Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Aneczka22

Kobietki, które mają facetów w wojsku!!!!!!!!!

Polecane posty

:( no wlasnie...ja juz sie nastawilam ze nie pojdziemy..jak narazie to wszystko jest odwrotnie jakbym chciala...nic nie jest tak jak ma byc...on ma chyba tam jakiegos pecha...:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja juz wogole jestem zrezygnowana... 27 maja jest przyjecie jego kuzyna (rodzice zalatwiaja mu zaswiadczenie ze jest chrzestnym, wtedy jest szansa ze przyjedzie) a jak nie uda mu sie w maju to zobacze go dopiero w cywilu w lipcu...:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
za 2 tyg wychodzi stare wojsko wiec pobor Łukasza bedzie mial przechlapane bo jest ich ok 150... Z tego zdolnych do warty nieco ponad 100... Co 2 dzien bedzie mial warty... A jak nowe wcielenie bedzie po przysiedze to Łukasza pobor jedzie na poligon... nie ma szans na pj:(:(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dlatego mieli wykorzystac urlopy tak szybko bo pozniej nie bedzie kiedy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bebe napewno nie bedzie tak zle u mojego Michala jest jeszcze mniej, duzo mniej wartownikow...i zanim zima weszla na warty to byl tylko ich pobor...no i w sumie Michal wtedy nie mial pjki ale inni tak wiec jesli Twoj chlopak ma wiecej szczescia niz moj to uda mu sie!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
teraz na swieta jak byl to chorazy sie nie zgodzil na ten wyjazd, a ze sam jechal do domu to oficer puscil Łukasza nielegalnie \"na slowo\". Oby tylko to sie nie wydalo... Do konca kwietnia ma sluzby i potem caly maj:( a w czerwcu poligon...:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie ma szans na przyjazd... chyba ze na to przyjecie:) ale ja mam w tym dniu szkole, wiec nie wiem jak to bedzie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nom wlasnie jeszcze szkola....tez tak mam...raz nie moglismy sie wogole widziec a Michal mial pjke..:( ide juz do lozeczka musze odespac tez swieta dobranoc:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie:) Bebe kurcze żeby się z tym przyjęciem wszystko udało! W sumie to może się im uda jakoś wyrwać na PJtki bo na początku zawsze wszyscy mówią że nie ma szans że nie mają na co liczyć a potem jakoś się udaje chociaż na jedną PJtkę ich puścić:) bądź dobrej myśli!!! 3mam kciuki żeby się udało!!! Mariola Twojego powinni puścić przecież będzie miał pieczątkę oby tylko trafił na jakiegoś fajnego przełożonego!! A poza tym to dlaczego ciągle Twój Michał zostaje w jednostce?! Na święta zostało ich czterech więc teraz co mówisz o tej kompanii reprezentacyjnej oni już nie powinni zostać bo przecież nie byli na święta!!!! Muszą się może postawić i walczyć o swoje!!!! Dziewczyny nie martwcie się na zapas o to jak będzie na macierzy!! Przez parę dni będą się musieli od nowa przyzwyczajać ale napewno nie będzie źle!!! A co do koszulek to można na necie zamówić koszulkę z nadrukiem:) http://effikomp.pl/upominki/product_info.php/products_id/49 to jedna taka stronka:) Mojego Wojaka dzisiaj wypisali ze szpitala i biedak znowu trafi na izbę!! Oby tylko się wszystko udało z tym urlopem zdrowotnym ale myślę że po operacji to nie będzie miał z tym problemu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześc :) Paulunia masz rację z tymi imionami:) A Tomcio od dziś będzie dostawał zastrzyki na ten kręgosłup, bo tak go boli:( biedaczek:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez sie martwie,mojego boli gardło i ta gorączka go męczy:( A do lekarza nie chce isc bo boi sie ze mu zwolnienie da,a maja teraz jazdy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Necia witaj🖐️ Teraz już mniej się martwię bo Tomek już po operacji i wszystko idzie w dobrym kierunku! Żeby tylko z urlopem sobie jak najszybciej pozałatwiał bo to jedzenie w jednostce to raczej mu nie pomoże w wyzdrowieniu:P A Twój Wojak widzę też się męczy w tym posranym woju:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
misiek mi pisał,że juz kilku goraczke ma:( Rety jak ja się martwie,juz mysle o najgorszym:( Chociaz twierdzi,ze czuje se lepiej bo juz go od niedzieli trzyma,co za syf to wojsko!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No mam nadzieje! Moj tez bardzo rzadko choruje no ale teraz go dopadło :( I to akurat teraz jak egzamin na prawko przed nim:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
suri powiedz mu niech sobie kupi cos przeciwgoraczkowego napewno mu przejedzie! moj mial tak samo akurat jak mial jazde i dlatego tez nie mogl isc do lekarza i w sumie cale dnie to przesypial i tez mial goraczke ale wyszedl z tego i twoj napewno tez wyjdzie! a moj dzis powiedzial ze oni jednak wychodza w osttni wtorek miesiaca czyli 30 pazdziernika a wiec zostalo 202 dni :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to pewnie moj tez tak wyjdzie...chociaz słyszałam ze pobor zimowy juz od 20 pazdziernika bedzie wychodzil,ale niewiem bo Maxuni np 5pazdz. wychodzi wziąl juz przeciwgoraczkowe dzisiaj juz niby ma nizsza temperatura i tylko gardlo go boli,a powiedz mi Ewcia po jakim czasie Twoj ma poprawke z egz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moj ma po 2 tygodniach bo od razu sie zapisal ale niektorzy to maja pozniej i np 27 ida na macierz a potem beda przyjezdzac do slupska na egzamin glupota...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bo moj za pozno zaczęli te jazdy,egz maja 26 i 27 a po dlugim weekendzie wraca na macierz...i powiezieliim ze najprawdopodobniej beda mieli tylko jedna szanse zdawania a kto nie zda..to poprawiac bedzie po wojsku w swoim wojewodztwie,tzn kurs beda mieli normalnie zaliczony tylko poprawki po wojsku Beznadziejnie co nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nom to u mojego lepiej bo przykladowo jak juz pojda na macierz to i tak jako kierowcy bo egzamin przed nimi a u Twojego to tak nie wiadomo jak... wlasnie sie troche obawiam bo ci co nie zdadza to albo beda kierowcami na B albo juz nie beda kierowcami a to by bylo straszne :( ale moze tam w ostrodzie tak nie traktuja zolnierzy jak w tym pokreconym slupsku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No własnie zobaczymy jak ich tam traktuja...oby mu sie udalo no ale kazdemu moze noga sie powinac wiec chociaz mam nadzieje ze zrobia tak ze na poprawke poprostu dojazda z macierzy bo mojemu bardzo zalezy na tym prawku... Poki co najwazniejsze zeby szybko wyzdrowial,wogole jakis wirus teraz jest bo z mojej rodzinki tez juz leza:( Pewnie ta pogoda... no..moj michu pisze wlasnie ze narazie goraczki nie ma..a wczoraj nawet o tej godz mial,pocieszyl mnie troche

