Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Aneczka22

Kobietki, które mają facetów w wojsku!!!!!!!!!

Polecane posty

kurcze jak moj misiu mi teraz ladnie mowi:) ze jedyna mysl dzisiaj ktora go pociesza to to ze ma mnie i ze wieze jest ktos dla kogo to wszystko znosi:) i ze wie ze jak wyjdzie to bedzie mial do kogo wrocic:) moj skarbek:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wlasnie jestem po 2godzinnej rozmowie :) bebe jak bedziesz to napisz maila to wysle a tymczasem mowie dobranoc o ile ktokolwiek tu jeszcze przyjdzie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeszcze wpadlam na chwile bo przed chwila misio znow dzwonil zeby zlozyc mi zyczenia :) jestem taka happy bo takich jeszcze mi nie skladal zyczyl mi miedzy innymi duzo wytrwalosci cierpliwosci milosci ale szcze golnie zebym po prostu byla szczesliwa :) no i jestem nawet bardzo a tak przy okazji to zycze wszystkim kobietkom duzo radosci i wielu wspanialych chwil z waszymi wojakami 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no dziewczęta...zycze wam i sobie tego co najwazniejsze: szczescia i miłosci trwających zawsze! :D moze pozniej wpadne do was:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny wszystkiego Naj Naj 🌻 w naszym dniu :) Radości..Uśmiechu.. :) Żołnierza u boku..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z bukietem róż nie mogę przyjść by złożyć Wam życzenia Lecz w słowach Tych myśli niech się spełnią Wasze marzenia Dużo sukcesów oraz radości Dużo uśmiechów i spełnienia marzeń moc słodyczy w Dniu Kobiet!!! 🌻 🌻 🌻 🌻 Kobietki a poza tym to dużo wytrwałości i siły, żeby to wojsko mijało szybciutko :) 👄 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lamia dziękuję za link:) Ślicznie razem wyglądacie:) ahhh... ten beret:) aż sobie mojego zdjęcia pooglądałam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc wszystkim:) Dzisiaj nasze swieto, wiec nie chce widziec zadnych smutkow na forum;) zycze Wam wszystkiego najlepszego!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ja chyba na koniec zostalam z zyczonkami:) WSZYSTKIEGO NAJ NAJ NAJ Z OKAZJI NASZEGO SWIETA!!!!!!!!!!!!!!!!!!no coz powtorze sie no ale wytrwalosc, wytrwalosci i jeszcze raz milosci:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
uuu moj biedny zolnierzyk Michasiek jest caly polamany:? wczoraj go juz wszystko bolalo a jak dzisiaj sie obudzil to juz nie moze ruszac glowa:(koledzy go masuja;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Dziewczyny:) Ewcia- wiem co to znaczy, ja też chodzę na stepa i jak Tomcio się dowiedział to sie strasznie wkurzył bo.,... powiedział, ze faceci na mój tyłek będą się patrzeć, zazdrośnik :P Mojego tez w tym miesiącu nie zobaczę bo nie chcą ich puszczać:( Natalka dni mi się w suwaczku nie przesuwają:( Z okazji Dnia Kobiet pragnę Wam złożyć życzenia, wszystkiego najlepszego, dużo szczęścia, by w każdym dniu roku usmiech na Waszej twarzy gościł tak samo czesto, jak w tym dniu. Bądźcie zawsze szczęśliwe, złym losom nieznane, uprzejme, czule, tkliwa, przez wszystkich kochane :) 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W tym o wojsku się nie zmieniają dni:( Mariolcia - chyba Ty pytałaś o paczkę:) Więc ja już paczuszkę do swojego Marynarza wysyłałam i doszła:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Necia zobacz czy z twoim zegarem komputrowym;) wszystko w porzadku bo mi sie tez nie rzesuwal ale mialam 2001 rok ustawiony??nie wiem czemu...ale juz poprawilam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
CZESC! Spełnienia wszystkich marzeń, zadowolenia z siebie, radości życiowej i aby każdy kolejny dzień był Dniem Kobiet życzę Wam .... wspaniałe, niepowtarzalne Panie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
My nie piszemy listów bo moje kochanie dzwoni do mnie z 6 razy w ciągu jednego dnia, więc nie miałabym co pisać:D, bo o wszystkim na bieżącio się informujemy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heheh no wlasnie dlatego tez mam problem z listem, bo czasem nawet 8 godzin gadamy wiec list taki zwykly odpada, chcialam mu napisac jakis taki list milosny zeby mial pamiatke ale jakos nie umie....na poczatku mu napisalam tylko ale wtedy nie mial telefonu...kurcze i nie wiem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heh widziecie mam ten sam problem;)chcialam wysłac list naprawde chciałam ale siadałam i nic nie mogłam napisac,bo co u mnie to mu powiem,jak Go kocham tez wie....bo mu to pisze w smsach....i naprawde miałam problem....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
znalazlam swietny wierszyk do naszej wczorajszej rozmowy czy lepiej jak chlopak ma dziewczyne w wojsku czy nie: Nie jeden w wojsku szlocha .. Nie jeden żyły podcina. Lecz ten, co swe dziewczę kocha Całe to bagno wytrzyma!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no wlasnie a wiem ze bardzo by sie ucieszyl z takiego listu....no i kurcze nie wiem!!!!ale jak napisze z przymusu to nie bedzie taki jak ma byc!!!! widze Madzia ze szykuje sie slub???z zolnierzem a on chyba jeszcze bedzie wtedy w wojsku????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a szykuje sie szykuje:)no niestety jeszcze bedzie w wojsku;/ale coz data slubu ustalona była wczesniej....a wojsko sobie go zabrało pozniej;/ale trudno sie mowi...dobrze,ze to juz bedzie koncowaka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to moje gratulacje!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!zycze szczescia!!!!!!!!!!:D a jesli mozna wiedziec ile jestescie ze soba??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a co do tego listu to napewno by sie ucieszył:)moze kiedys wena Cie nawiedzi:)i ten list nie bedzie z przymusu :)ja własnie licze na to;)czekam na swoja wene;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×