Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Aneczka22

Kobietki, które mają facetów w wojsku!!!!!!!!!

Polecane posty

Witaj Ewcia:* Sobota dosyć spokojnie, mój Wojak dzwonił dzisiaj wcześniej więc już jestem po rozmowie! niestety musiałam zmartwić mojego Miśka:o i siebie zresztą też!! Ehhh... i humor mi się popsuł!! Czytałam że koledzy Twojego troszkę \"fikają\"? napewno nie tak jak u mojego:o Wczoraj mi mówił że kilku się naszprycowało amfetaminą:( chciałabym żeby ich nakryli!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej:) wpadłam na chwilke do Was zobaczyc co słychac:)widze,ze pare stronek naskrobałyscie:P!!kurcze ja niedawno wrociłam ze szkoly a jutro musze przed 5 wstac;/nie chce mi sie strasznie;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja zaraz bede rozmawiac z moim choc juz ze 3 godz dzis gadalismy :P no ale specjalnie spal w dzien poza tym musze mu troche wynagrodzic to ze z tych stalek zrezygnowal :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmmmm no to ladnie...a czy Twoj chlopak nie moze zmienic pokoju? u mojego bylo tak ze jeden gosc sie z nimi nie dogadywal to go przeniesli no i ostatnio tego wariata a sie okazalo ze on to nie tylko z Bartkiem sie bil tylko ogolemm z trzema marynarzami i on zaczynal i na skarge poszedl... debil kompletny a podobno ma zone i dziecko chyba powiniuen byc bardziej opanowany...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szczerze mowiac juz nie pamietam, ale koczowala u chlopakow caly miesiac, na innej kompani niz moj maz, ale wszyscy oniej wiedzieli, ale dziewczyna o marnej reputacji na pewno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zapka teraz chyba to nie takie proste zeby ktos mogl koczowac w jednostce... ale co mi tam moj misiek nawet na taka nie spojrzy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewcia wiesz raczej nie może też mu juz o tym mówiłam ale chyba nie ma takiej możliwości albo nie chce bo Ci goście od niego by mu potem żyć nie dali bo tacy właśnie są...wytrzyma nie ma niestety wyjścia!! A z tą amfetaminą to było już straszne przegięcie... jak mi to powiedział to mnie zamurowało!!:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobra to wtrace swoje 5 gr:P!!musze sie Wam pochwalic bo mnie skreci:)moj Misiek na 99% dostanie przepustke na przyszły weekend:) a i mam pytanie znacie jakis dobry sposob na kaca???kurcze wczoraj znajomi mnie upili;)i cały dzien sie mecze;/a na dodatek 12 godzin w szkole siedziałam;/ja dzis tylko pije i sikam;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mnie tez by zamurowalo bo jestem pewna ze i moj by skorzystal :( taki juz jest tzn on nie bierze nic ale w takich warunkach z kolegami pewnie by nie mial oporow niestety

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
madzia ja niestety nie znam zadnego sposobu ale kiedy na kaca babcia dala mi gin z tonikem :P a moj tez raczej bedzie mial PJ w nastepnym tygodniu :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Madziu to super że dostanie bardzo się cieszę:) Mój ma w środę ale jedzie do domu w związku z czym my się nie zobaczymy:o Mój na szczęście nie korzysta nawet przy kolegach:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Qrcze a ten kac to dzis mnie zameczy;/w zyciu nie miałam az takiego miałam jak juz z rana ale nie cały dzien;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wspołczuje Ci...:( dobra ja mykam bo jutro o 4 pobudka;/a jeszcze z moim zolnierzem musze pogadac... papapa:) kolorowych snów:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam kobietki dzisiaj rzadko tu zagladam ale dlatego ze mamy warte:D:D:D kurcze.....widzicie co zrobilam???nie ma juz mojego suwaczka:( tego papierosowego:(mis znowu pali:(wrrrr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale tak bardzo mnie przekonywal ze wszystko go denereuje i sie wkurza bardzo i musi i wogole ale juz obiecal ze na pjce nie bedzie i od razu po wojsku rzuci!! ja wlasnie skonczylam warte nastepna w srode dopiero Bebe dostalam zdjecia:Dbardzo ladnie wygladalas:) naprawde:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziendoberek :) Co tam u Was panienki :) ? U mnie całkiem,całkiem :-P ..poza tą nauką i mnóstwem innych niezałatwionych spraw.. Mój dziś miał egzamin z prawa użycia broni itp :) oczywiście zdał! jakby inaczej hihi.. Blodnyneczka i Bebe mogę dostać Wasze fotki :) ? ...bo.. Was jeszcze nie mam :) a jestem ciekawa z kim rozmawiam :-D hihi Mój mail -> rita901@wp.pl 🌻 Teraz lece pobiegać :-D ale... pod wieczór tu wpadne,mam nadzieje że na dłużej :) Pozdrawiam... a apropo? Dziewczyny.. nie zauzyłyście że nie jest tak źle ? :) Ja sobie inaczej to wyobrażałam.. i powiem że nie jest tak żle :) zleci szybko i będziemy swoich Żołnierzy miały koło Siebie :) Całusy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam:) Misia wyslalam Ci starsze jak i nowsze fotki:) ale aktualne bede miala pod koniec miesiaca, to Wam wtedy przesle;) Pozdrawiam wszystkich!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×