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no fakt to ta pogoda ja ostatnio przez 2 tygodnie nie moglam wyzdrowiec... a co do prawka to mojemu tez bardzo zalezy bo on mogl isc do wojska o wiele blizej a potem by go przeniesli jeszcze blizej a do marynarki poszedl tylko zeby to prawko zrobic i jak sie nie uda to bedzie katastrofa a juz nie chce myslec co bedzie jak go dalej przeniosa bo wszystko jest mozliwe :( a on powiedzial ze jak teraz nie zda to juz w woju nie bedzie zdawal bo szkoda nawet na to kasy wydawac a to jest tak ze przepuszczaja kogo chca i nie ma reguly czy ktos dobrze czy zle jezdzi moj misiek mi to powiedzial :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No tak jednym sie uda,drugim nie..:( Mojemu z kolei bardzo zalezy bo ma taka prace i potrzebuje tej kategorii C tez mogl byc blizej ale chcial to prawko wiec niewiem co bedzie jak nie zda:( Ale narazie mysle pozytywnie,zaczne denerwowac sie dzien przed egz:) A Twoj 6 czy 7 poszedl?Moj 6 lutego teraz juz sama niewiem jak to jest z tym wychodzeniem czy kazdy w ostatni wtorek czy srode...ale to chyba zalezy bo Pauluni w srodku miesiaca wychodzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Paulunia - Ty to jesteś naprawdę szczęściarą:) Chyba najczęściej widzisz się ze swoim z nas wszystkich:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no Pauluni to ma tak rowno 9 miesiecy a moj poszedl 6 tak jak Twoj i dzis wlasnie mowil ze to jednak w ostatni wtorek ale jak to bedzie zobaczymy jak dla mnie to moga go nawet jutro puscic :P a jesli twojemu chodzi tylko o prace to moze zdac naprawde u siebie po wojsku! napewno bedzie latwiej jezdzic po swoim miescie niz nie wiadomo gdzie :P moj jak nie zda to tez tak zrobi no ale nam naprawde chodzi tylko o ta odleglosc bo bylby ze 200-300 km blizej a tak jest ponad 600 :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×