Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Aneczka22

Kobietki, które mają facetów w wojsku!!!!!!!!!

Polecane posty

czesc dziewuszki wpadłam ylko zobaczyc co u was słychac... PaulaKW słuchaj jedz do niego normalnie w tygodniu mozna, tylko pewnie jakos po 15 lub 16 kiedy mają troszke wolnego casu... Jusinka, super ze ci sie z nowym układa..:) w ogole to przeraził mnie wpis tej laski o tym ze była dla niego do łozka...czy to naprawde tak trudno ocenic czy facet jest porządny czy nie na pierwszy rzut oka? chyba jak od razu pcha sie do łozka to wiadomo jaki jest...to po co z nim nadzieje wiązac? bez sensu. Ja siedze całymi dniami w dimnu, czekam na odpowiedz co z pracą, poza tym na wyniki matur tez czekam, na wojaka czekam ale chyba troche poczekam bo ma co 24h słuzby i w weekend bedzie akurat zajety a w tygodniu mu sie nie opłaca za bardzo jechac... a jak narazie to kombinuje jakies wspolne wakacje:) pozdrawiam wszytskie słoneeczka miłego dnia wam zycze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lamia, on sie nie odzywa... mam mu nie mowic, ze przyjade? Kurcze z checia bym pojechala nawet dzisiaj, ale sie boje. Poradźcie co robić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Suri moj złamał reke;/i niestety dostał na 6 tygodni zwolnienia;/i tylko tam siedzi bo nie ma słuzb nic nie moze robic.....porypane to,ze nawet na weekend do domu przyjechac nie moze....on sie złosci ja sie złoszcze i ogolnie jest źle....staram sie Go jakos pocieszyc ale nie wychodzi mi to bo on nie moze sobie darowac tego,ze zobaczymy sie dopiero w sierpniu...pocieszam go,ze pojade do niego ale on mi odpowiada,ze to nie o to chodzi bo wie,ze przyjade ale chodzio to,ze jak zwykle na najgorsza robote zostawil mnie sama...a jeszcze kurcze byłam u ksiedza i on powiedział mi,ze sama nic nie moge załatwic;/musimy byc we dwojke;/ale jak my mamy przyjsc razem skoro on przyjedzie w sierpniu a mamy sie zgłosic do 15 lipca;/no ale bede polowała na innego ksiedza moze cos wskuram u niego....wszystko sie jebie..... 3mam kciuki dziewczyny za wasze matury:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej :) ale u mnie dzis brezydka pogoda ale na szczescie pisze z miskiem od rana wiec jest mi weselej :) ale dobrych wiesci dla mnie nie ma bo teraz bedzie kierowca komandora a to znaczy ze bedzie mial jeszcze mniej wolnego czasu... dziie sie Paulunia ze po tak dlugim czasie nie nauczylas sie jeszcze cierpliwosci choc masz super sytuacje. Moze i ja tez zaczne plakac nad swoim losem buuuuuuuuuuuuuuu widuje mojego chlopaka rzadziej niz raz w misiacu i pisze z nim dziennie tylko 10 smsow bo nie ma zasiegu jakie to wszystko niesprawiedliwe :( no i jak? :D a dla dziewczyn ktore nie wiedza co robic z wolnym czasie polecam ogladanie filmow ja jestem teraz zakochana w \"Piratach z karaibow\" i ciagle to ogladam a czas leci :) pozdrawiam wszystkie dziewczynki i zycze milego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewcia ja jestem cierpliwa! jak bym nie była to bym nie czekała na Niego te 9 miesiecy! to chyba oczywise ze kazda z nas chciała by miec swojego chłaopaka jak najczesciej! nie moja wina ze Twoj trafił na taka jednostke! Zreszta ja juz nie narzekam bo od przyszłego tygodnia moj skarbek bedzie co tydzien w domu bo juz jest dziadkiem wiec moze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Paulunia a jak się jest dziadkiem to są jakies większe przywileje???tzn ma się czesciej przepustki??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny:D:D Justyna! Rzeczywiście ciekawy zbieg okoliczności:D Swoją drogą ciekawe dlaczego jeszcze nie miał żadnej przepustki skoro mój jutro już będzie 2 raz na pjtce:D:D nie mogę się doczekać:D To super, że Ci się z nowym układa:D Sprawdz czy ta dziewczyna rzeczywiście jest byłą czy tylko jemu tak się wydaje:D ale myślę, że to ona coś kręci. A jak fajnie się z nim bawisz to po co masz z niego rezygnować?? Paula KW szkoda że nadal nic się z Twoim wojakiem nie wyjaśniło. Dobrze by było żebyś już do niego pojechała, ale z 2 strony nie wiadomo czy Cię puszczą tam albo czy jego tylko na sekundkę nie puszczą i wtedy nic nie pogadacie. Chyba jednak zaczekaj do tej niedzieli. Madziara10 przykro mi z powodu ręki Twojego wojaka:( W najmniej odpowiednim momencie mu się to stało:/Ale jakoś to będzie wszystko sie ułoży! 3 mam kciuki za matury Pozdrowienia :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale ja nie mowie ze to Twoja wina bo ja za to nikogo nie obwiniam, ja jako rasowa optymistka ciesze sie tym co mam choc juz prawie 10 miesiecy widuje sie z moim chlopakiem raz w miesiacu :) tylko po prostu masz bardzo dobra sytuacje a narzekasz jakby nie wiem i ja to tak odbieram i mysle ze inne dziewczyny tez tylko mnie nie zrozum zle ze sie czepiam czy cos a moj poprzedni post potraktuj jak zart :P i wiem ze kazda z nas chce chlopaka jak najczesciej ale miej na uwadze ze na forum sa dziewczyny jak np Paulakw czy gusia shilla ktore tez ciezko znosza rozstanie a nie maja takiego szczescia jak ty :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hekj kobitki milego dzionka wam zycze,u mnie jest brat bratowa,i roczna bratanica wiec jestem troche zajeta ale przynajmniej czas szybciej mi leci,pozdrawiam,papapap

