Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Aneczka22

Kobietki, które mają facetów w wojsku!!!!!!!!!

Polecane posty

czesc,kochane dziewczyny:)dziekuje,ze odpisywalyscie na moje posty:)wczoraj moj kochany zolnierz przyjechal do mnie,ale niestety juz jutro wraca z powrtotem do jednostki:(ale i tak sie ciesze,ze moglam chociaz go zobaczyc na te 1,5 dnia(poltora).Wlasnie postanowilam ze zajrze do was moje kochane dziewczeta:)moj kochany wojaczek lezy i oglada jakis program na Diskawery o wojnie z II wojny swiatowej:(ale wybaczam mu to,niech chlopak po oglada sobie chodz troszke bo w jednoscte nie ma tego co w domku he :). Myslalam,ze gdzies dzisiaj mnie moj wojak zaprosi,a tu lipa spytalam sie go czy gdzies dzisiaj mnie zabierze,a On na to pewnie,ze cie zabiore,ale do lozka:)ale i tak nici z jego planowanego lozka bo jestem chora i nie moge wspolzyc:(myslalam,ze gdzies wyskocze sobie z nim na browarka a tu nici z dzisiejszego wieczoru,mi sie nie chce siedziec w domku,mam jakiegos szwedacza (chyba pojde sobie do sklepu i kupie butelke wina czerwonego i sie chyba upije) bo tak mnie wszytsko jakos drazni dzisiaj,ze ni moge wytrzymac. A wy kochane,macie jakies plany na dzisiejszy wieczor?? Co bedziecie robily??Jak cos to sie przylaczajcie do mnie wypijemy dobre winko za naszych wojaczkow co kochane na to ??? :)Dziewczyny napiszcie gdzie sa wasi wojacy,tzn w jakich jednostkach ok??Jesli oczywiscie moge wiedziec,nic na sile nie nalegam w razie co !!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
emilcia,nie przejmuj sie 20 dni szybko minie,nim sie obejrzysz to twoj wojak juz bedzie przy tobie,zobaczysz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na dzsiejszy wieczor nic ciekawego ide spac bo co drugi dzien sa długie rozmowy i pozno sie kłade ;) ale co tam wazne ze mozna w spokoju pogadac :) Moj jest w siedlcach buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MOj skarb jest w Lidzbarku warmińskim . a moj jedzie na poligon na 40 dni ...jej chyba zwariuje ...a pozniej pewnie od razu nie puszcza go na przepustke ...tak zawsze jest :( .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie bylby w styczniu koniec ale ze wzgledu na to ze zostaje to ciagle 500 do konca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lady gggg
Mój był w Zegrzu, teraz w sulechowie, za ok. 3 miesiące koniec męczarni, mam nadzieje ze szybko zleci...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nim dwudziesta noc nastanie bedziesz z panną na tapczanie!!!! JEJEEEE jeszcze troszke i koniec!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zazroszcze wam dziewczynki,moj tez by teraz wychodzil,a tak zostalo mu ciagle 500...ah.....przejebany czasem ten swiat:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zamykam oczy jakos przed czasem twoj wraca czy mi sie wydaje? kiedy go wzieli? ale to i tak fajnie bo zostalo ci jeszcze 1,5 miecha :) a u mnie 15!! :) ale te ostatnie dni strasznie sie ciagna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ajjj dziewczyny a moj wojak przed samym koncem wojska 15 DDC złamał noge! I jest uparty jak osioł i nie chce isc do lekarza! Sila go namawiałam. I chyba z naszego wspolnego weekendu nici:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×