Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Aneczka22

Kobietki, które mają facetów w wojsku!!!!!!!!!

Polecane posty

Gość carlain
Czesc dziewczynki :) przepraszam, ze tak pozno wam odpisuje, ale bylam w Szczecinie zalatwic pare spraw,ale juz jestem :) ktoras z dziewczyn pytala sie zebym cos opisala o sobie tak??? :) wiec kochane pisze : hm, niewiem od czego mam zaczac pisac,mam 23 latka, nie dlugo urodziny mam nadzieje, ze moj kochany bedzie na moich urodzinach,teraz wlasnie czekam na termin egzaminu bo sie bronie.Mialam isc dalej na studia, ale jakos mi sie nie chce w tym roku, pojde sobie od przyszlego. dziewczyny tak dziekuje, wam za wsparcie wiecie jak sie ucieszylam, ze tak duzo was jest razem ze mna :) nie pamietam, ktora z dziewczym napisala mi zebym zabezpieczyla swoj nick haslem ja to probowalam pare razy, ale jakos mi to nie wychodzi niewiem czemu, jestem tu nowa i jeszcze za bardzo nie jestem w temacie :) tak to jest dobry pomysl na to, zeby go nie odwiedzac przed przysiega, ale kochane podpowiedzcie mi jaka, moge zrobic mu niespodzianke bo nic mi glowy nie przychodzi.Kurcze nie chcem,zeby moj kochany schudl za bardzo :( mam nadzieje, ze nie zaglodza go tam hehe, ale sie rozpisalam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość carlain
kurcze, jutro do pracy i znow caly dzien jedno i to samo, ale wiecie co dziewczyny pisze sobie tak do was, i pomyslalam sobie teraz moze, ze to troche dobrze, ze On poszedl teraz do tego wojska bo wiecie co ostatnio nie zabardzo nam sie ukladalo, prawie caly czas sie z nim klucilam a teraz moze jakos utrwali sie nasza milosc bo wiem, ze bardzo sie kochamy, kurcze u nas te klotnie to takie czasem bezsensowne bynajmniej z mojej strony, niewiem czy ja jestem jakas zolza czy co, ale starsznie mnie to denerwuje jak moj kochany stoi na baletach na tych glupich bramkach, a te dziewuchy pomimo to, ze wiedza, ze ma On mnie to proponuja mu........... wiecie co mam na mysli :) i to sa takie bezszeczlne, ze masakra, moze i to dobrze ze poszedl teraz do tego woja bo teraz mam troche odpoczynku dla siebie i od tych jego bramek, przepraszam, ze tak troche bezsensownie pisze i w sumie nie na temat, ale chcialam sie wam troche wyzalic bo w sumie to nie mam nikogo teraz oprocz was:) moje kochane :* ide ogladac na Wspolnej juto rano odezwe sie do was jak bede w pracy i odrazu napisze wam, co slychac u mojego wojaczka, bo ma dzwonic okolo 21.00 juz nie moge sie doczekac :) Pa kochane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
SIEMA ELLLLOOO!!!!! Nie ma to jak w Cywilu!!!!! Jedno słowo \" woooolnooośśććć\" To JesT tO ;) P o z d r a w i a m _________ Z I M O L K I ; *

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
SIEMA ELLLLOOO!!!!! Nie ma to jak w Cywilu!!!!! Jedno słowo \" woooolnooośśććć\" To JesT tO ;) P o z d r a w i a m _________ Z I M O L K I ; *

