Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Aneczka22

Kobietki, które mają facetów w wojsku!!!!!!!!!

Polecane posty

Ewcia mnie tez juz tak wkurza to wojsko ze obłed,ciągle tylko coś obiecuja a potem nikt się z tego nie wywiązuje..moj przyjedzie we wtorek na pjtke,potem wraca na weekend tam i od poniedzialku ma 12 dni urlopu,narazie sobie wziąl 2 dni nagrodówki a 5 zostawił na potem...ale w to wszystko uwierze jak juz bedzie w pociągu bo tam nigdy nic nie jest na 100%! Zamykam a w te dni urlopu to roznie mozna wierzyc,bo mojemu tez mowili ze za cos tam pochwala i 3 dni innym razem 5 dni a teraz sie okazuje ze ma zupełnie inaczej!normalnie wkurzyc sie mozna!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No tak dziewczyny to bywa, ale niedługo się juz kończy:) Ja się cieszę, że każda z Was będzie mogła w końcu spędzić urlopy z ukochanymi :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Necia a Twoj poszedł jakoś pozniej ze dopiero pod koniec sierpnia wychodzi??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mój poszedł 5 grudnia , więc i tak nie bedzie 9 miesięcy, a Twój kiedy poszedł?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczynki:) Dzisiaj sie z wami zegnam. Moj Wojak konczy dzis sluzbe, o 14:00 wychodzi i wkoncu bedzie wolny:):):)!!! Choc zobacze sie z nim dopiero jutro rano to i tak jestem bardzo szczesliwa. Zycze wam kochane wytrwalosci:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mój 6 lutego..No to Wy juz jestescie na końcówce a ja jeszcze troszke sobie poczekam ale i tak to juz mało w porownaniu z tą liczbą kosmos na początku:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiki ja juz myślałam ze wczoraj wyszedł..cos mi się pomyliło!Gratuluje wytrwałosci i zycze samych cudownych chwil w cywilu!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiki buziaki i wytrwałości , miłości i wszystkiego naj, naj. Dzięki , że z nami byłaś :) 🌻 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i mamy nadzieję ze zajrzysz tu kiedys i napiszesz jak tam się w cywilu żyje..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie :) Wreszcie nadszedł ten dzień 000 CYWIL!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Za obiadek dziękujemy, A następny w domu zjemy. Koniec MONu, koniec fali, Już nie będą nas jebali. zero-zero-zero - CYWIL!!!!!!!!!!!!!! DZIŚ SIĘ CIESZY CAŁA POLSKA... BO PAN TOMEK WRACA Z WOJSKA MEGO SERCA SŁYCHAĆ BICIE CYWIL BRACIE TO JEST ŻYCIE KONIEC MONU KONIEC FALI JUŻ NIE BĘDĄ NAS J**ALI!!!!!!!!!!!!! Dziewczyny żegnam się z Wami jako Dziewczyna Wojaka ale będę do Was zaglądała mam nadzieję że mnie będziecie pamiętały :P życzę powodzenia i tego żeby taki dzień jak dla mnie dzisiaj nadszedł jak najszybciej dla każdej z Was :):) 🌻 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny i jeszcze jedno dzięki że zawsze tutaj można się było wyżalić :) mam nadzieję że ten temat przetrwa jeszcze dłuuuugo i będzie podporą w trudnych chwilach dla jeszcze nie jednej Dziewczyny Żołnierza :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
..Jeejciu dziewczyny nawet nie wiecie jak się cieszę z Waszego szczęścia!:)... Przetrwaliście! :):)..s koro to przetrwaliście to przetrwacie już wszyyystko:) bo...milosc jest najsilniejsza:):P Jejciu jak Wam dobrze:):)...Gratuuuuluję🌻... i zyczę jaknajcudowniejszych chwil w cywilu:)... szkoda że mi nie udało się przetrwać do tak pięknego konca..bo,wiem że dzisiejszy dzien jest dla was naprawde wyjątkowy:) koniec syyyyfu!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Natalko, wielkie buziaki:) Wiesz, że będziemy Cie pamiętać Misia a Ty jak sobie dajesz radę sama ?:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Misiu dzięki i 3maj się najwyraźniej tak miało być:O chociaż na pewno było i jest ciężko:O życzę Ci dużoooo szczęścia :) i Tobie Necia także :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nati ja tez sie dolaczam do tych zyczen i naprawde zycze Tobie i Tomkowi zebyscie jak najszybciej mogli byc razem i zeby wam sie wszystko ulozylo!!! 