Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Aneczka22

Kobietki, które mają facetów w wojsku!!!!!!!!!

Polecane posty

Wikucha gratulejszyn:D Necia super wybawisz sie na Pakito zajebista muzyke graja:) Ja sie wybieram w sobote na Cascade albo na koncert Iry...no ewentualnie na koncert Brodki:P tyle tych koncertow ze niewiadomo na ktory isc:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Paulunia to gdzie Ty mieszkasz, ze takie fajne zespoły grają????? No fajnie, tylko ze PAKITO zaczynają grac o 23 a ja rano ide do pracy:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mieszkam Bardzo blisko Krakowa jakies 30 km za... a jeszcze dokładniej to w Izdebniku dosyc spora wieś:D:D:D mam bardzo blisko do Kalwari Wadowic no i do Bielska tez niedaleko:) Brodka bedzie własnie w Kalwari a Ira w Myslenicach kojarzysz wogole te miejscowosci??:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Spoko kojarze:D Tylko zauważyłam że jak są jakies fajne zespoły to zawsze w jakiś małych miejscowościach :( A Cascada gdzie będzie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny pomozcie mi prosze ja nie wiem co mam robic ....:(( Chodzi o faceta z ktorym sie spotykam od jakiegos czasu z tym co bylam na weselu pamietacie pewnie !!!!!!!! Opowiadalam wam ze jego byla laska pisze do mnie smsy ze mam go zostawic bo oni sa dalej razem. Ostatnio gadalam z moja kumpela ktora go zna i powiedzial mi ze mam sie za niego nie brac bo to jest frajer ze niby z ta dziewczyna co byl 4 lata to ja bil itp...wiezyc mi sie w to niechce :((( Gadalam tez z moim bylym z ktorym bylam 5 lat to tez mnie ostrzega przed nim to samo mi mowil ze widzial ich razem...bo oni sa kumplami i tez go zna troche i mowi zebym z znim nie byla :(( Ja poznalam marka 4 lata temu i ciaglo nas razem do siebie ale drogi nasze sie rozeszly bo on wyjechal zagranice i kontakt nam sie urwal a teraz po 3 latach sie spotkalismy i on caly czas mi powtarza ze odnalazl mnie po 3 latach i chce byc ze mna itp... Co ja mam robic ?????? Nie chce znowu cierpiec przez faceta najpierw przez wojaka teraz nie wiem w jaki zwiazek sie pakuje Pomozcie :(((((((((((((((((( .........placze....... :((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam was Goraco laseczki;* ALe Nuda, Jutro znow moj przjedzie... Chyba go niechca w tym wojsku ;D Jusinka narazie moze zostance kumplami , spotykajcie sie itd, moze lepiej sie poznasz z nim to wtedy cos zadecydujesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a mij misiek przyjedzie we srode jak dobrze pojdzie,i zostanie az do niedzieli...mam nadzieje ze sie uda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jusinka może narazie miej do niego lekki dystans, ale nie rezygnuj jeśli Ci zależy. Może tak być, że to co mówią to prawda, ale może też chcą Was rozdzielić. Porozmawiaj z nim szczerze jeżeli mówił, że chce być z Tobą, to powiedz mu o swoich obawach i o tym co mówił Twój były...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jusinko ja tez mysle ze dystans bedzie najbardziej wskazany,ale 3mam za ciebie kciuki zeby sie ulozylo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale mam iedobrego chłopa...cały czas mi wmawiał ze nie przyjedzie bo ma jakies pokazy a teraz mi pisze \"kochanie mam propozycje nie do odzucenia moze do mnie wpafdniesz\" zaraz go udusze!!!!!:D No to dziewczynki adios do poniedziałku:) zycze udanego weekendu:) buuuzki👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej u mnie klapa mam takiego dola ze szok :/ Wczoraj przyszlam z pracy juz o 18 a nie o 22.30 bo tak sie zle czulam ze kierowniczka mnie zwolnila do domu.... Wczoraj tez skonczylam z tym facetem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej :) zycze wszystkim udanej soboty a ja sie w koncu wyspalam chociaz wczoraj pisalam z marynarzykiem do 23 a dzis od rana mam bardzo dobry humorek moze to dlatego ze coram mniej na liczniku :D Jusinka jesli to co slyszalas o tym chlopaku jest prawda to lepiej ze teraz to troche przecierpisz niz pozniej. Nie zalamuj sie kochana napewno niedlugo poznasz jakiegos wartosciowego faceta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hello! :D Przyszłam sie pozegnac, nie bedzie mnie jakies 2 miesiace ( postaram sie tu zagladac od czasu do czasu, ale dostep bede miala utrudniony ) wyjezdzam dzisiaj nad morze! :D Ahhh ale jestem szczesliwa, a jutro o 7.40 moj robaczek odbierze mnie z dworca :):):) Dziewczyny zycze powodzenia we wszystkim, duzo radosci, jak najczestszych Pjtek, smskow, telefonow - tak by ten czas Wam szybciutko zlatywał :) Jednoczesnie sobie rowniez tego zycze :) Do przeczytania! Papa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×