Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Aneczka22

Kobietki, które mają facetów w wojsku!!!!!!!!!

Polecane posty

Oh Ewcia nawet nie wiedziałam że mi fotki przesłałaś :) sliczna z Was parka:) i ładniutka dziewczynka z Ciebie :) Teraz idę się wykompać :) a póznej zajme się wysyłaniem fotek,ok ? :) Ja lece :* buzki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam ponownie (ale jak zawsze na chwilke:() Dziękuje wszystkim dziewczyką które wysłały mi zdjęcia i prosze o jeszcze:) Wszystkich adresy które mam dzisiaj wykorzystam i prześle wam zdjęcia, ale licze też na wasze! Widzisz Misia! Mówiłam, że sie ułoży! Twoje zdjęcia też mi prześlij i oczywiście Artura! Pokaże go mojemu! Może bo rozpozna! Natalko nie moge Ci wysłać fotek. Może masz pełną skrzynke? Daj znać jak dojdą:) Przypominam wszystkim mój adres beacia-89@o2.pl CZEKAM NA FOTY.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
musisz byc cierpliwa bebe,moj wojak tez zawsze opoznia przyjazd a bo to rodzinka chce go tez troche pomeczyc pytaniami..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Siemka dziewczynki.....jezu....skończyłam dopiero czytać wasze opowieści......troche ich się namnożyło..... Witam nowe forumowiczki Proszę o fotki..... anna.jagiela@op.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zaraz wsiade w samochod i sama do niego pojade... Zreszta tak mialo byc...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurcze a jak dobrze pójdzie to mój Skarbeczek na sobotę ( tylko niestety) przyjedzie...ale to sie okaże....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Beatko....nic ciekawego.....to samo....być może zobaczę swojego Skarbeczka już w sobote....ale to jeszcze nie pewne... chciałabym... bardzo...... tęsknie okropnie choć nie widziałam Go 2 tygodnie....:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak poza tym to po staremu..... moje Słoneczko stara się jak może o PJ-kę..... ale to zależy od dowódcy.... który jest jebanym chujem....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aneczka bardzo fajne fotki:) Becia wysle Ci jutro,a Wiki tobie wysłałam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×