Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Aneczka22

Kobietki, które mają facetów w wojsku!!!!!!!!!

Polecane posty

Gość emilciiaaa
o matko nam dzis zostaje 200 DDC ale w piatek rybka moja przyjezdza na wekend,,,szkoda ze w niedziele rano wraca :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka,miłego dzionka! Niewiem jak u WAs ale u mnie jest bardzo zimnooooo!!!! A moj misiu jutro konczy urlopik wiec dzisiaj ostatni dzien razem:( Na szczescie 19DDC!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
HEJKA:) ALE WAM MAłO ZOSTAłO:):d A UMNIE FAJJNIUTKO CZAS LECI, TOMCIO NADAL PRACUJE I NA SZCZęśCIE NIGDZIE MI NIE WYJEżDZA:) DOBRZE , żE WY DALEJ SIę TRZYMACIE ZE SWOIMI WOJAKAMI:) POZDRAWIAM WAS GORąCO 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Necia fajnie ze zajrzałas do nas..no faktycznie juz malutko zostało i koniec tego syfu,dołączymy do Twojego grona REZERWISTEK:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc:( jednak nie bede miala swojego tyle:( zadzwonil lekarz i musial pojechac:(:(:(a dowodca jednostki powiedzial,ze po operacji to na izbe a nie do domu;(;(;(;(;(a tak sie cieszylam,ze chcociaz troche pobedzie w domu....wiecie ile z nim czasu spedziłam?noc z poniedzialku na wtorek i wczoraj 2 godziny...i wczoraj pojechał.....caly czas cos nie tak i nie tak....ja juz mam dosc...dosc wszystkiego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Madziara i tak zostalo wam tylko 19 dni a to na prawde malutko wiec nie ma co sie smucic a ja czekam tylko na piatek az misiu przyjedzie ...juz nie moge sie doczekac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agatka-
Czesc :-) NAM ZOSTAŁO TYLKO 18DDC!!! Jestem szczęśliwa, a jeszcze niedawno plakałam za nim :-) Oj kiedy to było. No widzicie dziewczynki ja mam strasznie zazdrosnego faceta, ale nie przeszkadza mi to :-) Tak jest mi dobrze. Jakos tak nie czułabym się dobrze gdybym osobno chodzili na imprezy lub gdzieś. Ja wole go mieć przy sobie. Zresztą uwazam ze jak sie dwoje ludzi kocha i sa ze soba w zwiazku, to lepiej wygląda jak chodzą wszędzie razem. Ale to jest tylko moje zdanie :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moje slonce przyjezdza w piatek na caly tydzien :-) :-) :-) :-) i w sobote bedziemy swietowac moje 18-te urodzinki :-) :-) pojeja sie procenty :-P jeszcze tylko 19 dni.... kochane nawet nie wyobrazacie sobie jakie to szczescie.. ale te ostatnie dni ciagna sie niemilosiernie......... damy rade, prawda dziewczyny???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka,moj misiu o 17 wraca do jednostki:( niby tydzien był ale i tak nie zdązyłam się nacieszyc:( Moze w następny weekend przyjedzie..mam nadzieję.....a poza tym dziś 18DDC:)))) pozdrawiam,3 majcie się

