Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Skandia

No nie wiem, nie wiem .....

Polecane posty

4 godziny temu, DuchSuszi napisał:

 

Odnoszę wrażenie, że twoje dziwne nadmiernie podniecenie jest spowodowane zastrzykiem dopaminy który pojawił się na myśl, że zakupoholizm dostanie kolejny powód żeby nic z nim nie robić, mało tego dodatkowy boost. Dziewczyno, jest teraz tylu specjalistów, zakupoholizm to normalna choroba którą się leczy. Weź się za siebie póki nie jest za późno!

W punkt. Zgadzam się ze wszystkim, co napisałaś. Ona znowu ma powód, by kupować - analiza kolorystyczna. Pierwszym powodem było schudnięcie... Znowu może się rozgrzeszyć i kupować. Dopamina buzuje.

Racja też z tą analizą kolorystyczną. Jakaś nieznana nikomu osoba z internetu, której styl też pozostawia wiele do życzenia, robi jej analizę, a ta sika z podniecenia i ma zamiar wymieniać ubrania. Dorosła kobieta. Szok. Ale czego można się spodziewać po osobie, która robi wykres zużycia szminki. 😉

  • Like 3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, Humbug napisał:

W punkt. Zgadzam się ze wszystkim, co napisałaś. Ona znowu ma powód, by kupować - analiza kolorystyczna. Pierwszym powodem było schudnięcie... Znowu może się rozgrzeszyć i kupować. Dopamina buzuje.

Racja też z tą analizą kolorystyczną. Jakaś nieznana nikomu osoba z internetu, której styl też pozostawia wiele do życzenia, robi jej analizę, a ta sika z podniecenia i ma zamiar wymieniać ubrania. Dorosła kobieta. Szok. Ale czego można się spodziewać po osobie, która robi wykres zużycia szminki. 😉

Ja ją lubię obejrzeć. Odkryłam ją niedawo dzięki wam ale czasami faktycznie odpływa. Ten wykres to hit. Ale ogólnie jest nieszkodliwa. Ma kasę to wydaje na siebie, do grobu tego ze sobą nie wezmie. Biedy nie klepie to niech sobie kupuje( przynajmniej nie żebra o prezenciki jak 1313).  Ale czasami jest pocieszma z tymi swoimi rozkminami to fakt.

  • Like 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×