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
SIema EELLLOOO !!! Niema TO Jak W CYWilu... Jedno słowo \'\'wolnoooośśćććć\'\' tO jest tO ;) P 0 z d r 4 w ! 4 m _____ ZIM00Lki :-* ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość carlain
dziewczyny, siedziałam i czekałam jak glupia na jego telefon a on nie zadzwonił,obiecał mi dzisiaj rano, że zadzwoni do mnie wieczorem około 21.00 wiecie co?? Odkąd jest w tym wojsku to zadzwonił do mnie tylko 2 razy, juz ja sama niewiem, moze jest mu szkoda pieniedzy na mnie, żeby zadzwonic jestem wkurzona, i jak ja mam nie plakac niewierze w to, że nie mogl zadzwonic jak ja dzwonie to jest wszytsko ok, i jakos moze gadac, ale jak on ma zadzwonic to nie dzwoni, a moze ja dziewczyny sie pomyslilam co ??? Moze on chce sie uwolnic ode mnie i spycjalnie tak mi robi co ??? Jak zwykle siedze i juz znow rycze :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej laseczki a co tu wiosenki sie prawie nie odzywaja jeszcze troche Nam zostało 072DDC , mój żołnierz w poniedziałek ma drugi poligon i zobaczymy sie dopiero na świeta :\'( przykro mi strasznie z tego powodu ale juz tyle czasu dalimy rade wiec teraz tez bedzie dobrze a carlain nie ma co sie martwic każdy żołnierz musi po przysiedze jechac na urlop 5-dniowy tak sie wsiekaja bo musza ich troche postraszyc ale bedzie dobrze ale pogode na tej przysiedze brrrr zimnooo :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mimo tego ze moge odwiedzac swa rybke to i tak latwo nie jest... jeszcze tyle dni...te wojsko to jak jakas piepszona wiecznosc... nacieszylam sie tym ze ma stala przepustke i lipa... co z tego jak go nie puszcZaajaa aj mam dosc tej powalonej instytucji... sama bym tam chetnie poszla i narozpie**** troche by pokazac im jakie to jest mile

