Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Aneczka22

Kobietki, które mają facetów w wojsku!!!!!!!!!

Polecane posty

kurcze juz nie ma tu nikogo???ale trafilam:( jak juz mam chwilke to nie ma nikogo:(....szkoda:( no to moze chociaz zdjecia dostane :) mariolciag@buziaczek.pl oczywiscie odesle swoje:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wysłałam fotki :) ufff... wiecie ile mi to czasu zajeło?! ojeej :-P spooooro... i nerwów :-P te wklejanie :-D hihi Kiciu... małe pytanko.Czy twój Damian jest w JW 2423 ? Bo mi się coś wydaje że on jest w innej. Bo... w Żaganiu są 3 jednostki! I coś mi się wydaje że Twój Damian jest w innej... Dziewczyny czekam na foty :) powtarzam - > rita901@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej wpadłam tylko napisac, ze o was nie zapominam!! Miisssiia fajnie ze sie juz pogodziliscie, rozmowa na zywo to dobry pomysł :) Bebe jest teraz w siodmym niebie... a i dobrze :D nalezy sie jej... Nam wszystkim sie nalezy! Mnie jutor pewnie czeka miłe zaskoczenie...ale puki co nic nie mowę :) jesli nic wiecej juz nie powiem ;p to bedzie oznaczac tylko jedno...ze weekend jest tym najszczesliwszym i bardzoo zajętym :):P A i witam nowe forumowiczki...Forum odzywa...zobaczcie ile to juz stron :D Buziaki kochane, tak na zapas miłego weeekendu :) postram sie do was wpasc:* bede teeesknic :) :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i z dobrych wydarzen u reszty sie tez ciesze...trzymam kciuki za Aneczke :* no i buziaki dla ewci :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Laski:) Kicia już wysłałam swoja fote i czekam na Twoją:) Suri i Viki - wyślijcie mi swoje fotki na NECIA1605@wp.pl czekam :D Natalka - oni nie mają za grosz sumienia , jak mogli nie powiadomić rodziny , ?;/ nie rozumiem, mam nadzieje, że szybko wyjdzie ze szpitala:) Misia - ale nas nabrałaś dobrze, ze jest wszystko OK:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nataleczko bardzo fajna para z Was,dziękuje za fotki! Zycze miłego dnia wszystkim dziewczynom

