Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Aneczka22

Kobietki, które mają facetów w wojsku!!!!!!!!!

Polecane posty

mowie wam on nawet nie reaguje, to mnie swojego czasu denerwowalo bo wydawaol mi sie ze mnieolewa, a to nie tak oni i ak maja tam przetyrane glowy od wojska, a co dopiero na koniec dnia ma byc dobrze, zalagodzic to i tyle...kazdy ma gorszy dzuien i ostatnio tez tak mialam ze on ze swoimi a ja ze swoimi, ale doszlismy do wniosku ze jakby nie bylo yto nie warto trwonic szybko lecacego czasu na klotnie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesz co poczekaj...moze miec glupie dni podczas ktorych glupie rzeczy przychodza mu do glowy...na spokojnie czasem napisz cos milego, niech on sobie tak spokojnie siedzi...takie masz wrazenie, bo on pewnie ma to samo, poza tym pewnie dziala mu tam w tych koszarach za mocno wyobraznia ze tego nie wytrzymacie itp. minie mu :) bynajmniej powinno :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nooo on napewno już śpi! Napisz mu dobranoc i ze go kochasz zobaczymy co będzie jutro:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jejku jak ja jestem wdzieczna, że istnieje to forum! Dziekuje Lamia i Minerva, bardzo mnie uspakajacie, gdyby nie to co napisalyscie to chyba bym juz dostala szału, a tak sie uspokoiłam. Naprawde jestem bardzo wdzieczna. Lamia zrobie tak jak mowisz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
minerwaa ma racje...to jak w piosence sluchaj skarbie \"nowa wiadomosc od rana, nigdy nie zapominasz\" i tak ma byc :) a co do spania...to ile on juz jest w woju?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No a jutro jak się obudzisz to wszystko będzie wyglądać inaczej:D A On też inaczej na to spojrzy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to zalezy w jakim humorze, bo najczesciej tam sie wstaje w niezbyt dobrym :P Ja sama po sobie wiem, ze 5 miesiecy w wojsku potrafi zmienic faceta niekoniecznie na gorsze,ale mimo wszytsko zmienia...Weic pewne rzeczy trzeba po prostu zatolerowac:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dlatego ja zawsze pisze mu wieczorem pieknego esa w ktorym zawsze jest na koncu \"A teraz kochanie, usmiechnij sie, dzien bedzie piekny, bo przeciez ktos cie kocha:*\"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mój też sie zmienił:D Na szczeście na lepsze:D:D Ale nie wiadomo nigdy co się zdarzy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ja mojego mam 60 km od domu, w Kutnie, a vy na szkoce w bydgoszczy... Paulunia, jeszcze troche minie nim sie przystosuje...wiec nie reaguj:) ja nauczlam sie ze dobrym slowem mozna zdzialac baaaardzo duzo,trzeba tylko wiedziec kiedy go uzyc i miec smialosc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jest w Kłodzku. Napisalam mu juz sms-a takiego całkiem nie na temat naszej dotychczasowej kłotni - po prostu zeby spał spokojnie i ze go kocham. Boje sie strasznie, ale nie poddam sie tak łatwo, bo mi na nim zalezy, tak samo jak jemu na mnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja jestem przeszczesliwa bo póltora tygodnia temu przenieśli mojego M jakieś 20 km ode mnie:Do Oświecimia a wcześniej był w Śremie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hym to wy wczesne kobiety wojskowych jeszcze jestescie:) boze jak to szybko mija...nawet sie nie obejrzycie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i rano jak wstanie to sobie poczyta pięknego seska od Swojego Skarba:D:D I od razu będzie mu sie lepiej żyło:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lamia nawet nie mów nawet nie wiesz jak CI zazdroszczę że tak mało Ci zostało!! A może wiesz:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
naprawde minerva...wiem bo mi mowil co to dlaniego znaczy, czasem jest tak zaspany ze nie rozumie co czyta, ale w srodku dnia, kiedy nie ma co robic i jak sobie looknie fotki i esa, to od razu mu lepiej :) obyscie mialy jak ja, co drugi prawie dzien wojaka w domu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny, ja pamietam jak w lutym tu siedziaam z ewciaflower i myslaysmy kiedy siepierwszy raz odezwa...ze co to bedzie, ze 9 miesiecy nie do przezycia, a tu spojrzalam na swaczek a ti zaraz bedzie rowne 4 miechy do wyjscia... ale pamietam ze w glowie mi sie nie miescilo jak dziewczyny mowily ze juz 5 miesiecy daja rade, a teraz sama nie wiem kiedy to mija...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to moj poszed w lutym a jestem znim 2 lata ;) za 5 dni bedziemy to swietowac :) Dziewuszki ja lece, bo pozno :) Ale suchajcie, wojsko nauczy was i ich cierpliwosci.Na pewno jest bardzo dobra proba uczucia, nic tak nie kaze tesknic i kochac jak rozlaka. Zycze wam powodzenia i wytrwalosci. Naprawde oplaca sie czekac dla tego jedynego :) I bierzcie pod uwage, ze my tu tylko teknimy, ale mamy swoje lozko jedzenie dom i rodzine... A oni nic? Tylko tesknote i zlosc, a to kieruje ich zachwoaniami. Wiec duuzo milosci dla nich :) Dobranoc :) wpadne jutro :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzięki Lamia za rozmowe i wsparcie ja też uciekam trzymajcie sie dziewczynki a Paula Ty najbardziej wszysrtko będzie ok!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć kobietki,miłego dnia życzę! U mnie tak leje ze brak słów! Tez się tak zastanawiałam co się dzieje z Nataleczką,Pati,Malutką mam nadzieje ze się odezwą!W koncu tak mało im zostało do cywila ze trzeba pogratulować! Blondyneczka a z Tobą co się dzieje!?? Paula Kw mam nadzieje ze wszystko jednak się ułozy,moze to tylko chwilowe problemy..3maj się Pozdrowki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×