Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Aneczka22

Kobietki, które mają facetów w wojsku!!!!!!!!!

Polecane posty

no troche poczytałam..... spisalyscie sie troche za ten czas:) Fajny był ten urlop...wybawilismy sie na imprezach i wogole bylo zajebiscie:) choć na początku wydawalo sie ze bedzie lipa// A moje zycie teraz zmieni sie o 360 stopni bo lece do New Jersey gdzies kolo grudnia:( albo stycznia i chce wziasc mojego wojaczka:(( bo bez niego sie nigdzie nie ruszam:( i mi troche smutno..jak nie dostanie vizy? Sama juz nie wiem co mam myslec o tym.... Sprobojemy moze uda sie to załatwic bezbolesnie :) =C=A=L=U=S=k=i= ;*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wlasnie dostalam zaproszenie..tzn 2 jedno dla takiej pary a dla mnie osobno ...To dla mnie jakos szkaradnie napisane...za to drugie ... wkurzylam sie z tak glupiego powodu normalne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Blondyneczka o 360 stopni? Zatem wychodziloby ze nic sie nie zmieni hehe :P Pozdrawiam, ja tylko przelotem. U mnie wszystko super - z wojakiem spedzimy najblizsza niedziele RAZEM! nad morzem :):) W koncu... od przysiegi sie nie widzielismy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Seria dla mnie sie zmieni bo jade na dosc długo...i dlatego chce zeby on tez poleciał ze mną bo inaczej tego nie widze...DLatego własnie wszystko sie zmieni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To bylo tak zartobliwie Blondyneczka... :) Zatem powinno byc napisane o 180. Wiadomo ze sie pozmienia, ale zycze zeby pomyslnie udalo sie zalatwic wszystko tak abyscie mogli byc razem :) Powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A to wygląda na to ze mój będzie dziadkiem 24 lipca jak wyjdzie jesien ,he he dziadzio:) Blondyneczka wydawało mi się ze dopiero kilka dni urlopu ma Twoj a tu juz piszesz ze wrócił do jednostki,rety faktycznie to szybko mija!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ehh moj Wojak jednak przyjezdza :) tyle ze o dzien pozniej...nareszcie bo od przysiegi jednak juz troche czasu minelo. Buu tylko nie wiem czy zdarze go odebrac...jeszcze jutro mam egzamin z algebry...i jak w ogole sie na nim skupic kiedy wie sie ze za kilka godzin zobaczy sie Ukochanego ?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurwa....no byłam u innego ksiedza....no i dupa...ten tez powiedział,ze musimy byc we dwojke....jeszcze tylko jeden ksiadz w naszej parafii zostal bede polowała na niego moze sie uda z nim.... heh zazdroszcze Wam tych pj,urlopów i wogle....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Dziewczynki. Ale u mnie burza znowu masakra. Kurcze moj Misio dzisiaj na zaprawie sie przewrocil i zdarl cale kolanko, a dotego je naderwal:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
WItam was ponownie:) Nie wiecie o co chodzi z tym wyrownaniem rocznika ? czy to bedzie? Moj teraz dzwonil i mi mowi ze na stołowce jest napisane ze jego pobór ma 087DDC bo bedzie to rownanie rocznika, i kadra im powiedziala ze na 90% wychodzą we wrzesniu.... Nie wiecie nic o tym ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja Wam powiem tak moj wujek jest kapitanem i ma ten pobór lutowy i powiedział mi,ze zadnego rownania rocznika raczej nie bedzie a nawet jakby miało byc to jeszcze nic by nie mowil i,ze jego pobor na bank wychodzi w pazdzierniku wiec chyba jakby miało byc rowanie rocznika to w kazdej jednostce przynajmniej mi sie tak wydaje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tez slyszalam o tym rownaniu rocznika, bo kumpel cos mowil a tez mial wyjsc w pazdzierniku, a niby przelozony mowil im ze wyjda wczesniej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja własnie tez mam banie, bo teraz dzwonil i mi tak powiedzial, ze wszyscy tam tak mowią.... niewiadomo co oni tam modzą... Fajnie by bylo jakby wyszli we wrzesniu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Heh ja tego problemu nie mam bo Marcinek bedzie ze mna za 26 dni. Ale takie gadanie ich jest glupie bo nic nigdy do konca nie wiadomo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Własnie nie wiadomo nic do konca wiec ja sie nie nastawiam na to,ale gdyby była to prawda to nie plakałabym:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i dobrze heh ale zawsze trzeba byc dobrej mysli ze jednak moze wyjdzie we wrzesniu. Ja lece papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mojego tez mówili o tym równaniu rocznika i o wyjściu we wrześniu...sama niewiem co o tym myśleć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej ale jestem happy bo gadalam z misiem przez godzine :) co prawda przerwalo nam ze 20 razy ale milo bylo go uslyszec :D poza tym jesgo rodzice zapisali go na egzamin na 27 lipca wiec napewno bedzie mial PJ :)a ja mam dylemat bo jego siostra zaprosila mnie na osiemnastke i wiem ze powinnam ale chyba nie pojde bo nie dosc ze kompletnie nie wiem co moglabym jej kupic to jeszcze bede tam jedna z najstarszych osob i bede bez Bartka i w ogole tak glupio... Powiedzialam Bartkowi to nie spodobalo mu sie ze nie pojde i pytal czemu ale nic nie powiedzialam ale byc moze za tydzien pojade nad morez to tam jej kupie cos fajnego i dam jako spozniony prezent :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jejku jak ja sie boje jutrzejszego dnia....Najgorsze jest to ze nie bede miala sie z kim podzielic moim szczesciem(jesli zdam) albo komu wyplakac( jesli nie zdam)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wikucha bedziesz miala z kim my :) my jak zwykle chetnie wysluchamy i nie obawiaj sie bo napewno bedzie lepiej niz myslisz :p a ja sie wkurzylam bo sie spoznilam pare minut na zakonczenie takiej aukcji na allegro i stracilam taka fajna okazje kurde jestem na siebie zla :( ide spac dobranoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Beznadzieja! Pogoda taka głupia;/ poszłabym spac, ale ja nie umiem o tej godzinie zasypiac. Już od tego natłoku myśli przestaje normalnie funkcjonować...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam:) Dziś idę na PAKITO wygrałam wejściówkę w radiu ale zaczynają dopiero grać o 23:(, no ale trudno., szkoda by było stracić bilet ;) Z drogi koty i zające; Do cywila dwa miesiące:) Baczność kocie drapieżniku; Bo sześćdziesiąt na liczniku:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien doberek:) zycze miłego dzionka:) ehh jak ja lubie patrzec jak na suwaku zmniejsza sie cyfra:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×