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
OBIAD ZJEDZONY DZIEN ZALICZONY 18DDC:D hehe:)ciesze sie jak głupia,ze to juz tak niewiele:D kurcze a pamietam poczatki....jego wyjazd do woja,łzy...potem przysiega radosc:D potem znow rozstanie i znow łzy:P potem czekanie na pj a i znów łzy jak sie okazalo,ze jest kwarantanna,czekanie ponad 6 tygodni,potem świeta:D a potem juz poleciało od pj do pj:D pozniej urlop na nasz ślub a od slubu juz zaraz minie 2 miesiace i kiedy to zleciało?:> hmmm:D nie wiem:D ale wazne,ze juz nie dlugo bedzie caly czas ze mna:D zimolki to juz tak nie wiele:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej :) dzis moj skarbek jezdzil rzucac granatem wiec moglismy sobie pisac, kapitan powiedzial ze powie chorazemu ze ma dac bartkowi ten urlop ktory planujemy na nastepna sobote :) w sumie chorazy to jest zly za to ze w pokoju jest syf ale Bartek naprawde gania latawcow zeby sprzatali a tylko sie wydaje ze jest brudno bo sciany sa zsare wiec Bartus wymyslil ze trzeba je pomalowac, kazal latawcom kupic farbe i dzis zaczeli malowac :) mysle ze teraz chorazy nie bedzie mial watpliwosci zadnych :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny mam pytanie jak sie bierze ślub cywilny bo ja sie nie orientuje hehe :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej wszystkim dawno mnie tu nie bylo :) Moj Wojak mial pj iwlasnie wczoraj pojechal! Bylo super :) Ale oczywiscie nie obylo sie bez zamieszania :) ledwo dotarlismy do busa ktorym mial sie dostac do jednostki ..ehh dluga historia:) Ania po prosttu w hodzisz ,podpisujesz papierek i wychodzisz:P(to tak w skrocie)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny mam pytanie. Czy wy cos szykujecie na koniec wojska dla swojego mena ??? :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej :) Aniu oczywiscie wczesniej trzeba pojsc i sie zapisac bo tam chyba potrzbne akty urodzenia, dowody osobiste i ustala sie jakie nazwisko bedzie miala zona i dzieci itp no i jeszcze trezba cos tam zaplacic ale to chyba cos okolo 80zl a moj misiek wczoraj to chyba zwariowal bo zamiast spac to malowal te sciany do 1 w nocy a dzis ma warte.Kurcze jeszzce taka pogoda okropna oby mi sie tam nie rozchorowal. 18DDC :):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
siemka,życzę miłego popołudnia! Smutno mi jakoś bez miska,cały tydzień był a teraz go nie ma..trudno sie odzwyczaic..ale jeszcze 17DDC i na zawsze razem:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aniu ze ślubem cywilny, to tak: najpierw idziesz do urzedu stanu cywilnego i skladacie akty urodzenia,ustalacie jakie nazwisko bedziecie mieli czy Ty i dzieci jego czy on Twoje czy Ty chcesz miec dwuczłonowe i takie tam:) potem kaza Wam kupic takie smiszne znaczki skarbowe co kosztuja(przynajmniej w tamtym roku) 65 zł i wyznaczaja Wam date.Oczywiscie nie wczesniej niz za 30 dni:P a potemto juz pikus:D wchodzicie do usc mowicie przysiege podpisujecie,pijecie szampana i nara:D i tak to sie zostaje malzenstwem:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiecie co..mój michu wczoraj pojechał z urlopu a teraz dzwoni ze dostał pjtke i wlasnie jest w drodze do domku:) Hura!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agatka-
CZESC!!! Moj Misio Ukochany jutro do mnie przyjedzie i jestem uszczęśliwiona:-) Ale fajnie! Juz niewiele zostało, ale ta końcowka dłuży się strasznie!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Heh fajnie Wam:) a ja Misia zobacze dopiero jako cywila:(tzn ma przyjechac na złota pj za tydzien ale ja mam zjazd:( i bede Go widziała tylko w nocy:( ale i tak nie wiele zostało 17 dni zleci:P a teraz sobie zartujemy,ze jeszcze te 17 dni poodpoczywamy od siebie:D bo potem to juz całe zycie bedziemy na siebie patrzec:D heh nawet nie wiecie jaka jestem szczesliwa,ze to na niego bede całezycie patrzyła:) Aniu prosze bardzo brałam cywilny w tamtym roku w pazdzierniku to wiem:D a wiecie,ze moj Misiek wychodzi do cywila akurat w nasza rocznice cywilnego? fajnie nie:P?dostane najwspanialszy prezent:D JEGO:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
HEj dziewuszki?) tyle razy obiecywałam sobie ze bede tu czesciej wpadac, a tu lipa...czemu? Bo dostałam sie na moje wymarzone jednak studia, a ze są własnioe wymarzone, to dojezdzam. Wstaje codziennie o 5 rano zeby na 8 byc na wykładach...No ale cóz :D dam rade :) a nasi niedługo wychodzą, wszytskie widze o tym piszecie, boze prawie sie doczekałysmy, to piekne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×