas do kolejnej Pjtki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×