Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Aneczka22

Kobietki, które mają facetów w wojsku!!!!!!!!!

Polecane posty

Bebe nie wierze:O na sam koniec tego syfu Cie zostawił:O chyba mu cos odjebało:O boze tak Ci wspołczuje kochana:( nie mozesz se załamywac!!!! Co tym chłopom sie dzieje w tym wojsku:O az sie boje zeby mojemu cos nie strzeliło do głowy:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ZamykamOczy i udajeZe nieWidze -----> Mój Wojak nie miał ze sobą telefonu przez pierwszy miesiąc, a tylko tyle był w Radomiu bo od razu po przysiędze Go przenieśli do Jarocina gdzie jest do tej pory! Dlatego nie mogę Ci napisać jak tam jest z przepustkami bo przez pierwszy miesiąc przepustek nie dostają:o Pierwszy raz napisał do mnie z telefonu kolegi po jakimś chyba tygodniu a potem kilka razy dzwonił z budki to przeważnie w niedzielę kiedy mogli do tej budki iść:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja wiem ze moj dziubek ze mna nigdy nie zerwie bo widze jak bardzo mu zalezy i wiele razy mi to powtarza:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja pier...* co tym facetom odwala....Dlaczego tak sie zmieniaja oni sa bez serca...Bebe zadaje sobie pytanie czy oni nas tak naprawde mocno kochali????? Bo przeciez milosc wszystko przezwyciezy,,,,wiesz co nasuwa mi sie mysl ze oby dwoje jak i moj i twoj to mieczaki ktorzy nie mogli przetrzymac wojska i najlepiej dla nich bylo to skonczyc Najklepszym dowodem na to jest milosc facetow ktorzy sa w wojsku i pomimo ciezaru jaki tam maja to nie zostawili swojej dziewczyny.... Ehhh szkoda mi slow tez sie msuce :((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej :) wlasnie moj misio powiedzial ze niedlugo przyjedzie jeszcze nie wiem kiedy dokladnie ale bedzie :D tak sie ciesze bo od piątku zaczynam wakacje! a teraz mi powiedzial tez ze niektorzy u niego w jednostce ktorzy sa w ochronie to maja PJ co 2 miesiace! normalnie to jest dopiero porazka...powiedzialam mu tez o bebe no i skomentowal to tylko \"ciezko jest\" to sa slowa ktore powtarza w jego jednostce kazdy marynarz gdy jest naprawde zle...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zamykam... mozna uciec i wiele osob tak robi tylko trzeba sie troche postarac no i miec troche szczescia ale teraz juz nie masz co sie nad tym zastanawiac juz za pozno

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tzn chlopak mojej kolzeanki dostal wezwanie juz chyba 3 z kolei... i za kazdym razy wyrzuca do ksoza a ma problem zdrowotny i nie pojdzie i nie powie tego - nie zalatwi jak z ludzmi... wreszcie mu podstawia kabaryne albo polecony wysla i bedzie musial podpisac i go zlapia... Szczerze mowiac to jestem ciekawa czy mu sie uda zwiac ..ma dopiero 22 lata a do 28 sie chyba idzie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wnika w sprzety gospodarstwa
GEZOL to potwór który wnika do sprzętów gospodarstwa domowego powodując że grożą one ludziom śmiercią, a ponieważ śmierć jest nieodzownym elementem życia człowieka to ludzie padają jak kawki! Gezola mogą unicestwić Flaszmani – swoją k**ewną mocą niszczą Gezola już w pierwszym stadium wnikania! Gezol powoduje, że sprzęty gospodarstwa domowego buntują się przeciwko człowiekowi. Uciekają z mieszkania na ulicę i włączają się do ruchu ulicznego powodując wypadki. Rozpędzone pralki, lodówki, piece gazowe, odkurzacze, roboty kuchenne, telewizory i wszelakie inne sprzęty gospodarstwa domowego masowo mkną z niesamowitą prędkością ulicą wśród samochodów powodując wypadki, a Gezol wygląda z nich co jakiś czas wydając charakterystyczny chichot! Gezol swoją mocą potrafi opętać każde urządzenie gospodarstwa domowego powodując jego samoczynny ruch. Na przykład gdy Gezol opęta wszystkie sprzęty gospodarstwa domowego to buntują się one przeciw człowiekowi, poprzez ucieczkę z mieszkania na ulicę. Gezol wnika do sprzętów gospodarstwa i nimi steruje, to on sprawia, że włączają się one do ruchu samochodowego i mkną z zawrotną prędkością wyprzedzając wszystkie samochody, powodując karambole i wypadki i siejąc wielki zamęt na ulicy. Rozpędzone sprzęty gospodarstwa domowego po prostu ścigają się po ulicy powodując wielkie zagrożenie, panikę i strach. Gezol jest traktowany przez ludzi jako zjawisko paranormalne, ponieważ wnika on do wnętrza lodówki lub innego urządzenia i nim steruje, poprzez co taka lodówka pod jego wpływem ucieka z mieszkania i włącza się do ruchu ulicznego i mknie z niesamowitą prędkością powodując wypadki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
teraz juz tak nie ma ze do 28... wiesz jak moj chlopak dostal wezwanie to przejrzalam wszystkie informacje na ten temat i najlepiej to wyjechac za granice, ozenic sie albo wlasnie zalatwiac sobie kategorie D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mojemu zabrali telefon i na poczatku dzwonil z budki a potem to pozyczal od kolegow bo niektorym udalo sie wniesc a dzien przed przysiega mu oddali jego wlasny. My mielismy na tyle dobrze ze przysiega byla po 17 dniach :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesz moj chlopak wyjezdzal za granice i nikt go nigdy nie pytal czy byl w wojsku czy nie... inny moj kolega juz pol roku siedzi za granica a ma moze z 26 lat i tez nie byl w woju. Ale to tez zalezy od wojewodztwa bo np wku musi dziennie wcielic ilus tam zolnierzy i jak duzo osob sie miga to tak biorą wszystkich i utrudniaja wyjazdy albo biora żonatych np w moim wojewodztwie to byloby to nie do pomyslenia zeby wziac zonatego bo mozna wziąc wolnych a jak takich brakuje to wtedy wku szuka na sile

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moj chlopak jak poszedl we wtorek to odezwal sie dopiero w sobote bo wiesz oni maja tam teraz mase zajęc i na nic nie maja czasu poza tym nowa sytuacja itd ale on dobrze wie ze sie martwisz i napewno odezwie sie jak tylko bedzie mogl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak napewno rano u mojego np byla o 10 i to chyba takla standardowa pora :) a ze znajomymi bedzie napewno smiesznie tylko dobrze by bylo jakbys z nim wracala

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tzn z moim Zolnierzykiem wroce i chyba z jego rodzicami ...tylko glupio tak zostawic znajomych ...a rodzice maja tylko 2 miejsca wolne (czy jakby dla mnie i dla niego na poowrot) Najbarziej boje sie podrozy w nocy .. bo trzeba wyjechac wieczorem zeby dotrzec na rano...zle sie wyglada i wogole ehh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiem cos o tym ja wyjechalam o 20 zeby byc na 10 rano nastepnego dnia ale Ty masz dobrz bo teraz jest cieplo a ja jechalam w srodku zimy byl wtedy straszny mroz i w ogole przez to bylam zaspana, zmarznieta i czaerwona jak burak od mrozu ale bylo fajnie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
uwierz ze tego dnia to bedzie mu naprawde obojetne :D:D:D najwazniejsze ze w koncu bedziecie razem w sumie pierwsza PJ to jest taka szczegolna sprawa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×