Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Aneczka22

Kobietki, które mają facetów w wojsku!!!!!!!!!

Polecane posty

Kurcze cos mi suwak sie zablokowal - chyba tez zrobil sobie wakacje :D Moze teraz bedzie dobrze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Necia, nie, nie - ale bede niedaleko miejscowosci gdzie on jest w wojsku :) I on juz tak kombinuje zebysmy spedzili jak najwiecej czasu razem, bo caly lipiec jeszcze bedzie w tej jednostce :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczynki miłego popołudnia! U mnie ok,byłam na zakupach potem sprzątałam jak to przeważnie w sobote no a teraz juz się nudzę! Seria życzę samych cudownych chwil nad morzem i obys jak najcześciej widywała swojego wojaka! Paulunia fajną niespodziankę Ci zrobił:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej:)po pierwsze chciałam pogratulowac Wiki :)po drugie zyczyc Serii udanych wakacji:)a po trzecie chciałam Wam powiedziec,ze byc moze moj Misiek przyjedziew poniedziałek na pj:):)wiec byłoby super:)a po czwarte zycze Wam udanych weekendów ze swoimi wojakami a takze tym dziewczynom ktore pozostaja same tak jak ja:)no nic mykam z kumpela na spacer:) 3majcie sie cieplutko buziale:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jade jutro do mojego wojaka! Mam nadzieje, że się nie zgubie tam. Kurde, ale ja nie wiem w jakiej on jest kompanii czy jak to sie tam nazywa, czy to wystarczy, że ja im powiem tylko imie i nazwisko? Denerwuje sie:( 3majcie kciuki prosze!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczynki:) Milej niedzieli zycze. Jak ja uwielbiam patrzec na ten suwaczek:P:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam,miłego dnia życzę! Wiki jak ja bym miała taką cyfre jak Ty to tez bym uwielbiała patrzeć:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
siema:) Ja jestem, moj juz pojechal i znów sama... ALe najprawdopodobniej jednak wychodzi we wrzesniu, zostalo mu jeszcze 084DDC, Nuda i beznadzieja od jutra:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam kobietki:D:D:D mam nadzieje ze jeszcze mnie pamietacie???widze ze chyba nie bedzie prosto mi nadrobic tego wszystkiego co napisalyscie.....:) no wiec ja juz tylko czekam na 25 lipec i nic innego nie robie, juz nie moge sie doczekac...chcialabym zeby to bylo juz, napewno jak Wy szystkie...najgorsze jest tylko to ze bede Go miala tylko przez tydzien dla siebie bo tylko tyle mam urlopu...no ale to juz bedzie cos innego jak bedzie w domku:D mamy jez rozplanpowany kazdy dzien, no ale wczesniej jeszcze czyli 13.07 mis przyjezdza jeszcze do mnie na urlop nagrodowy:D jesieonki, a powiedzcie mi czy Wasi chlpocy po tak dlugim okresie zmienili sie cos???bo ja zauwazylam i pozytywy i negatywy...pozytyw to oczywiscie to ze jestesmy blizej siebie...teraz juz wiemy ze nic nas nie rozdzieli skoro wytrzymalismy tyle...ale negatyw tez jest.Michas stal sie bardzo obojetny na wszystko...czasami jest to naprawde przykre, no i jest duzo mniej wylewny...tzn na pjkach nie:) ale zawsze przez tel. duzo rozmawialismy o wszystkim o uczuciach i wogole a teraz jakos niebardzo...ja wiem ze on jest juz tym wszystkim zmeczony i tez czeka tylko na wolnosc, mam nadzieje ze potem to wszystko wroci do normy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny chyba sie zauroczylam cos we mnie peklo....Poczulam cos do kumpla z ktorym sie znam lata on jest kolega od mojego bylego wojaka bo razem graja w klubie pilki noznej:)) Znamy sie od malego ale nigdy nas nie ciaglo do siebie nawet zdazylo nam sie razem pracowac przez 2 miesiace bo ja pracowalam kiedys na ochronie i on tez:) od momentu jak wojak mnie zostawil gadamy ze soba czesciej on staral sie mnie pocieszyc pomoc mi to przetrwac....i tak nam sie fajnie gada razem na piwko wychodzimy wczoraj bylismy na dyskotece wszyscy nasi znajomi mysleli ze my jestesmy razem bo razem sie bawilismy i wogule...:)) Gadalam z nim o NAS ja bym chciala z nim byc on (wydaje mi sie ze tez) ale jest problem ze prawdopodobnie wyjedzie za granice :((((((((((((((((((((((((( i nie wiem co mam robic :((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej kobietki miłego dzionka życzę,potem tu wpadne:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Wczoraj dzwonił Tomcio i powiedział, że przenoszą go do Ustki na tydzień a potem jechał w pociągu. W nocy się przebudziłam i zadzwoniłam do niego a on dalej jechał z pociągu, dziwne to dla mnie było bo przecież z Gdyni do Ustki to 2 godz. jazdy no ale ok:) Rano się budzę o 7 a tu ktoś puka do drzwi otwieram a przed drzwiami Tomuś stoi :) Ale się ucieszyłam:D:D:D odprowadził mnie do pracy i przyjdzie po mnie o 17 przyjechał na 3 dni:) A od poniedziałku urlopik:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i spóźniłam się przez niego do pracy bo z łóżka nie chciał mnie wariat wypuścić:);)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Necia ale niespodzianka!moj ostatnio tez mi taka zrobil wszyscy wiedzieli ze przyjezdza tylko nie ja a jak dzwonilam do niego to byl w pociagu a mnie sciemnial ze lezy,no i rano wychodze z domku a mojego miska samochod stoi u mnie na podworku az mnie zatkało:) No a jutro moj tez przyjezdza na pjtke:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
HEj dziewczyny!! Necia super Ci niespodziankę zrobił:D Widzisz dopiero do Pauluni pisałaś że kochamy takie nispodzianki:DA tutaj Twój też Ci zrobił:D:D Mój dzisiaj wrócił na jednostkę:/ kolejna pjtka za 2 tygodnie!! JUz nie mogę się doczekać! PaulaKW trzymałam wczoraj kciuki cały dzień jak poszło???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc wszystkim! Minerva no więc pojechałam tam. Nie chcieli mnie wpuscic, zadzwoniłam do niego, okazało sie, że ma dyżur przy telefonie i jego też nie chcieli puścić;/ nawet na pół godziny. Tak więc nie zobaczyliśmy sie:( Ale za to zaczeliśmy rozmawiac przez telefon (oddzieleni murem, ja pod jednostką, on w jednostce) no i nie mógł uwierzyć, że specjalnie do niego tam przyjechałam i był wzruszony w sumie tym, zapytał sie mnie czy sie na niego gniewam, powiedziałam, że nie i zapytałam o to samo i powiedział, że nie jest zły na mnie. No i później rozmowa była już słodka...;) Tak więc wszystko się dobrze skonczyło, oprocz tego, że sie nie zobaczylismy. Ale nie żałuje, że tam pojechałam. W ogole mówił, że ma problem, bo nie chcieli go ostatnio puscic na przepustke i teraz na weekend też chciał i tez mu powiedzieli, że nie;/ Biedny taki padnięty już był, a musiał siedziec do 2 w nocy na tym dyżurze i jeszcze wypisać każdego kto wracał z przepustki. Martwi mnie to, że nie chca go puścić, on juz jest bardzo zmeczony tym wojskiem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no widzisz super!! Jednak dobrze mówiłyśmy, że trzeba tam jechać!! Skoro jeszcze nie miał przepustki od przysięgi to na pewno w tym tygodniu już dostanie nic się nie martw!!!! A poza tym teraz będzie mu milej czas leciał bo wie że wszystko między Wami OK!! Bardzo się cieszę że sie wszystko pozytywnie ułożyło:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja ciesze sie ogromnie, czuje się jakby od wczoraj wróciło do mnie życie!! Dzięki za wszystko ;* Miłego dnia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PaulaKW mojego nie chcieli puscisz najpierw przez 6 tygodni a potem przez miesiac wiec wiem co to znaczy zmeczenie wojskiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczynki. Milego dnia zycze. Necia ale ci fajnie, supern niespodzianke ci zrobil. paulaKW ciesze sie ze wszystko sie wyjasnilo miedzy wami Smutno mi tylko bo nie wiem kiedy ja zobacze swojego wojaka, najprawdopodobniej dopiero w cywilu:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hey Wszystkim...wlasnie pozegnalam swojego wojaka po przepustce...szkoda ze to tak wszytsko szybko mija...a jak jest tam to sie dluzy i dluzy...no ale ciesze sie z tego co mam i czekam na kolejny przyjazd choc moze to byc bardzo oddalony termin :( Wikucha Ty zobaczysz swojego w cywilu tylko popatrz jak maluto ci zostalo do tego czasu u mojego to jeszcze caly kosmos do cywila ;) wiec trzymaj sie mocno i czekaj dzielnie :) Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×