Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Aneczka22

Kobietki, które mają facetów w wojsku!!!!!!!!!

Polecane posty

Mój tez pewnieby juto przyjechał gdyby nie był chory:((( Jak mi smutno:( jak pomyśle ze cały weekend samotny przede mną...ryczeć się chce!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Paulunia jak ja Ci zazdroszcze...a to prawda ze urlop mozna wziasc dopiero po połowie słuzby?Moj pewnie wezmie w wakacje,a mozna go podzielic czy od razu caly wykorzystac trzeba orientujesz sie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale tu dziś pustki..ja własnie wróciłam ze spacerku Jest tu ktoś??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam Was dziewczyny:) Paulunia przypomnialas mi ze moj tez ma jeszcze 3 dni wygranego w strzelaniu urlopu! To moze go dostanie pod koniec maja i jednak przyjedzie... Cholera jak mi teskno do tego maja:( a praktycznie juz prawie czerwca...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A mój też dostanie dwa dni za oddanie krwi..ale to dopiero jak wróci na macierz może wykorzystać Ja bym chciała zeby już sierpień chociaż był..szkoda ze nie można tego czasu przyspieszyć:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam ja teraz tylko na chwilke :) wczoraj sie dowiedzialam ze u mojego miśka tez jeden chlopak juz jest chory na różyczke ale mam nadzieje ze na jego przypadku sie skonczy bo w ogole to ten chlopak jest z moim razem w pokoju... a ja dzis odpoczywam po ciezkim kolosie a w poniedzialek juz nastepny normalnie ciagle mam teraz duzo nauki :( ale i tak zamiast sie uczyc to gadam z Bartkiem :D a on ostatnio coraz wiecej sie nudzi normalnie tam juz prawie nic nie robia tez tak chce :P a nasze forumowiczki chyba juz wiosne poczuly bo jakos ilosc stron zwolnila tempo... ja wpadne jeszcze pozniej bo czekam na wyniki z ekonomii a teraz sobie jeszcze poleze to narazie 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to jeszcze dodam ze moj tez dostanie za krew dodatkowe dni a jeszcze odda na macierzy i bedzie 14 dni i tez czekam do sierpnia :) to moze ide do lozka i zasne a moj krolewicz mnie obudzi w sierpniu :P eh fajnie by bylo :D no nic teraz ide juz naprawde

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc Ewka, ja mam jutro kolosa z ekonomii przyrody i nic nie umiem... Najpierw ta klotnia z Łukaszem, potem inne sprawy... Moze uda mi sie sciagnac:( a jak nie to poprawka mnie czeka...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a jednak po raz ostatni bo mi sie przypomnialo ze mojemu misiowi juz zostalo 200DDC juz jutro ta perfidna 2 zniknie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja mialam ze zwyklej ekonomii a dzis z historii mysli socjologicznej :P a wedlug mojego suwaczka to jednak jeszce 201 ale nie wiem jak to mozliwe ale co tam i tak czekam do pazdziernika i tak! nie wiem czy wy tez tak macie ale mi zawsze cos sie przypomina i ciezko mi odejsc z tego forum :D juz nawet nie zdaze polezec bo za 10 min czas na moje cwiczenia :) to teraz mowie narazie i od razu wylaczam kompa tak bedzie najlepiej :D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D bye bye

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kuzwa no jebane to wojsko!!! obczajacie...mieli nam dac zasilek od lutego teraz wyszło,ze dadza nam od kwietnia....i 2000 zł poszło sie jebac.....kurwa....wkurwia mnie to wszystko;( a na dodatek nie wiem ile znowu bede czekała na spotkanie z moja Myszka....ajssss;(:(:(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
siemka wam!!; * chcialam sie was zapytac czy jak sie idzie na macierz na nową JW to dostaje sie gdzies okolo po 2,3 dniach PJ 72h???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc Madzia:) ja niestety nie moge Ci pomoc bo moj zolnierz nie idzie na macierz... Jednak mysle ze pj najszybciej dostanie po ok 2 tygodniach... musza przeciez sie tam zaklimatyzowac. Ale nie wiem, nie chce Cie wprowadzac w blad.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No Czesc Beatko, dobrze ze Twoje problemy juz minely bo az sie obawialam o Ciebie!!... Moj wojak idzie na macierz za 2 tygodnie dokladnie i mowil mi ze odrazu jak ich tam przywiozą to po okolo2 dniach odstaje PJ 72h...noi dlatego chcialam sie upewnic czy to mozliwe...mam nadzieje ze tak....:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to w takim razie jakbys nie miala z czego zyc to przez 2 miesiace bys glodowala! Co za gnoje!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i tak jeszcze to nie jest to samo co bylo z Łukaszem... Pisze do mnie jak mu sie przypomni:( Ale przeczekam ten kryzys w spokoju... Najwazniejsze ze jest tam zdrowy i sie nie klocimy:) A co do macierzy to pogadaj z dziewczynami, ktorych faceci ida na macierz:) Ale jak Twoj wojak tak mowil to pewnie tak bedzie:) nie robil by Ci przeciez nadziei!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesz co? Teraz powinni placic 2 miesiace dluzej! To jest smieszne, w imie ojczyzny bys glodowala... Nie dosc ze zabrali Ci meza to jeszcze laske robia ze wyplaca zasilek na czas!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bez sensu to....wogle patrz on poszedł 7 lutego,a jakbym mieszkała sama i miałabym dziecko to za co ja bym zyła do kwietnia?:>oni łaskawie byc moze w przyszłym tygodniu dadza zasilek...to dzieki Bogu mieszkam z rodzicami jeszcze to przynajmniej nie musiałam sie zastanawiac za co zyc...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moj ma isc do kaprala prawnika...cos bedziemy z tym robic to nie jest kuzwa 20 zł...tylko 2000 to jak dla nas jest baaaaaaaaaaaaaardzo duzo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to jest taki dolek po rozstaniu... To tak, jakby zabrac dziecku zabawke:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×