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja widze swego co 2 tygodnie i jestem szczesliwa....bo moglabym widziec go co miesia i to by byla dopiero lipa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mój tez będzie dziadkiem za 2 tygodnie, ale zależy to od jednostki czy będą go puszczać częścej:) Pauliunia Ty się masz z nas wszystkich najlepiej, też chciałabym swojego widywać co dwa tygodnie:( no ale niestety:( Jeszcze 11 dni i urlopik z ukochanym :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a moj chlop idzie do wojska od 20 sierpnia... na poltora miesiaca tylko ale nie wiem jak wytrzymam..... powiedzcie co robilyscie zbey nie zwariowac z nudow... wszystkie kolezanki z facetami zadna czasu nie ma.. co ja zrobie >???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tez jestem szczęsliwa ze moj wojak przyjezdza czesto!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej Necia i Suri :) Necia ona nie ma najlepiej ostatnio Lamia sie wygadala ze ma wojaka co 2 dni w domu z tego co pamietam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Afrodycia to wam tak szybko zleci ze nawet sie nie obejrzysz a juz bedzie koniec. Moj brat tez byl poltora miesiaca i bardzo szybko to minelo bo to szybko przysiega i w ogole fajnie tam maja wiec bedziecie miec dobry kontakt i w wolnych chwilach bedziesz pisac smski :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Afrodycia póltora miesiąca naprawde szybko przeminie!Ja nawet niewiem kiedy 5 miesięcy minęlo i tez patrze z zadroscia na kumpele ktore spedzaja tyle czasu ze swoimi chlopakami a ja musze byc sama :( ale co się nie robi dla miłości!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
afrodycia,poltora miesiaca zleci wam z gorki....super zazdroszcze ze tylko 1,5 misiaca macie,zleci wam tak szybko ze sie nie obejrzysz!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Olu chyba jak ostatni pobór wyjdzie czy jakoś tak;/ nie za bardzo się znam, zapytam dziś Tomcia to Ci napisze:) To nieźle się macie , ze tak często ich widujecie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja jednak musze poczekac do niedzieli, bo nawet nie mam kasy na bilety;/ a w weekend bede blisko Kłodzka to mama mnie zawiezie pod jednostke. Przy okazji musze sie dowiedziec od jego brata czy miał jakąś przepustke od przysięgi, bo wydaje mi się, że powinien miec juz jakas PJ? Uświadomiłam sobie,że mnie ta koleżanka podbuntowała strasznie jak się z nią umówiłam wtedy co mój ciągle z kolegami po przysiedze gdzies przebywał...i był zły bardzo o to, bo uważa, że moje koleżanki źle na mnie wpływają. Moim zdaniem miał racje... Mam nadzieje, że mi to wybaczy i powiemy sobie co było nie tak i w ogole tyle chce mu powiedziec. Wytrzymam jakos do tej niedzieli. Nie pozwole żeby wojsko nas rozdzieliło!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Madzia ja Ciebie podziwiam, że mimo nieprzychylności losu-złamana ręka Twojego chłopaka, dajesz rade i jeszcze masz siłę żeby jego podtrzymywac na duchu. Idź do innego Księdza, na pewno trafi się jakiś bardziej wyrozumiały.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cze wam złotka;* Moj wczoraj pojechal z urlopu ale kurwa w sobote znowu przyjezdza:d co za jednostka....:d widze ze duzo sie spisalyscie:] musze poczytac:):P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Suri dziadkiem sie zostaje jak wyjdzie pobor starszy od Twojego wojaka czyli jak jesien wyjdzie do cywila To twoj juz bedzie dziadkiem:) przynajmniej tak mi sie wydaje:) Moj myszol juz za 17 dni ma cywila:) bo od 30 dni to juz cywil:) suuuper:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×