Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Aneczka22

Kobietki, które mają facetów w wojsku!!!!!!!!!

Polecane posty

hej :) no witam nowe zimolki na wstepie wam poiwiem zebyscie nie wierzyly we wszystko co slyszycie o wojsku bo tam sie zadne straszne rzeczy nie dzieja. A ja dwa dni temu wspominalam jak moj misiek szedl do wojska bo byla rocznica 6 lutego i jak sie wtedy czulam i ciesze sie ze juz tam go nie ma :P ale z perspektywy czasu widze ze to nie byl jakis okropny czas ale wyszlismy z tego razem a w cywilu i tak stare problemy :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moj M jutro juz wraca do jednostki, byl ze mna cale 2 tyg ferii (!) ale i tak przykro ze jedzie.. Jutro juz do szkoly, jestem zalamana:P Pozdrawiam;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pusciutko tu , ja tu cidziennie zagladam ale nikt nie pisze ,wiec i ja rowniez bo nie ma z kim pisac , ale chyba to zmienie , bede tu pisala i moze wtedy ktoś też zacznie pisac czesciej , jak spedzacie walentynki ?? minely 22 dni od kąd nie widze mojego skarbka , zostalo nam jeszcze okolo 25 dni , i nareszcie bede w jego ramionach , niestety tylko na weekend . Tesknie za nim , ale bardzo sie staram ...nawet nie sądzilam ze potrafie byc taka silna ...i teraz moge sobie otwarcie powiedziec ze staram siebyc silna , bo nie jestem ,ale staram sie ...przez te 3 tygodnie mialam tylko 1 dzień zalamki , ale to przez sytuacje z moją siostrą i jej chlopakiem . POgdalam potem z misiem przez telefon i mordka mi sie usmiechala od ucha do ucha .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dowódca był łaskawy:P rzeczywiscie cisza ostatnio tu nastaje, postaram sie czesciej bywać, mam nadzieje ze wy tez dziewczyny:) Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
misiu dzwonil i mowil ze jak dobrze pojdzie to za 2 tygodnie sie spotkamy a jak nie to za 3 albo 4 tygodnie . Na razie 3 tygodbnie minely , a ja jak pisalam wczesniej chora jestem . w czwartek mam zamiar juz isc do szkoly ale co z tego bedzie to nie wiem . jakwalentynki spedzacie dziewczyny??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
samotnie niestety aniołeczku.. zobacze go za 3 tyg lub miesiac, ale pojde chyba z kol na piwko jakies co by nam smutno nie było:) kuruj sie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez samotnie niestety ...takie jest wojsko . a ja dalej chora, ale juz jutro ide do szkoly ale po szkole do domku wracam od razu , bo jak pisalam wczesniej jeszcze chora jestem .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny:) dzisiaj Walentynki, pewnie wiekszosc z nas spedzi je samotnie, ale nie martwmy sie tym i zaplanujmy na ten dzien jakies rozweselające zajęcie;) życze Wam duuuzo miłosci, pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja dzisiaj samotnie ten dzien spedze ,ale nie bede sie tym przejmowac ...dla mnie milosc wyznaje sie nie tylko w walentynki ...jest pelno dniw ktorych mozemy powiedziec sobie KOCHAM CIEBIE i pójśc na jakołs romantyczną kolacje . ja dzisiaj bede odrabiala lekcje , uczyla sie i siedziala przed tv . i dzien zaplanowany :) . dzisiaj bylam w szkole , i źle sie czulam . Choroba mi jeszcze nie przeszla ale jutro tez ide do szkoly .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aneciatkooo
Hej.Jestem tu nowa:) Dostalam ten link z forum od aniołeczka18-Kasi:) No wiec mam na imie Aneta, miło mi was poznac. Takze mam faceta w wojsku.. ale juz niedlugo zostalo.. bo 26 kwietnia wychodzi na szczescie:) Teraz go miesiac nie widze bo jest na poligonie, ale za tydzien juz bedzie,a potem na ustawe na 15 dni przyjeżdza:) Kocham Cie Jarus:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czemy wy macie tak dobrze ...na 15 dni na ustawe .. zazdroszcze . U mojego skarba w wojsku dostają jedną ustawe 10 dniowa , a tu czasami czytam ze dostają dwa razy po 10 dni albo coś . zazdroszcze . Aneć zabezpiecz sobie nick haslem , tam chyba w jakichś ustawieniach to jest aby nikt sie pod Ciebie nie podszywał . jak ci mija weekend ?? ostatnio cichutko tu sie zrobilo jak sama widzisz .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aneciatkooo
