Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Aneczka22

Kobietki, które mają facetów w wojsku!!!!!!!!!

Polecane posty

Witam ponownie:) OD razu widać że mamy nową forumowiczkę bo w końcu coś tutaj się dzieje! Aniu wygląda na to że będziemy się wspierać do końca bo mój poszedl 9 maja a wychodzi koło 29 stycznia:) A co do młodszych facetów to uważam że wiek nie powinien mieć wpływu na Twoją decyzje Justysia po prostu poznaj go bliżej i jak będzie Ci odpowiadał to super:) Mam koleżankę która ma chłopaka właściwie narzeczonego 4 lata młodszego od siebie i świetnie im się układa, zresztą nasza Necia jest starsza od swego wojaka i chyba też jest między nimi super!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ania 69 tak to tez zolniez ale niestety nie moj bo zostawil mnie dwa miesiace temu dla sowjej przyjaciolki :/ dzien po przysiedze a ja jeszcze glupia na przysiege jechalalm :/ wrrr bylissmy ze soba 1,5 roku poszedl do wojska 3 kwietnia do Śremu kolo Poznania widze ze ty jeste z Poznania :)) dziekuje za zaproszenie oczywiscie przyjmuje :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Minervva dziekuje za twoje slowa wiem ze wiek nie powinien odgrywac tej najwazniejszej roli w zwiazku...ale pogadam z nim powiem mu o mich oczekiwaniach wobec niego jesli bedzie gotowy na to to moze cos z tego wyjdzie....pozyjemy zobaczymy :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczynki :) no i moj wojak juz pojechal tzn ode mnie bo pociag ma za 3 godziny ale musi sie wykapac spakowac itd a byl u mnie dzis znow od 9 rano wiec praktycvznie cala PJ spedzilismy razem i bylo naprawde cudownie i tylko troche plakalam jak sie zegnalismy bo wiem ze w nastepnym tygodniu znow bedziemy razem i jesli dobrze pojdzie to nawet 5 dni :) oby sie udalo... a dzis gotowalismy obiad i tanczylismy razem w kuchni a wczoraj poszlismu na plac zabaw:P jestem zmeczona ale szczesliwa :D A co do wieku chlopakow to ja uwazam ze wiek nie gra zadnej roli, ja i moj Bartuś mamy tyle samo latek i nie narzekam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Minerva- nio widze ze nawet w tym samym czasie nas opuscili dla Ojczyzny hehehe, zostało jeszcze 7 miesięcy mam nadzieje ze szybko skonczy sie ten horror :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jusinka- a tamten to był frajer ze Cie zostawił, nie trawie takich kolesi :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
JUsinka tak zrób dobry plan! Ania mojego brat był w Czernym czy jak to tam się nazywa czołgista:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nio jest działonowy bojowego wozu pancernego hehe Czarne :) ale juz 24 go przeniosą do Słupska

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a prawdopodobnie ma byc ochlodzenie... ja bym chciala zeby teperatura wynosila do 20 stopni plus lekki wiaterek :) kurcze ja jestem taka blada:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mój mężczyzna idzie do wojska 1 sierpnia... Ok. 250 km od mojego domku... Boję się tego co będzie, jesteśmy ze sobą od 2,5 roku i bardzo się z nim zżyłam... Przez te 2,5 roku widywaliśmy się prawie codziennie, wspieraliśmy się w trudnych chwilach... Bardzo się kochamy i planujemy wspólne życie... Wiem, że będzie strasznie za nim tęsknic, jest moim oczkiem w głowie i nie wyobrażam sobie sytuacji, że nie będę mogła go przytulić i ucałować przez tyle czasu... A Wy dziewczyny jak to zniosłyście? Od października idę na studia, więc będę miała jakieś zajęcie, ale boję się tego, że nie odnajdę się w nowym mieście, w nowej sytuacji i w chwilach dołka nawet nie będę mogła się mu wypłakać... Mam nadzieję, ze nie trafi do takiej jednostki, w której nie pozwalają chłopakom trzymać komórek, bo tego chyba nie zniosę... Ogólnie mówiąc- jestem załamana... Przyjmiecie mnie do swojego grona?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Minervaa Ty zartujesz był juz 8 razy???? tam gdzie on jest to chyba nie mozliwe a miał niby po przysiedze przyjezdzac co tydzien ale dupa blada i ta reszta chłopaków tez tylko po 2 razy i tearz przed przeniesieniem tylko Ci którzy maja wesela czy cuuus takiego nie no ja sie załamie :( Sylwia baka ja od wczoraj jestem na tym forum i Ci powiem super jest z kim pogadac mój chłopak jest dopiero 3 miesiace w wojsku i tzrba jakos to przezyc pomysl ze po tym czasie jzu zawsze bedziecie Razem!! :* trzymaj sie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sylwia.Baka jasne że CIę przyjmiemy!!! Powiem tak teoretycznie zakazać komórek w wojsku nie mogą ale zabierają w większości jednostek zwłaszcza na szkólce! Dlatego trzeba dobrze kitrać komórkę zeby nie znaleźli. Ale sama zobaczysz miesiac minie szybciutko i już będziesz jechała po swojego żołnierza na przysięgę a to najwspanialsze przeżycie!! Bać się nie ma czego. Zawsze jakoś sobie poradzisz a jak będzie Ci źle to my jesteśmy na posterunku:):):) Najgorsze są pierwsze dwa tygodnie... znajdz sobie zajęcie jakieś na ten czas przynajmniej Ci przeleci. Ja z Anią (zamykam) np buszowałyśmy po sklepach i kupowałyśmy furę niepotrzebnych rzeczy hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
minervaa i gdzie ten Twój żołnierz własciwie jest?? w jakim miescie i przenosza go czy zostaje??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no proste Sylwia ze Cie przyjmujemy :D Znamy sobie pogadasz i wygadasz .. wyslij mi sowje foto .Minervaa ..i Ty sylwia tez gandziia89@yahoo.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wyślę zdjęcie, ale założę sobie najpierw konto na fotce, ale to dopiero jak wrócę do domku, bo w tym momencie jestem u Marcina i pomagam mu w remoncie :) :) Jak widać zresztą :D No boję się tych pierwszych kilku dni, dzień po jego wyjeździe mam egzamin na prawo jazdy, a potem wracam do pracy... Wszystko mi będzie go przypominać, bo razem tam pracowaliśmy, ale przeżyć trzeba... Na pewno będę częstym gościem na tym forum, dziękuję Wam za bardzo ciepłe przyjęcie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mój był w Śremiu i po przysiędze przenieśli go do Oświęcimia bardzo niedaleko naszego miejsca zamieszkania. Może dlatego że go od razu przenieśli miał już tyle pjtek. najpierw był po przysiędze na 5 dni, potem go przenieśli w środę a od piatku do pon dostał odmulacza. i teraz co 2 tyg miał pjtki 2 razy był na stałce i jeszcze był od poniedzialku do dzisiaj rano na pjtce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sylwia ja jestem ze swoim juz 2 lata tez nie chcialam zeby jecal ale coz wiata nie zmienisz...Pojechal 4 czerwca!! Bylam na przysiedze niestety jak byly te dni deszczowe...zmarzlam .no ale nie narzekam.. Ja bede z Toba do konca:) Bo moj w lutym dopiero wychodzi :) .NApewno dojda jakies dziewczyny! Przieciez w Kupie sila!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×