Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Aneczka22

Kobietki, które mają facetów w wojsku!!!!!!!!!

Polecane posty

Olu mój był na szkółce w Ustce a potem przenieśli go do Gdynio i teraz rzadko przyjeżdża bo mało ich tam jest:( Paulunia - chodzi Ci o Wesolutką?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no moj przyjezdza teraz czesto bo jest ich przeszlo tysiac a na macierzy koło 300 ich bedzie wiec zobaczymy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no moj Misiek co dwa tygodnie jest wiec tez nie moge narzekac. ale jak wyjezdza w piatek to jest w domu dopiero w sobote rano i w niedziele wczesnie rano juz jedzie:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Też się ostatnio zastanawiałam co się dzieje z Kuroikaze!! A miała któraś z Was do niej numer gg?? Bo na tym forum jej jeszcze nie było! Może Lamia ma bo one chyba się dogadywały w związku z jednostką ich Żołnierzy! Blondyneczka co się stało??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
siema :) na chwilke powróciłam...zaraz bede sie uczyc jak to przed maturą... tez isie nad kurioikaze zastanawiałam...przeciez jej marcin chyba to jest z moim kochaniem na kompani... w ogole to bym sie upiła najchetniej zeby zapomniec o smutkach... Suri...muj tez ma superową szkołke i puszczali ich co 12 dni do domu, no ale choroba to choroba, kwarantanne muszą zrobic...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lamia dobrze że im wprowadzili tą kwarantannę! Wiadomo że to gorzej z PJtkami ale lepiej żeby się nikt więcej nie zaraził i żeby jak najszybciej wyzdrowieli:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moj byl 3 tygodnie w szkolce teraz jest na macierzy trzeci tydzien i wlasnie sie dowiedzilam ze w tym tygodniu tez nie przyjedzie... 6 tygodni bez niego od przysiegi... super... nienawidze wojska nie wiadomo kiedy wogole przyjedzie bo ciagle to mu sluzbe dadza, to ktos wroci pijany ze stallkii i jest zakaz przepustek albo ktos sie spozni z przepustki i potem reszta nie jedzie do domu... masakra...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maxunia współczuje:o ja też swojego już długo nie widzę!! Niestety to pieprzone wojsko takie jest że nikt się nie przejmuje że przez niego ktoś inny może do domu nie pojechać:o wrrr...:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maxunia dobrze ze chociaz ten Twoj tak szybko wychodzi,tak rzadko sie widujecie wiec chociaz ten plus ze szybciej bedziecie razem juz w cywilu Ja czekam na jakies wiesci,moj narazie nic nie wie moze na macierzy dowie sie dokladnie kiedy wychodzi,a narazie to odliczamy niby do 29 pazdziernika

