Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Aneczka22

Kobietki, które mają facetów w wojsku!!!!!!!!!

Polecane posty

Hej! A moj byl na ten weekend, jednym slowem cale 3 dni spedzilam z nim :D no ale juz pojechal :/ Teraz przyjedzie moze dopiero po 18.06 ale juz na urlop, i ma 18 dni ;) Witam nowa forumowiczke :) Mykam do nauki, u mnie w domu net cos padl i nie moge korzystac.. Milego dzionka ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Dziewczynki. Necia pytalas dlaczego moj wojak dostal 15 dni. Dlatego az 15 bo dostal 2 dni za krew i 3 nagrodowki. Czy jakos tak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam 🖐️ Was:) i nowa forumowiczkę:) Zamykam oczy jak masz na imię, bo nick jest bardzo długoi?:):D Wyślij sowja fotkę na NECIA1605@WP.PL. mój dziś w nocy biegał na poligonie za jednym , bo się upił, sam wypił podobno 075 i chciał uciec, ale Tomcio bo złapali, i synek ma lipę:) Misiek dostał 3 dni dodatkowo urlopu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
paulunia powiedz mi jak to jest z tymi pjtkami?oni sie wpisuja z zeszyt a poem kiedy wiedza czy dostali????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Andzela ja nie mam pojecia bo u nas jest tak ze misiek idzie do swojego chorazego i dostaje PJ-ke on sie nie musi wpisywac na PJ-ki... teraz po urlopie bedzie co piatek w domciu:) prawdoodobnie:) Zauwazyłyscie ze dawno tu Natalki nie było?? ciekawe co z nia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześc:)normalnie spedzam 24 na dobe z czas z moim Miskiem:)jeju taka jestem happy ale jutro juz pozegnanie:(jeju niby 5 dni jest a leci jak cholera:( a i moj zolnierz Was pozdrawia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurde bo moj mnie cos czaruje tutaj,bo od niego z jednostki jada juz dzis bo jutro swieto,a on nie chce powieziec co i jak........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no widzisz Necia to twoj juz teraz ma 13 dni. Tam za wszystko mozna dostac dodatkowe dni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i ja chyba nie zobacze sie w ten weekend z moim,ale w sumie to sie na to nie nastawialam,widzialam go na przysiedze,to chociaz i to dobre,pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ehh a ja wlasnie wrocilam ze szkoly! ale zmordowana jestem ..dzien upalny taki ze szok... wlasnie zjadlam 2 petitki lubisie i popilam kola(inteligentnie) bede gruba:(...50 kg to za duzo :( A co pozatym u was? Szczerze mowiac nie moge sie doczekac jak pojade \\na przysiege!!wezme cyfrowke i bedziemy pstrykac foty!!! :):)mozna chyba?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zamykam oczy oczywiscie ze mozna fotki pstrykac. Hah ja mojemu wojakowi tyle napstrykalam ze szok. Tylko na przysiedze bedziesz tak przejeta i wzruszona ze nie dasz rady zdjec robic:P A pozatym ja tez poprosze twoje zdjecia. na wiki344@buziaczek.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Łukasz ze mna zerwal... Powiedzial ze przestalo mu zalezec, ze sie zmienil i nie widzi sensu naszego zwiazku... A poza tym wyjezdza za granice zaraz po wojsku... Zegnam Was, milo mi sie rozmawialo z Wami... Zycze Wam powodzenia... Kurwa a zostalo tak niewiele do konca wojska... Ide sie powiesic:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bebe nie mow tak ej kobieto uwierz mi ze wiem przez co przechodzisz mnie spotkalo to samo miesiac temu...:((( mocno cie tule,,,,pisz tutaj znami nie odchodz !!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bebe bardzo mi przykro!! :( Totalnie nie rozumiem jego postępowania.. Wiem, że Ci ciężko i że nie ma jakies super recepty, bo czas jest najlepszym lekarstwem. Ale pamiętaj, że najważniejsze jest to, żeby sie nie zalamac!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bebe bardzo Ci wspolczuje i w sumie nie wiem co mam napisac... trzymaj sie kochana i nie poddawaj mozesz byc z siebie dumna ze tyle znioslas szkoda ze on tego nie docenil... zycze Ci mimo wszystko wszystkiego najlepszego napewno uda Ci sie szybko pozbierac. trzymam za Ciebie kciuki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej Andzela i reszta kobietek,powiem ci ze moj juz jest w domu,z tego co wiem to prawie wszyscy pojechali wiec nie wiem jak tam to wygląda,ale wypytam jeszcze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a jesli chodzi o Ciebie Bebe to ogromnie ci wspolczuje,ale poradzisz sobie na pewno i bez takich głupich mysli o ktorych piszesz,zaden chlopak nie jest tego wart,trzymaj sie cieplutko :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ZamykaOczy i udajeZe nieWidze
a teraz dostaja przepustki z okzji jutrzejszegoswieta?? Skoro moj pojechal pierwszy raz dopiero w poniedzialek to pewnie nie dostanie... Co tam dzis porabialyscie??ja mam znowu lenia:( Szkola - upal , dom - wszyscy mnie draznia , mialam zaproszenie na piwo ale jakos nie mam ochoty...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie Kobietki:) MAtko jak mnie tu dawno nie było masakra:o ale na nic teraz nie mam czasu sesja za pasem poważne egzaminy się szykują:(:( Witam nową Forumowiczkę:) przeczytałam że po pierwsze jesteś z Sanoka a ja z Krosna:) a po drugie Twój Wojak jest w Radomiu tam gdzie mój przez pierwszy miesiąc służby:) powiem Ci że mój Misio nie narzekał na Radom i wspomina pobyt tam bardzo dobrze:) Bebe kochana tak mi przykro:(:(:(:(:(:(:( nawet nie wiem co napisać bo przecież nic Cię teraz nie pocieszy!! Ale 3maj się kochana!!! ehh... te chłopy:( A moje Słonko było na PJtce ale niestety u siebie w domku i od razu po przyjeździe trafił na izbę, znowu go jakieś choróbsko dopadło:o no i w piątek ma jechać do szpitala na badania bo ponoć ma arytmię serca:o matko:(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×