KuUrczee.. ale jak w ustawiniach bo nie wiem.. hnnnn... :( A no widzisz Kasiu moj ma 15 dni ale to tez jeszcze nie wiadomo.. ale mało zostało juzz :) A weekend mijaaa chorowito troszke, ale jutro juz chyba bede w szkole :):P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny.. Moj przyjechal na 5 dni i wlasnie wczoraj juz sie pozegnalismy. Kupil mi na walentynki bielizne i powiem wam ze trafil perfekcyjnie z rozmiarem , ale sie zdziwilam . Co do naszych stosunkow juz jest wporzadku :) Witam nowa kolezanke:) Zostalo do wyjscia 10 dni :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zamykam oczy zazdroszcze ci.. chociaz mojemu tez duzo nie zostalo, wychodzi pod koniec kwietnia, szybko zleci mysle Ciesze sie ze miedzy wami jest lepiej;) Witam Anetke:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tobie tez szybko zleci :) Tak jak i mi ..teraz to planuje zdac mature i i na studia noi oczywiscie miedzy czasie pracowac:) Moje plany. Obawiam sie troche tej doroslosci bo wiadomo ze usamodzielnic sie nie jest prosto :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja jestem w technikum wiec maturka za rok, ciesze sie ze mam wiecej czasu na zastanowienie sie co chce robic w zyciu, bo tereaz nie mialabym pojecia na jakie studia pojsc, a ty wiesz jaki kierunek wybierzesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczyny znalazalam wasz topik i chyba dolacze do Was moj ukochany nażeczony postanowil isc do wojska we wtorek ma badania w Krakowie poniewaz chce isc na zawodowego zolnieza ...hm no coz to jego decyzja bedzie mi ciezko bo mieszkamy razem i to on mnie utrzymywal poniewaz ja studiuje dziennie i teraz jest taka sytuacja ze jezleli sie pobierzemy( slub cywilny) to ja dostane pieniadze za niego jakby najnizsza krajowa. I teraz tak jesli sie dotanie to chem wziasc ten slub tylko my i swiadkowie bo niechce urazic nikogo ze znajomych niezapraszajac ich a za rok dwa chce normalny slub z weseliskiem na 102 .Moja mam powiedziala ze to najlpeszy pomysl chlopak sie tez zgodzil a co Wy sadzicie? tak z ciekawosci zapytam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak sie mowi ze sie zrobi porzadne wesele za rok dwa, potem okazuje sie ze sa inne wazniejsze wydatki i z planow nici, oby wam sie udało:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tez prawda ale co tam przynajmniej nikt niebedzie mial pretensji ze nie zaprosilam itd a jak wogole dajecie rade bez facetow??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak dajemy rade? Ja juz sie przyzwyczailam :P w sumie w 2007 roku widzielismy sie tylko 3 miesiace pelne i przepustki bo styczen - luty byl za granica a od czerwca w wosjku .. Ja sie w sumie przyzwyczailam szczerze mowiac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam was , wkoncu cos sie turuszylo bo ostatnio to bylam ja ja i ja :) hehe ... dzisiaj misiu wyjerzdza z poligonu , wiec moze w weekend juz sie zobaczymy a jak nie puszczea to wtedy w nastepny weekend , choć mamy nadzieje ze sie zobaczymy jednak . PIąty tydzien leci jak nie widze tego cudownego usmiechu ktory pojawia sie na jego buźce . mam nadzieje ze kolejnego tygodnia nie bede musiala czekac . Jak skarb przyjedzie to tylko na dwa albo gora trzy dni . W sumie nawet nie zdaze sie nacieszyc ale tak juz niestety jest .Misiek nigdy nie byl na pjtce 5 dniowej , a czytalam ze niektorzy chlopacy jerzdzą na takie pjki .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×