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj Paulunia troszke Ci sie pomyliło ale i tak sporo zapamietałas:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ale teraz Paulunia mojego tez bedziesz przynajmniej pamiętała:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam kobietki ja dzisiaj wrocilam ze swiat u rodzinki....bylo mi tak smutno ze masakra:( tzn bardzo fajnie bylo ale bylo mi szkoda Michaska...u niego w domu byl chrzest..wszyscy dzwonili do niego z imprezy, odemnie tez z rodziny wszyscy z nim rozmawiali:ze szkoda ze cie nie ma z nami ze fajnie jest i wogole...czulam ze mu jest tak smutno...i bez przerwy mowil jak bardzo by chcial byc ze mna...a jeszcze w niedziele jego kolega sie rozchorowal wiec moje zlote serduszko poszlo za niego na warte...wszystkie swieta i wszystko spedza w wojsku...a dzisiaj ma imieniny...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobry wieczor :) 🌻 mowie wam jakiego fuksa mial dzis moj wojak juz bosman pisal meldunek ze 6 marynarzy sie nie stawilo a on akurat wszedl i bosman troche na niego pokrzyczal i po sprawie :P widzialam ze roamawialyscie o przeniesieniu na macierz i ja tez sie tego obawiam bo nie wiadomo gdzie mojego przeniosa a to bedzie juz 27 kwietnia. mialo byc do wejherowa ale podobno to jest tak ze wszystko moze sie pozmieniac bo to zalezy od zapotrzebowania... wiem ze on zostanie nad morzem ale chcialabym zeby byl troche blizej bo naprawde polaczenia sa straszne do tej ustki a podroz zajmuje 12 godzin w jedna strone :( no i szkoda mi miśka bo juz ma takich fajnych kolegow i bedzie musial sie z nimi rozstac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a jeszcze dzis Bartek mi powiedzial ze zolnierze rzadko zdaja na prawko za pierwszym razem bo egzaminatorzy wiedza ze pierwszy egzamin jest za darmo wiec oblewaja ich bo wiadomo ze beda placic za kolejne i dlatego zdawalnosc za drugim razem jest najwieksza bo mimo wszystko kierowcow tez potrzeba a ostatnio sie dowiedzialam ze taki kolega Bartka ktory pozyczyl od niego obraczke zeby pokazac swojej dziewczynie zgubil ja! normalny burak!!!! w sumie Bartek ma nowa ode mnie ale mimo wszystko tamta miala taka wartosc sentymentalna ze sie tak wyraże :P Mariolcia przykro mi ze Twoj wojak ma tak ciezko... ale mowilas ze poszli do kogos tam na skarge wiec moze sie poprawi sytuacja i moze to zadne pocieszenie ale pomysl sobie ze to ostatnie swieta spedzone osobno!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie wiem czy o to chodzilo :P ale jak nie to wpisz w google bo jak to napisala Natalka pan google wie wszystko :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zaraz zobacze poszukam...ehhh poszli na skarge i tyle zalatwili ze tylko 4 chyba zostalo w jednostce na swieta...ktos musial i oczywiscie padlo na Michala:(i po poligonie(jutro jedziea)maja dostac pjki ale paru musi zostac do reprezentacyjnej no i czujemy ze Michal zostanie....i jeszcze pojedzie 3 dni pozniej na urlop niz wszyscy...:( a po urlopie bedzie wracal 29maja a 2 czewrca idziemy na wesele...tzn mamy isc bo pewnie go nie poszcza....ale moja kuzynka powiedziala za napisze mu zaproszenie z jego nazwiskiem i pojdzie po pieczatke...wiec mysle ze moze poszcza go///

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
powinni puscic u mojego Bartka teraz tak zrobili i jego kumpel pojedzie na wesele a potem po tygodniu jeszcze go puszcza bo mature bedzie poprawial :P a Twoj mial wielkiego pecha... a co do kuroikaze to niech ktoras wysle jej maila bo ja niestety wysylalam z interii do niej kiedys zdjecia i mi sie adres nie zapisal ale jesli ktoras wysylala np z wp to powinna miec moze ona naprawde nie wie o tym forum a ja teraz juz lece na rozmowe bo niedlugo moj marynarz pojdzie spac w ogole ostatnio duzo spi a dzis przespal caly dzien... nie wiem czemu dali im tylko po 72 godz skoro i tak nie mieli dla nich zajecia ale coz takie jest wojsko polskie!!! no to lece milej nocki papaapapapapa :* 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc Wam:) Mariolka nie chce cie martwic ale mojego nie puscili na 50- lecie pozycia malzenskiego dziadkow (dostal zaproszenie do jednostki) i na pogrzeb wujka go tez nie puscili, mimo ze dostal telegram do wojska... Aha i chcial przyjechac na slub kuzynki (ma 28 kwietnia) ale nie przyjedzie bo \"wojsko to nie wakacje\"... Tak mu powiedzieli, chamy:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a najlepsza akcja byla jak rodzila dziewczyna jego kumpla, nie pozwolili mu pojechac do niej... Mu sie rodzil syn a on musial siedziec w jednostce...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bebe:( kurcze...mam nadzieje ze chociaz to wesele wypali..moze mu przesuna urlpo o pare dni...:(ja dalej szukam koszulek i beretow....kurcze Ewcia na tej stronce nie znalazlam:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moze go puszcza, ale tak od razu po urlopie? Lepiej sie nie nastawiac, wtedy mniej boli...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×