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ojjj nie płacz w wojsku jest różnie chyba każda dziewczyna miała takie myśli i sytuacje nie ma co sie smutac :) chociaż nie ukrywam że ja dzis płakałam w rekaw mojemu żołnierzowi bo wyjeżdżał :\'(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja też dopiero po przysiedze oczywiscie pojechałam jakby inaczej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:) Weszlam na sekunde zyczyc dobrej nocy :) Moj zolnierz poszedl juz spac bo jak sam napisal czuje jak powoli umiera z braku mojej osoby i chce skrocic swoje cierpienia sniac o nas hehe - od kiedy on taki romantyczny :) CARLAIN - spokojnie to ze nie zadzwonil to o niczym nie swiadczy. Zadzwoni pewnie jutro jak tylko bedzie mogl. Moj wojak do przysiegi to mial rozne przeboje z telefonem, musial go ukrywac. Raz mu telefon zabrano. Moze u Twojego chlopaka tez stresuja ich w tym temacie. Nie panikuj :* Napisz mu smska na dobranoc i juz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość carlain
Czesc kochane dziewczyny, zadzwonil wczoraj moj kochany wojaczek poznym wieczorem :) bo wczseniej nie mogl, rzeczywiscie panikowalam nie potrzebnie, a dzisiaj rano napisal mi bardzo milego smska :) ja siedze w pracy i sie nudze, wogoe nie mam nic do robienia, chyba placa mi tutaj za siedzenie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość carlain
Tak, macie racje nie jade do niego przed przysiega, chcem sie zobaczyc dopiero z nim po przysiedze, tak bedzie lepiej dla nas, a teraz mamy taka mala szkole przetrwania :) i wiem a nawet wierze w to, ze ja przetrwamy. Moj kochany mi powiedzial, ze jak kobieta przetrwa wojsko, to bedzie dobra kandytaka na zone :) a wy tez tak myslicie ????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość carlain
jeszcze 16 dni i sie zobacze z moim wojaczkiem, 16 dni to wcale nie jest tak duzo prawda??? A co wy kochane teraz porabaicie w tej chwili??? ja dzisiaj jade sprzedac swoj samochod i mam nadzieje, ze go sprzedam??? Dlatego trzymajcie kciuki :) odezwijcie sie pozniej jak bedziecie mnialy czas, ja jestem caly czas w pracy i mam wlonczony komputer:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość carlain
Ide zrobic sobie kawke z mlekiem i zapalic paieroska, jestem przed miesiaczka teraz i nosi mnie jak cholera, niewiem co mam ze soba zrobic :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość carlain
Moje kochane, jak bedziecie mnialy chwilke to sie odezwijcie do mnie. Chcialam was sie poradzic jaka moge zrobic mu niespodzianke jak wyjdzie na przepustke, podsuncie mi kochaniutkie jakies fajne pomysly, zebym mogla z nich skorzystac ok ?? i dziekuje wam, ze jestecie ze mna sercem i duchem :) a to tak na koniec ide bo kawa mi zaraz wystygnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej:) Kochane Wy moje:) nie moge rozstac sie z tym forum;p to moj nałog;p kurcze moj Szkrab wyjechał a ja mam wrazenie,ze wrocil do woja;/hehe i zastanawialam sie kiedy Go puszcza:P ale przeciez wiem kiedy wroci;) dziewczynki zobaczycie wojsko minie Wam szybciutko:) i bedziecie mialy swoich chłopcow przy sobie:) ja to normalnie nieraz juz z moim nie wytrzymuje ;P i smieje sie,zeby wrocił spowrotem do woja,ze załatwie mu jeszcze 9 msc:D ale oczywiscie to takie zarty:) nie oddam juz go nigdy:P kurcze wiecie sniadanie mam co rano przygotowane \\,wracam z pracy obiadek zawsze jest:D,posprzata w miedzy czasie:D wiec zyc nie umierac:D ostanio nawet okna umył i firanke powiesił co prawda krzywo troche i musiałam poprawiac ale licza sie checi:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Caralin ja swojemu na przysiege kupilam bialego misia bo gdzies tam wyczytałam,ze to oznaka tesknoty:) cieszyl sie jak male dziecko:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja kupiłam mojemu Kochanemu nieśmiertelnik oczywiscie z wybitym tekstem :) Bo wyczytałam o tym na forum :) na poczatku zdziwil sie ale pozniej kazdy zazdroscil mu w pokoju :) Carlain wierze ze ten czas do przepustki szybko minie...zreszta reszta czasu tez...my wiosenki mozemy cos o tym powiedziec,bo juz zostalo 71 dni! Pomimo tego ze moj Wojak jest juz tyle czasu w wojsku to nadal sa problemy z przyjazdami,teraz byla jeszcze jakas afera z alkoholem w jego jednoscte wiec wstrzymali wszystkie wyjazdy...a mialam go dzis juz zobaczyc...znowu nie bedziemy sie widziec miesiac :( z urlopem ustawowym tez nic nie wiadomo...ehh glupi MON nie szanuje czlowieka. No to sobie ponarzekalam :) Pozdrawiam Wszystkie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja kupiłam mojemu Kochanemu nieśmiertelnik oczywiscie z wybitym tekstem :) Bo wyczytałam o tym na forum :) na poczatku zdziwil sie ale pozniej kazdy zazdroscil mu w pokoju :) Carlain wierze ze ten czas do przepustki szybko minie...zreszta reszta czasu tez...my wiosenki mozemy cos o tym powiedziec,bo juz zostalo 71 dni! Pomimo tego ze moj Wojak jest juz tyle czasu w wojsku to nadal sa problemy z przyjazdami,teraz byla jeszcze jakas afera z alkoholem w jego jednoscte wiec wstrzymali wszystkie wyjazdy...a mialam go dzis juz zobaczyc...znowu nie bedziemy sie widziec miesiac :( z urlopem ustawowym tez nic nie wiadomo...ehh glupi MON nie szanuje czlowieka. No to sobie ponarzekalam :) Pozdrawiam Wszystkie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość carlain
Dziewczyny, moze i jestem ciemna, ale co to jest ten niesmertelnik, bo nie za bardzo wiem o co chodzi???? Gdzie to takie cos sie kupuje???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość carlain
to jest jakis obrazek z tekstem??? Jestescie moje kochane na tym forum???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej laski a niesmiertelnik to jest naszyjnik jakby z dwoma blaszkami z jego danymi i mozesz cos dodac od siebie wejdz na alegro tam jest tego dużo :) a GusiaShilla czekamy tyle samo 71 dniiii!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość carlain
Dziewczyny, juz sie dowiedzialam co to jest niesmiertelnik, a teraz jeszcze jedna sprawa byscie mogly podac mi pare fajnych jakis cytatow, albo cos wymyslec orginalnego prosze, bo dzisiaj chcem zamowic na allegro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cytatow znajdziesz duzo w internecie na stronach z niesmiertelnikami...albo zawsze mozesz napisac cos od siebie. Ja np. na jednej blaszcze zapisalam jego dane..a na drugiej krotkie wyznanie z data naszej 3 rocznicy bycia razem bo akurat mniej wiecej w tym samym czasie to bylo. Ania69 na szczescie juz 71 dni!!! :) mam nadzieje ze to minie dosc szybko :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość carlain
juz, zamowilam niesmertelnik, napisalam dedykacje od siebie bede mniala, go gdzies za 4 dni juz sie moge doczekac kiedy go wrecze swojemu kochanemu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczynki...pozdrowionka,ania i gusia ja tez czekam juz tylko tyle co wy i jestem z tego powodu bardzo szczesliwa....bo juz i tak swoje wyczekalysmy i wycierpialysmy:)))))) arturku kocham cie!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×