Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Aneczka22

Kobietki, które mają facetów w wojsku!!!!!!!!!

Polecane posty

on mieszka w tej samej miejscowosci gdzie moje, kuzynki, ciocie i babcia mieszkala ja tam bardzo czesto jezdzilam na kazde wakacje, ferie i wogole no i wlasnie ponad 3 lata temu zapoznalam sie z Michalem..on tez za bardzo sie nie znal z moja kuzynka ale poprosil ja zeby nas zapoznala...przegadalismy cala noc w parku az sie jasno zrobilo:D no i tak jakos zostalo:Dna poczatku jeszcze nie sadzilam ze tak dlugo bedziemy razem bo przerazala mnie ta odlegosc, no ale jakos sie to potoczylo:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heheheh a sytuacji w ktorej sie poznalismy tej konkretnej nie opisze bo wstyd:D:D:Dhehehe wtedy Michalowi utkwilam baaardzo w glowie:D:D:Dhehehe powiem tylko ze chodzi o % i ze jak czlowiek mlody to glupi:D:Dheheh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heheh ale od tych procentow wszystko sie zaczelo.........smiesznie bylo i do dzisiaj to wspominamy:D:D:D heheh tylko naszym dzieciom nie bedzie cos opowiadac jak sie poznalismy:D bo wstyd:D:D hehehehehehhehehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heheh Michal tez lubi jak mam \"humorek poalkoholowy\":Dtez mowi ze jestem wtedy smieszna i taka \"slodziutka\"hehehe:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:D:D:D:D:D:D..................hehehehehehe chcialam to powiedziec ale nie wiedzialam jak to ujac!!:D:D:D hehehehehehehehehehehehhehehe:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehheheheheheheh:D:D:D tez mam wesolo z Michaskiem jak jest po browarkach;)hehe jezyk mu sie plata ze szok no i tez jest slodziutki wtedy i taki kochaniutki:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej :) macierz to jest jednostka macierzysta czylu taka do ktorej pojdzie Twoj chlopak i zostanie tam juz do konca sluzby :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja sie wkurzylam bo nie wiem jakim cudem ale w kazdym razie odlaczyli prad w gniazdkach u mojego misia i nawet nie mozemy pisac smsow bo bateria mu pada :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no zdarzysz...masz na to czas...ja tam juz teraz to z coraz wiekszym usmiechem paTRZE a tickerka a wy ?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ewcia a u mojego jest tak ze jak sie nakorytarzu pali swiatło to u pawła w pokoju jest prąd, zgaszą na korytarzy prądu nie ma...wiec i tak ma lipe, laduje w dzien;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale u mojego caly czas byl prad do tej pory i ladowal kiedy bylo trzeba a od wczoraj nie ma! jakos tego nie rozumiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no wiem ale znowu to samo przezywac;/ Beznadzieja!! pocieszam sie tylko tym ze w kwietniu dostanie przeniesienie na inna jednostke calkiem niedaleko mnie tylko jakies 70/80 km odemnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i czołem:) Była tu o mnie wcześniej mowa;) mnie i Tomka dzieli ponad 700 km! Ależ mnie moje kochanie dzissiaj od rana w dobry humorek wprawiło:) Jak nigdy zadzwonił o 6:30 ( a zawsze rozmawiamy wieczorem i nigdy tak nie dzwonił) mam specjalny dzwonek ustawiony i wiem kiedy dzwoni:) Rano dzwoni! Zdziwiłam się strasznie i myślałam że coś się może stało czy coś! Odbieram a tu \" Kochanie a chciałem Ci tylko powiedzieć że Cię bardzo kocham i tęsknię strasznie śpij dalej:)\" i humor przez cały dzień gwarantowany:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez mialam dobry humor pomimo tegoze dzis nawet smsa nie dostalam alwe wczoraj powiedzialam mu zeby mi powiedzial cos milego a on zaczal mi takie rzeczy mowic ze az sie zdziwilam miedzy innymi ze wszystko co jest w nim dobre to zawdziecza mi i ze to ja go nauczylam kochac normalnie az sie poplakalam ze wzruszenia :P a wczesniej tez mnie zaskoczyl bogadalismy 50 min z czego polowe to ... miauczal :) wszyscy kumple sie z niego smieli a on im tlumaczyl ze marcuje :D niezly byl ubaw alez moj kocurek jest kochany :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Daria nie narzekaj bo jak go przeniosa na macierz :P to bedziesz sie z nim czesto spotykac! raz Ty pojedzuiesz raz on i czas wam szybciutko minie zobaczysz ze tak bedzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×