Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Aneczka22

Kobietki, które mają facetów w wojsku!!!!!!!!!

Polecane posty

Madzia siczna sukienka!! i bardzo lladnie ze soba wyglaadacie:) Pozazdrosici tylko!! Jusinka jak Ty sie cieszysz to i my sie cieszymy:)Mam nadzieje ze juz wiecej nie bedzie takich nieprzyjemnych zdarzen ! Moj przyjezdza 10 !! super!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez bym poprosila jesli mozna fotki zWaszego slubu. Ciekawe czy mnie ktos jeszcze pamieta na tym forum moj wychodzi w pazdzierniku.... czytam forum codziennie ale bardzo zadko pisze :( anusia_nt@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczynki. Moze mnie jeszcze ktoras pamieta:( musze do Was napsiac, bo jest mi tak zle, że nie daje sobie rady! Jak widziałam mojego byłego wojaka z tą dziewczyną, jak ją przytulał to po prostu czułam jak mi serce pęka dosłownie!:( to tak bardzo boli... On tylko na mnie popatrzył i słowem sie nie odezwał:( tak bardzo boli... ;( Jusinka to niesamowite, ale wspaniałe! Gratuluje Ci! Jak to przeczytałam, to dało mi to jakąś głupią nadzieje... Kocham Go i nic na to nieporadze... i niech wszyscy dookoła mówią co chcą , wiem że może nie zasłużył na moje łzy, ale same wiecie jak to jest- bo same kochacie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej :) kurcze a u nas znow nie wiadomo jak to bedzie, w koncu powiedzieli Bartkowi ze moze go puszcza bez tego wezwania ale dowie sie jutro i jutro tez puszcza go na PJ albo i nie, w sumie cieszylabym sie jakby przyjechal. A jeszcze dzis mi sie pocwalil ze za to ze zostal wyrozniony to jeszcze dali mu 150zl nagrody :) zabieram go za to przy najblizszej okazji do ... dentysty :P mi zeszla opuchlizna od zeba a teraz on znow ma... ciezko jest ale jutro wszystkiego sie dowiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Laseczki:0 Madzia pięknie wyglądałaś, dzieki za fotki:) Jusinka to suepr że Ci się udało, tak czułam że po tym weselu coś może zaiskrzyć , cieszę sie:) Ewcia - a Twój to raz dają mu mandat raz nagrody :D dobre;) :P A mój Tomcio dziś wychodzi do cywila !!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Jutro się już zobaczymy:P Tak, że od jutra jestem rezerwistką :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewuszki :P Necia - super !!!Al Ci zazdroszcze ze juz nie czekasz ze masz go przy sobie!! :):) Ewcia gwrantuje Ci ze napewno sie ucieszy z niespodzianki jaka mu szykujesz u dentysty :)Nie ma nic lepszego jak dzwiek wiertla w buzi :D Paula ehh :( Nienawidze takiego czegos!! Chodzil z Toba a tu na ulicy udaje ze Cie nie zna i nawet czesc nie powie..;/ Ale zobaczysz jesczze do Ciebie wroci na kolanach bo zobaczy jaka super kobietke stracil! Co tam powiecie ciekawego ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej kobitki:) Rety jakiego mam lenia,mogłabym tylko spać......Dzisiejsza pogoda uświadomiła mi ze juz po lecie:( Ale pamiętam zimolki jak pisałysmy zeby tylko sierpien zlecial to juz z gorki..no i sie doczekałysmy!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam do was prosbe jak Moj K. chcialby pojsc na zawodowego zolnierza to dluga jest do tego droga?? Ile by jesczze byl w wojsku ? Do szkoly tez by musial pojsc ? NApiszcie co wiecie na ten temat albo jak macie jakas stronke to dajcie link ..poczytam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Necia cieszę się razem z Tobą,wreszcie się doczekałas!Gratuluje wytrwałości..no i zycze cudownych dni w cywilu!