Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Aneczka22

Kobietki, które mają facetów w wojsku!!!!!!!!!

Polecane posty

ciężkie z nim zycie mam nadzieje ze tak sobie o tym mówi ale tak naprawde nie wiąze z tym planów :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moj chciał zostac na zawodowego...i to juz wygladało bardzo powaznie wiec mowiłam,ze bede go wspierac ale jak sie dowiedział dokladnie jak to wyglada,ze jeszcze prawie 2 lata bysmy musieli zyc od przepustki do przepustki to jak narazie sie rozmyslil ale boje sie,ze mu to wroci bo jemu wojsko sie podoba,w sumie zawsze mowi,ze mu sie podoba ale jeszcze bardziej by mu sie podobało jakby mogl mnie tam zabrac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej kobietki, wlasnie wrócialm z pogrzebu mojego kolegi :-( Bylo strasznie duzo ludzi szczegolnie mlodych. Ale sie spalakalam. Ten weekend tez bedzie dla mnie samotny bo moj wojak jak przyedzie to w polowie nastepnego tygodnia. Bez sensu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesz a ta legia to wyglada tak ze tylko na terenie Francji i moze jedzic p całym swiecie pierwsze 4 miesiace ma szkolenie i w ogóle przez pierwszy rok bysmy sie nie widzieli i czy żonaty czy wolny przyjmowany jest jako kawaler

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rodzyneczka jeju przykro mi z powodu Twojego kolegi:(wiem jak to jest stracic kolege:(ja w tamtym roku straciłam 2 naraz:(zgineli w wypadku i to jak jechali do mnie;(tir w nich wjechał wiesz jak ja sie wtedy czułam?caly czas mowiłam,ze to ja im zycie zabrałam,praktycznie codziennie chodze na cmentarz wiec w zupelnosci Cie rozumiem:(to jest niepsrawiedliwe,ze mlodzi ludzie tak szybko umieraja:( Aniu czytałam o tym....kurcze no moze sie rozmysli....dowie sie wszystkiego dokladnie i zrezygnuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ania a to sobie wymyślił.... Ja te ż będę sama w weekend:( a weekendy samotne są najgorsze:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no popieram sa okropne.....ja to zazwyczaj w weekendy jestem sama:(ale ja mam dalej cicha nadzieje,ze mojemu Miskowi przyznaja te 30 dni rehabilitacyjnego to by bylo piekne:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No właśnie madziara ciekawe jak to z tym rehabilitacyjnym wygląda... ciekawe czy Twój dostanie...aż z ciekawości poszperam po necie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurcze zaczełam szperac z tym rehabilitacyjnym i normalnie nie moge znalesc i sie wkurzam:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cooo jaki urlop rozłąkowy???????????????? ja nic nie wiem co to jest mój facet tez to ma????? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurde w sumie i tak mamy się chajtać więc moglibyśmy coś dla twgo urlopu i kaski pokombinować ale jak tak pomyślałam to i tak cały czas by pracował na tych urlopaach więc mi się to nie opłaca lepiej na spokojnie wszystko zaplanować jak wyjdzie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kur.... ten koles mnie rozwala on mówi ze chce isc i koniec ale sie jeszcze zastanowi, mówi do mnie co to jest pięc lat??? mało nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No dla mmnie to zawsze coś bo ja nie pracuje na razie,co prawda na lewo dajemy sobie rade ale jak maja dawać rto dawać heheh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nio juz pisałam mojemu odwaliło i chce isc do legii cudzoziemskiej po wojsku :\'(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×