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie Kobietki:) Necia no nie mają za grosz! Nikt by się tak nie denerwował gdyby on nie miał przyjechać na PJtkę:o Rodzice po niego wyjechali na dworzec pociąg przyjechał a jego nie ma:o to dopiero było straszne! Dobrze że to \"tylko\" tak się skończyła ja miałam o wiele gorsze filmy:O Chyba tydzień będzie w szpitalu, potem będzie leżał na izbie w jednostce a potem coś mówił że może dostanie urlop zdrowotny! :) Wiadomo że to nic poważnego ale zabieg to zabieg:o i tak się martwię:P Suri dziękuję:) Wiki czekam na Twoje zdjęcia i na Kicii:) no to miłego dnia życzę wszysstkim ja mykam właśnie na uczelnie! Pogodę mam do bani cały czas leje deszcz:o buźka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej :) wpadlam zeby wam zyczyc milego popoludnia 🌻 u mnie leje od rana ale mimo to zakupy mi sie udaly a misiek juz jest po egzaminie wewnetrznym i teraz czeka do 20 zeby opuscic jednostke :P alez sie ciesze 2 dni tylko dla mnie :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :D:D :D :D ;D :D :D :D :D :D :D :D :D lece malowac pazurki i sprzatac pokoj! :) a wiki i suri prosze o zdjecia na ewusia_07@wp.pl z gory dzieki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zyczę udanego weekendu Ewcia i Tobie Bebe także! a zresztą wszystkim dziewczyna,których żołnierze przyjeżdżają!samych cudownych chwil:) A my musimy cierpliwie czekać na najbliższa Pjtke!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dobry ;) Witam nowe forumowiczki! Ola, Wiki milo Was poznac, i mam nadzieje, ze z nami zostaniecie :D No i prosze o fotki, a ja zaraz poprzesylam swoje ;) A teraz ja mam nerwowke, bo moj o 20 przyjezdza.. eh.. az mnie brzuch rozbolal :P Beata (kicia) juz przesylam ;) i poprosze o Twoje ;) Daria, dobrze, ze wszystko sie ulozylo.. Tak mocno 3malam kciuki, zebyscie sie pogodzili ;) Ale jednak musisz z nim porozmawiac, jak bedzie w domu to zawsze inaczej niz przez telefon jak on jest w wojsku.. A jak dalej ta baba bedzie Ci zalazic za skore, to daj znac.. juz my sie nia zajmiemy :P ;) Ide dalej czytac bo mam jeszcze 2 strony zalegle :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Natalka, no to juz lekka przesada, zeby rodziny nie powiadomic?! Normalnie az mi sie cisnienie podnioslo.. co oni juz wyprawiaja w tym wojsku. Przeciez co Wy musieliscie przezywac.. za grosz rozumu nie maja normalnie! Nic, tylko opisac co w tych jednostkach sie dzieje.. Ale dobrze, ze nic mu sie nie stalo, bo jak powiedzialas, ze nie wysiadl z pociagu to tez jakos takie glupie mysli sie nasuwaly. Urlop powinnien dostac, przeciez po zabiegu przez 2 tygodnie co najmniej nie bedzie mogl biegac itd. Ide wysylac te fotki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wpadlam jeszcze na sekundke :P jakby ktoras miala czas to napiszczie jakis przepis na dobra salatke :) najlepiej zeby byl prosty :D bo ja nie mam zdolnosci kulinarnych a chce czyms zaskoczyc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moja mama ostatnio wziela od znajomej przepis na salatke z gyrosa.. Ale ona pyszna, ja tez mam lewe rece do kuchni :P ale z instrukcja na kartce zrobilam.. Przepis moge Ci podac, ale to o 17 jak moja mama przyjdzie z pracy, bo nie wiem gdzie ona te przepisy trzyma a z glowy to nawet nie pamietam :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cos nie moge wyslac zdjec.. chyba tylko do Wiki poszly.. Sprobuje wieczorem.. A teraz mykam sprzatac w pokoju, bo jak przyjedzie to sie przestraszy :P Milego popoludnia ;) buzka ;*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam! Dziękuje bardzo za dzjęcia od Ewci, Natalki, Anetki, Darii i Beatki (mojej imenniczki:p) Prosze jeszcze o zdjęcia dziewczynek których nie mam...a troche was jeszcze jest:) Paulinia nie martw się o tą s... Tu każda cie nad tym zaskanawia, bo to chore wojsko to...ah szkoda gadać! Ale lepiej nad tym nie rozmyślaś i o tym nie mówić! Nataleczka nie wyobrażam sobie nie powiadomić rodziny o chorobie żołnierza! To jest nie pojęte przeciez wszyscy na niego czekali! Ah..ten pier... MON!!! aaaa i zdjęcia juz wysłałam! Misia ja teraz dokładnie nie wiem jaki on ma numer jednostki bo go przenieśli a na jakiej ulicy ma jednostke twój chłopak? Mój jest na ul. Żarskiej, czy na Szosa Żarskiej...jakoś tak Ewcia co do sałatki to każdy ma inny smak. Ja uwielbiam taką z selerem ze słoiczka (jest w każdym supermarkecie), ale ta z gyrosem też jest pyszna! Mam obydwa te przepisy w swoim zeszyciku więc moge ci podać:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Panienki :) Ale tu cisza o tej porze :) A no też się ciesze że mniej wiecej jest wyjaśnione.. Ale ostatnio \'mamy\' jakieś złe dni :( On jests trasznie nerwowy.. ehh Czasem boje się cokolwiek powiedziec,bo znowu bedzie kłótnia.Ehh.. A z tą pi.. :-p to trzeba bedzie coś wymyślić :-D hihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewciu wiec to jest sałatka z selera (bardzo prosta): Składniki: 3 słoiczki selera, 2 puszki kukurydzy, 6 jajek (ugotowć na twardo i pokroic w kostke), polędwica drociowa-wędlina (pokroić w kostke), kilka korniszonów (w kostke), por (ja nie daje), pietruszka, majonez, musztarda. WSZYSTKO WYMIESZAć I DOPRAWIć DO SMAKU:) A tej z gyrosem narazie nie moge znalezć:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A noooo :) Kiciu Twoje fotki dostałam ? :) ? Z kądś kojarze tego Żołnierza :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pewnie na przysiedze gdzieś go widziałam :-P i.... nie jestem pewna,ale Ciebie też mogłam widziec :) coś mi się kojarzy.... ale nie jestem dokonca pewna czy to Byłaś Ty :) hihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ooo nie :-P heheh ja to tam miałam zwały jak nie wiem :-P heh kumpel Mnie na barana nosił bo miałam szpilki a tak mi nogi zmarzły że chodzić nie umiałam :( wogole zmarzlam jak nie wiem... A masz filmik ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No jeszcze nie mam. Będe miała jak Misiek przyjedzie, bo on tam kupił:) Tylko problem z tym, że ja tam jestem:/ Napewno wyglądam strasznie bo byłam cała zmarznięta!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No Moj Tez kupił :-P kurna.. oby Mnie Tam nie było :-P bo bede zła :-P hihi no strasznie zimno było... :( pogoda do du... ja lece nyny,bo dziś prawie całą nocke nie spałam przez te nerwy z Arturem i wogóle całą ta sytuacje :( Wpadne wieczorkiem :) PaPa....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×