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zamykam..z tego co pamiętam to Lamia orientuje sie w tym temacie bo jej zołnierz tez chce byc zawodowym....moze dzis tu zajrzy to napewno przyblizy Ci temat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No niestety teraz to juz będzie coraz zimniej:( Ale co tam takie lato bez wojaka..nie ma czego żałowac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Necia mam nadzieję ze te dwa miechy szybko miną bo szczerze powiem ze niewiem kiedy te 7 minęło,dopiero co szedł do wojska a tu juz prawie wychodzi..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzien dobry :) wiecie co moj misiek dostal PJ!!!!!!!!!!! od dzis od 18 :) i jutro rano do mnie przyjedzie i zostanie do piatku :P jejku tak sie ciesze bo teraz to widzimy sie co tydzien a 6 wrzesnia ma zaplanowany ten urlop na 12 dni. a wezwanie ma przywiezc pozniej wiec wszystko uklada sie dobrze i najwazniejsze ze bedzie isc mogl spokojnie na to przesluchanie. Necia ja tez Ci gratuluje wytrwalosci i zycze Tobie i Tomkowi samych radosnych chwil w cywilu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam kurcze jak pamietam nie dawno byl maj i ta przysiega ktora wspominam niestety nie za ciekawie bo po przysiedze moj wojak mnie zostawil a ty mamy prawie wrzesien i zostalo mu tylko 3 miesiace :))))) ale to leci !!!!!!!!! jestem taka szczesliwa znowu :) Warto bylo czekac i nie tracic nadzieji :)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tomcio już wyszedł i poszli na piwko a o 20 ma pociag i jedzie do domciu, mam nadzieje, że nie będą za bardzo szaleć:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość carlain
no ja jeszcze nie mam faceta w wojsku ale idzie 6 listopada az sie boje,ze nie wytrzymam tak dlugiej rozlaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość carlain
caly czas sie zastanawiam co ja bede robila jak go nie bedzie,boje sie o niego!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witaj carlain :) do 6 listopada jeszcze sporo czasu wiec nie zamartwiaj sie na zapas tylko korzystaj z tego czasu i uwierz ze da sie wytrzymac te 9 miesiecy bo to naprawde mija bardzo szybko :D a szczegolnie jak bedziesz pusac na to forum to Ci bedzie o wiele latwiej! narazie to ciesz sie ze masz chlopaka przy sobie :) i nie martw sie o niego bo nic mu sie nie stanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość carlain
do ewciaflower wiem,ze przebrne tylko boje sie tego,ze pierwszy miesiac bedzie najgroszy,nigdy sie znim nie rostawalam na tak dluga mete???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość carlain
wiesz o co sie najbardziej boje o jego zapotrzebowania seksualne jak on wytrzyma,przeciez on to taki kochasz:),ze tydzien i dluzej juz nie moze wytrzymac bez tyleczka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość carlain
a czy twoj chlopak jak wyszedl z wojska nie zmienil sie jakos np. z charakteru bo tego chyba boje sie najbardziej bo slyszalam,ze chlopacy bardzo sie zmieniaja jak wychodza z wojska na gorszych!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość carlain
jestes moze Ewcia???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem :) a moj chlopak jeszcze nie wyszedl ale zostalo nam juz tylko 56 dni :) poradzi sobie jakos z tym seksem napewno jak kazdy zreszta tylko nie bedzie ci dawal spokoju na przepustkach :) no i napewno sie troche zmieni ale na lepsze :) a pierwszy miesiac rzeczywiscie najgorszy ale po przysiedze juz jest ok i czas szybko leci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam kobietki moze mnie jeszcze pamietacie???? nie jestem juz z moim wojskowym:( ten pobor byl chyba jednak pechowy:( od razu po wojsku jak bylam tam u niego bylo wszystko zajebiscie...super i wogole bardzo sie cieszylismy ze to juz koniec.....a teraz...to jest ten sam chlopak....:(:(:( naprawde jestem zalamana:( bylismy razem 4 lata chyba przeniose na topik o alkoholikach:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×