Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Aneczka22

Kobietki, które mają facetów w wojsku!!!!!!!!!

Polecane posty

ok jak moge to pytam;p długo juz jestescie razem?:> po ile macie lat?:>co robisz w zyciu ciekawego?:>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja ucze sie w szkole sredniej teraz 3klasa technikum mam 18 lat michał ma 21 i teraz leci piaty miesiac jak jestesmy Razem to dopiero poczatki ale mysle ze wszystko bedzie dobrze :) a Ty?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nio dokładnie te podziekowania sa dobre pamiatka zostanie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a wiec tak my jestesmy 3 lata ze soba:)ja mam 21 lat on 22:P a ja studiuje zaocznie nauki o rodzinie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nudyy ;/ mój wojak sie obja bo akurat na nowej jednostce jest jakies swieto :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja jestemn w szoku:):):):):):) moj Misiek za jakies 1,5 godziny bedzie w domu::):):):)jupi:):):):)do srody:)jeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeesssssssssssssssssssssssssssssssssssttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttt:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no zapewne nie:P ale moze wpadne zobaczyc co u Was sie dzieje ciekawego:D jeju juz jedzie do mnie:P za jakies 40 min bedzie:D a ja obstawialam,ze sie nie zobacze z nim przed slubem:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a jeszcze dzisiaj rano \'\'smutal\'\' sie,ze zobaczymy sie dopiero w polowie sierpnia;)a to urwis jeden wrabial mnie:P a teraz juz nie wytrzymal:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zobaczysz Twoj tez przyjedzie:)kurcze no moj złamał reke i miał nie miec wogle pj....a jest co tydzien w domu:)a wczesniej co 3-4 tygodnie:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nio jestem dobrej mysli cały czas ale weekend sama i przyszły tydzien, trzeba wytrzymac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
10 maja i wczoraj miał przeniesienie jeszcze dalej odemnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ojoj;/moj poszedł do jednostki w Wesolej i jest jakies 200 km ode mnie:)czyli do stycznia czekasz?to tak jak moja szwagireka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a jego tez przeniesli poczatkowo byl w Deblinie czyli mial jakas godzinke do domu a teraz ma ponad 15 godz pociagiem;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobra Słoneczko ja mykam wskoczyc w jakies normalne ciuchy:p i w okno wygladac bo juz jest bliziutko:) zycze milego weekendu:)buziaki:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×