Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Aneczka22

Kobietki, które mają facetów w wojsku!!!!!!!!!

Polecane posty

bylibysmy dłuzej gdyby nie pewien kryzys;)i sie rozstalismy na 6 msc;/było mineło....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mozna troche spisac;) troche dodac... I wyjdzie cos pieknego!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moja szwagierka,ktora bedzie moja swiadkowa..wymysliła,ze musi zrobic nam niepowtarzalny ołtarzyk....i wczoraj myslałysmy nad tekstem ktory mogłby byc i wymysliłysmy cos takiego:,,DAŁES BOZE MIŁOSC W DARZE!DAJ I SZCZESCIE MŁODEJ PARZE\"mogłoby byc cos takiego?:>bo ja im dłuzej o tym mysle to mniej mi sie to podoba;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehehe ja ostatnio widzialam ten napis na weselu i od razu powiedzialam ze ja tez taki bede miala na swoim...bardzo mi sie podoba!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moim zdaniem to idealny napis na oltarzyk:) mi sie podoba!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mówicie?:>mi sie poczatkowo tez podobał:P!!ale chyba za duzo mysle o tym sierpniu:D:D!!to moja obsesja:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heheh Madzia rozumie Cie!!!tzn wyobrazam to sobie bo ja jeszcze nawet nie mialam zareczym a tez juz mysle jak to bedzie wiec Tobie sie nie dziwie ze o tym myslisz:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to chyba normalne ze duzo o tym myslisz:) sloneczko, przeciez to Twoj slub!!! Jedno z najpiekniejszych wydarzen w zyciu:) tez bym nie przestawala myslec:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja to juz wszystko mam obmyslone;)nawet do fryzjera sie zapisałam:)heh sukienka upatrzona,orkiestra zaklepana,kamerzysta tak samo,sala i kucharka tez;)nawet nauki przedmałzenskie mamy odbebnione;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moja siostra w zeszlym roku w sierpniu wychodzila za maz:) ale dopiero w Wielkanoc miala zareczyny... Ale w czerwcu miala juz kupiona sukienke i wszystko zapiete na ostatni guzik:) a slub byl piekny... Bylam swiadkiem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
uuu to widze ze przygotowania pelna para:D jestes lepsza od mojej kuzynki a ona wychodzi za maz w czerwcu:D ale lepiej wczesniej wszystko pozalatwiac z nie potem szybko na ostatnia chwile:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a jak to zrobicie? Przeciez on bedzie w woju... Wyjdzie na pj? A potem wroci do jednostki..?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
np my to przed tym wojskiem chcielismy załatwic...bo moj Misiek powiedział,ze inaczej nie pojdzie jak nie bedzie wiedział,ze wszystko zapiete na ostatni guzik:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no mowili mu w woju,ze dostanie urlop okolicznosciowy do 14 dni...wiec jakos to bedzie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobra ja mykam:)kumpela katuje ucho,zebym wyszła na spacer:)wiec mykam:)3majcie sie cieplutko....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pewnie ze bedzie:) tylko szkoda ze potem bedzie musial tam wrocic... No i wieczor kawalerski w woju... Ciekawie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×