🌻 i nie wierze jakos ze u Ciebie juz koniec to takie dziwne :P pamietam jak zaczelam pisac na tym forum jak milo mnie przyjelyscie a teraz juz u was koniec :) jej ale ciesze sie waszym szczesciem :):):) a mojak jest wsciekly powiedzial ze juz byl przebrany i mial przepustke w reku a tu telefon zadzwonil ze ma nigdzie nie wychodzic bo pilnie potrzebny kierowca... no a dalej wszystko wiadomo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hm... nio jakoś się trzymam..Za4dni mija 4miesiąc bez Niego.. staram się jak najmniej o nim myśleć...ale czasem zdarzy się że łezka w oku się zakręci...:( ale..wiem że tak miało być..tak musiało być...Ogolnie mamy ze sobą kontakt...bardzo zadki,ale jest. Dowiedzialam sie ze speclalnie zlamal sobie noge by nie wracac do monu a i tak go wzieli..pozniej nastepna nowina ze..jak niby wszystko dobrze pojdzie do Agwanu jedzie...:/:/.. Tylko..ze...wku...mnie ta jego szczeniara!Bo jak już pisalam ma dziewczyne.. ktora niechce się odemnie odczepić.Burzy do mnie h..wie o co?!... wypisuje jakieś denne esy,i gdy na miescie mnie spotka zaczyna swoją słynną pyskówke.. Zazdrosna panna! chociaż ja nie wiem o co jej chodzi.. bo ja juz nawet nie chce być z Arturem...dziwna jest ta dziewczyna. Ja..ja ciągle sama..:( już ta samotności mi doskwiera...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale napisalam chodzilo oczywiscie o mojego wojaka :P a tak w ogole tomnie wczoraj zdziwily te wpisy o tym ile wojacy wracaja do domu bo ja jestem pewna ze moj wroci od razu do mnie z jednostki a to dlatego ze ich chyba wyjdzie tylko 4 (i Bartek nie za wszystkimi przepada) a nie jakas wieksza grupa. Taka to juz jednostka np teraz jak beda wychodzic to 3 osoby :P dziwna jednostka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny kupiłam miesiąc temu klaki na obcasie i po 2 tygodniach pękła mi cała podeszwa, zaniosłam do reklamacji, okazało się , że nie da sie ich naprawić i powiedziano mi że mogę wymienić na inne buty (tamtych juz nie było) ale żadne w tym sklepie mi się nie podobają. Czy moge prosić o zwrot gotówki??? Bo nie znam zasad.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Necia jak mi sie porwaly buty to tez kazali mi wybierac inne i jak wybralam to mi wcisneli do podpisu kartke ze niby mi pieniadze zwrocili choc tak nie bylo wiec z tego wnioskuje ze powinni oddac pieniadze ale zeby nie stracic klienta to o tym nie mowia. W razie czego jakby nie chcieli oddac to powiedz ze chcesz gadac z jakims kierownikiem i albo dostaniesz pieniadze albo niech naprawde udowodni ze Ci sie nie naleza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja doszlam do wniosku ze chorazy ktory w zastepstwie jest przelozonym Bartka to kompletny idiota! Bartek poszedl z nim pogadac jeszcze raz i powiedzial ze nie chce tej PJ tylko niech da mu teraz urlop nagrodowy a ten kretyn powiedzial ze teraz nie moze bo tak nie moze byc ze dzis pozwoli i jutro juz Bartuś sobie pojedzie i powiedzial ze ma jechan na PJ a jak wroci to ma sie zglosic i wtedy da mu te 5 dni... no prawdziwy debil! i wole sie nie nastawiac na tak szybki urlop choc fajnie by bylo... a jutro o 20 juz bede z moim skarbem szkoda tylko ze nie tak dlugo jak planowalismy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja tez kiedys kupilam sobie buty.Tylko ze po 2 tyg sie rozpadly ..Poszlam i chcialam zwrocic i piienidzae wziac..sa tu guzik wiec dal dobra ogolu wymienilam na inne...niby firmowe byly..pewnie z Ukrainy przywiezione:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewcia DłUGIE CZEKANIE - DOBRE śniadanie :) więc napewno się doczekacie tego urlopu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewcia my tez tak ciągle z moim cos planujemy i ostatnio ciągle nam to krzyżują!!!Tak juz mnie to wkurza ze brak słów....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A najwięcej to mnie wnerwili nie puszczając go na to wesele..nawet podpis księdza miał!!!i mowił im juz miesiąc wczesniej! Ale oczywiscie musiał zostać wrrrrr..........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Olu to rzeczywiście ma pecha:( Jak Tomkowi raz wysłałam zaproszenie na \"NIBY chrzciny\" to go puścili potem na pogrzeb - też go puścili, to nie rozumiem czemu Twojego nie chcą puścić? Może ma w tym czasie służbę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Necia to wesele było w minioną sobote,musiałam isc sama:( Wczesniej tez go puszczali jak miał zaproszenia a teraz podobno przez to ze jesiony wychodzili nie mogl dostac pjtki..Wkurzył sie na maxa,zreszta ja tez!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja uciekam do domciu, w końcu koniec pracy :) papatki, miłego wieczorku, wiem, że tak źle się życzy jak się nie ma faceta przy boku:( Ale pewnie macie jakiś zajęcia :) 👄👄👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×