Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Aneczka22

Kobietki, które mają facetów w wojsku!!!!!!!!!

Polecane posty

Gość smutnawiki
wiki344@buziaczek.pl blondyneczka jasne ze tez wysle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam :) ja niestety znow nie moge posiedziec dluzej bo nauka czeka a misiek przyjedzie juz w sobote rano... :P witam nowe forumowiczki 🌻 normalnie teraz strasznie czas mi sie dluzy do tej PJ az tak jakos dziwnie... a dzis sie usmialam bo najladniejszy chlopak z drugiego roku podszedl do mnie zeby sie zapoznac lazil ze mna po sklepach i odprowadzil mnie na pks :P szkoda ze nie wie ze jak moj marynarz sie o tym dowie to bedzie mial przewalone :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a jutro nie ide do szkoly tylko na zakupy musze kupic kurtke i jakies produkty na salatke bo obiecalam miskowi ze zrobie cos dobrego a w sobote rano jedziemy na romantyczne sniadanie w pizzerii :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smutnawiki
no blondyneczka juz wysylam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny... wpadłam tylko by.. oznajmić Wam że Mój związek rozpadł się :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc Ewka:) Kicia doszly do mnie Twoje zdjecia:) Bardzo ladnie razem wygladacie! Ja jeszcze czekam na mojego skarba... Brzuch mnie boli;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no mnie jeszcze nic nie boli bo on dopiero jutro po 21 wsiadzie do pociagu :P a przed 9 bedzie w domku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Misiaaa to niemozliwe!nie w taki sposób,nawet nie macie szans wyjasnic sobie tego w cztery oczy ,moze wyjasnicie sobie to na Pjtce bo przez tel trudno

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A tak naprawde :) to kitowałam hihi Pogodzilismy się...Nie jestem specjalnie zadowolona.. bo wszystko [jak zwykle zresztą] wziełam na siebie. A on wogóle nie czuje sie winnyto jest najlepsze :( no ale eh.. trudno. Ważne że się pogodzilismy. Nastepnym azem sprawe załatwie inaczej :) A wogole.. to pogadam z nim szczerze na żywo co mi się nie podoba.. i czego wolałabym uniknąć. A... dowiedziałam się ze pogadać będę z Nim mogła szybciutko ! :) W sobotke nastepną ma przyjechać :-D Ciesze się,bo tak to mielismy zobaczyć się dopiero na święta. Uff.odrazu mi ulżyło.. Ale troszke źle mi... :( bo znowu Moja Wina... I znowu ja musiałam wyciągnać rekę.Ale gdy tylko będę miała okazje z Nim pogadać na ten temat,to powiem mu co i jak :-P ale... wiem czemu On jest teraz taki nerwowy. Brak nikotyny:/ Pali 2fajki na dzień,normalnie palił 2paczki dziennie. Wydaje mi się że to też dlatego... troche przykro mi ze wyładowuje się na mnie w ten sposób, ale ja to zmienie :-D heh.. Troszkę się też dziś wkurzyłam... Chodzi o \'\'stałki\'\' - Mają je codziennie od 20 do 6rano. :(:( ehh.. a mi Mój napoczątku mówił że tylko raz w tygodniu. Boję się tych stałek.. naprawde bardzo się boję :( Mówi że nie ma zamairu na nie chodzić,ale jestem pewna że po jakimś czasie pójdzie.. spodoba mu się i zacznie balować... :( Eh.. ale na dziś juz koniec zawracania sobie tym głowy :-P wogóle zauwazyłam że Ten dziesiejszy dzień jakiś pechowy.. Tu widze nie najlepsze chumorki.. 3Moje kumpela też załamane... No jedyn słowem do du... dzionek ! ..Buziole dziewczyny 🌻:)...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No wiesz co? Ale bardzo sie ciesze! Mowilam ze bedzie dobrze:) Ale mnie przestraszylas...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
misia to super ze sie pogodziliscie ale nastepnym razem tak nie zartuj :P a stalkami sie nie martw moj tez ma w takich godzinach i nie chodzi bo nie chce a jak kumple wychodza to on gada ze mna :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobra ja juz mykam bo nie mam i tak na nic czasu trzymajcie sie dziewczynki :) misia czekam na zdjecia! papa :* 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zmienilam logink (smutnawiki) bebe wyslalam zdjecia. A swoja droga ty masz bardzo ladne fajna z was para

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:) eh.. no mam nadzieje że nie będzie na nie chodził... zresztą ugadałam się z nim.. że ja nigdzie nie chodze i on tez nie :-P ale.. wątpie żeby to przetrwało na dłuższą mete :( Nom ale zobaczy się jeszcze... Niby jestem pogodzona z Nim.. chumor powinien dopisywać a wcale tak nie jest :( źle się z tym czuje,bo zrobiłam coś wbrew sobie. :( Przyznałam się do błędu... chociaż ja tak naprawde nie widze w niczym Poza gadką o Marlenie błedu :-D za to on... powinien miec coś na sumieniu.. jednak nie ma:( no ale cuż.. dobra,dobra koncze już o tym pieprz... :-P bo zaraz znowu się znerwuje czymś :) heh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pa pa Ewka:) juz sie niecierpliwie... Kiedy on przyjedzie... Teraz siedzi na gg- wiem, bo jestem niewidoczna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewcia :) ale.. nie mam Twojego adresu,może byś mi podała :) i wszystkie dizewczyny które chcą jeszcze moje fotki,to podajcie adresy :) Aporpo... to ja też czeekam na Wasze :-D hihi rita901@wp.pl 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mój ma stałki w weekendy, chyba że mi nie mowi prawdy i ma przez cały tydzień ale wątpie :P, w każdym razie czuje że co tydzien w weekend bede nerwowa :P ale cóż on też się przecież o mnie denerwuje.. bo ja jestem na wolności all time :P. także nie martwcie sie dziewczyny bo oni tez sie o nas denerwuja.. jestem tego pewna ;) w koncu nie mają 100% pewności co robimy, prawda? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wpadlam jeszcze na chwile :) misia to moj adres ewusia_07@wp.pl a nie podalam teraz bo juz Ci wyslalam moje zdjecia wiec myslalam ze masz a teraz juz naprawde znikam :P :P :P :P :P :P :P :P :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiki fotki bardzo ladne:) a na moich nie jestem z Łukaszem, tylko z drugim swiadkiem:) z moim skarbem bede miala w tym albo przyszlym tyg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×