Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Aneczka22

Kobietki, które mają facetów w wojsku!!!!!!!!!

Polecane posty

Gość jusinka
wlasnie juz w dniu przysiegi bylo cos nie tak bo jak wracalismy to nawet mie nie przytulil nie pocalowal byl obojetny....czulam sie nie potrzebna taka obca dla niego :((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jusinka
nie wiem kompletnie co mam robic....nie mam pojecia juz co myslec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jusinka
wiesz w dzien mysle a w nocy snie o tym bo gadam przez sen ze trzeba do mojego wyslac paczke do wojska..:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
matko kochana,wiem ze latwo mowic,ale nie mozesz sie tak zadreczac bo zwarjujesz.tak nie mozna,on pojdzie po rozum do lowy i na bank napisz,przeprosi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jusinka
uwierz ze gdyby tak sie stalo jak piszesz i wrucil by do mnie to ja bym pojechala do ciebie i ososbiscie bym cie ucalowala....ale coz napisal ze nic do mnie nie czujee wiec marne szanse na to

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jusinka
wlasnie boje sie tego odczucia.....ale czuje ze chyba tak ze nie klamie no chyba ze jest swietnym aktorem bo do tej pory taki byl skoro oszukiwal mnie i tak potrafil skrzywdzic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jusinka
ehhh andzelina zmykam spac troche odpoczac dziekuje za rozmowe dobranoc :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej kobitaki,widze ze jeszcze spicie,a ja musze sie uczyc.........oh,ta okropna sesja!!! milego dnia wam zycze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczynki!Ja dzis w domku własnie kawke pije i leniuchuje ale zaraz biorę się za sprzatanie,muszę kupic jakieś słodkosci...hmm albo sama zrobie:) a potem przegląd szafy i pewnie znowu masa kompleksów po przymierzaniu:) Bo to juz dzis przyjezdza około 20-21:)))Hura! Będe tu zaglądac dzisiaj,buziaki miłego dnia Paulunia..chciałabym suwaczka odliczajacego dni do urodzin miska ktore sa 19 lipca.Jakbys mogła poprosze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej suri 3 ,ale masz szczecie ze zobaczysz dzis mego,moj wczoraj i dzisiaj pisze ze strasznie jest padniety po tych cwiczeniach,ale samopczuce ma dobre,bo mowi ze niektorzy sa juz zalamani itd,ja sie ciesze zo on sie trzyma,a ty zrob jakies slodkosci,no i na bank duzo bedziesz stala przed szafa i wybierala ciuszki,ale efekt bedzie piorunujacy na 1000%

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No mam nadzieję,ze go powali z nóg jak mnie zobaczy:))) Doskonale rozumiem co Twój przezywa,bo mój tez był taki padnięty,nogi miał poobcierane ale efekt na przysiędze super..a płyte potem jak obejrzysz coś pięknego...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesz suri3 ja rozumiem ze jest zmeczony,bo kazdy by byl,ale najbardziej liczy sie to ze jest pozytywnie nastawiony,bo i ja dzieki temu mam corza to lepszy humorek,bo gdyby byl zalamany...to nie wiem,mowi tylko ze juz mu pada na glowe z braku niektorych rzeczy.....aj ci faceci........a jak spedzicie wieczor w domku czy wychodzicie gdzies?(pewnie w domku...)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ja i nikt poza tym
Helllo A ma ktoras z was faceta w Złociencu (zach.-pom.)??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zadna dziewczyna nie ma faceta w Złocieńcu..z tego co kojarze ale mój tez jest w zachodnio-pomorskim:) Andzelina dziś w domku będziemy.. :) A jutro pewnie gdzieś wyskoczymy poodwiedzac znajomych czy rodzinke...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jusinka
czesc dziewczyny... czy ktoras z was ma dla mnie jakies rozwiazanie w tej beznadziejnej sytuacji? prosze pomozcie co byscie zrobily na moim miejscu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Justys... Nie wiem co Ci poradzic, bo nie znam go... :( Trudno mi ocenic jaki on jest i co mu do glowy strzelilo, ze tak postapil... Ale ja bym czekala przynajmniej do nastepnej pj. Moze cos sie wjasni, bo nie ma to jak porozmawiac w cztery oczy... Trzymaj sie kochana!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jusinka
tak bede czekac watpie zeby chcial sie ze mna spotkac a jak juz sie spotka to pewnie i tak bedzie mowil to samo jesli tak bedzie to ja bede czekac jak wyjdzie z wojska i moze twdy los znowu nas polaczy moze to uczucie obudzi sie w nim....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jusinka ja tez bym w tej sytuacji poczekała do pjtki,moze zechce z Toba porozmawiac ale jesli powie to samo,ze juz napewno nie zmieni decyzji...to niewiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc:)kurcze no i palec złamany;(i chodze teraz jak sierota z szyna;(ajaj mam to miec przez3 tygodnie;/dobrze,ze egzaminy mam ustne bo to prawa reka....kurcze ja to zawsze cos wymysle;)ale gucio mnie to interesi za 3 tygodnie ma byc dobrze bo za 4 mamy weselicho;) a szczerze Wam powiem,ze dzieki nowym dziewczynom ruch nam sie zrobil:)nie nadarzam z czytaniem:)ale fajnie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×