Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

osti

Urodziłyśmy na początku 2007 roku !!!

Polecane posty

witajcie Mamy...odmeldowuje się, chociaż wstyd mi, że mam takie zaległości bo podczytuje sobie Was i kurcze zazdroszczę jakieś lepszej organizacji czasu..bo ja cholera nie mam kiedy pisać...opisywałam kiedyś jak wygląda mój dzień-więc jak wreszcie mam chwile wolnego to wole obdzwonić znajomych, nadrobić zaległości domowe i paść spać w ok.24ej czyli dokładnie wtedy kiedy Jasio się wybudza na jedzenie nocne.Słuchajcie czy u Waszych Maluszków tez jest tak, że zmieniają im są upodobania i zachowania: u nas wieczorem przez dobre 2 miesiące po kąpieli kaszka/kleik i potem na łóżku obok mnie, lub męża synek pokręcił się trochę i zasypiał-sam. Teraz od 1,5 tygodnia płacz rozpoczyna się wraz z wyjściem z wanny, potem jest krótka chwila przerwy na jedzenie i znowu godzina ryku..w nocy różnie, ale od 4ej pobudki co 15min. by o 6ej obudzić się na dobre. Przyznam Wam się szczerze, że jestem wykończona. Nie dość, że codziennie wychodzę z Nim na bite 5-6 godzin spaceru!! z przerwą na kocyk w parku czy na plaży, to jeszcze te męczące wieczory. Jestem padnięta i marze o powrocie do kraju-tam przynajmniej choć trochę pomogą mi rodzice. poza tym czy Was tez bolą kości?? Kolana mi siadają a stopy od rana bolą niemiłosiernie-kurde sypie się człowiek... Teraz pytanie o te owoce, bo z tych kilku przeczytanych stron tylko to mam świeżo w pamięci: tzn.ile razy dziennie dajecie owoce, w jakiej ilości i jakie? A druga sprawa jak wam się udało nakłonić dzieciaczki do jedzenia warzywe i zupek- jasiek pluje nimi dalej niż widzi, w ogóle ich nie chce już nie wiem co robić-a mam wrażenie, że próbowaliśmy wszystkie dostępne tu w słoiczkach smaki. Pozdrawiam bbbb chociaż rzadko pisze-to jestem z Wami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chantall Droga-dziękuje za info, tylko co do owoców jeszcze pytanie: tylko traktujesz je blenderem czy jedynie drobno kroisz? z tymi obiadkami tez mnie uspokoiłaś, może polubi nowe smaki w Polsce gdzie mimo narzekań różnych jedzenie jest nieporównywalnie lepsze i smaczniejsze od brytyjskiego...marze o naszych pomidorkach ze śmietaną, a nie modyfikowanych i plastikowych w smaku za to w jednym kolorze i rozmiarze. Ufff jeszcze od 10 min.usiłuje wkleić zdjęcia w album-dawno nie chwaliłam się jasiem,a tak już się zmienił-chciałabym Wam go pokazać.Jak tylko wkleje te zdjęcia to jeszcze tu zajrzę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Alfi---Kubuś podjada owoce przez cały dzień :). W ciągu dnia daję mu różne owoce to jabłko/gruszka, arbuz/melon, nektarynka/brzoskwinia, do tego zjada raz dziennie słoiczek z owocami. Ja daję w kawałku przez to urządzenie o którym pisałam wcześniej i które zakupiły też Chantall i Kasia- 74, nazywaza się to chyba smoczek z siatką czy jakoś tak. Chantall gdzieś podała linka do tej aukcji, a u mnie możesz to zobaczyć na stronie Kubusia (str.5). Obiadek zawsze je ok.15.00-16.00. Myślę, że zjada sporo zupki czy warzywek z mięskiem, bo mniej więcej ok. 190ml. Czasami mniej ale je codziennie. Jada słoiczki ale bardziej mu smakuje to co ja ugotuję, szczególnie uwielbia z buraczkiem, brokułową i pomidorową. Zupki jada albo całkowite papki albo z drobnymi kawałkami, lubi i takie i takie. Z mięska zauważyłam najbardziej mu smakuje cielęcinka :). No i czekam na nowe zdjęcia Jasia. Chantall i Agunia----trzymam kciuki, żeby udało się wam spotkać. Życzymy wszystkim miłej nocki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Alfi----właśnie obejrzałam zdjęcia Jasia. Ależ duży z niego chłopak. I jak ładnie raczkuje. No i widzę, że mieszkacie w super miejscu, nad morzem. Zawsze marzyłam,żeby mieszkać nad morzem. Jeszcze raz życzę wszystkim miłej nocki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Patrycja86.
hej cioteczki :) wczoraj byliśmy u babci na wsi a dzisiaj idziemy do babci obok tatuś ma dzisiaj urodzinki więc będzie mała imprezka i chyba dzisiaj już nie zaglądniemy... :D ZYczymy Wam wspaniałej niedzieli i przesyłamy tysiące buziaczków :) http://images30.fotosik.pl/69/7efc0d03b67d4081.jpg Paulisia budziła się ciągle w nocy,nie wiem co się działo...od 24 do 3 wogóle nie spałam noc była okropna ok 6 się obudziła i to samo nie jadła nic nowego,ząbków nowych brak:(...dzisiaj też jakaś rozdrażniona jestem totalnie zmęczona a miał być dzisiaj taki fajny dzień...;( Alfi24---No coz zdarza sie moja PAAULINKA wlasnie teraz cos sie z nia dzieje dzisiejsza noc byla koszmarem mam nadzieje ze twojemu malcowi szybko minie i bedziesz mogla odpoczac .glowka do gory. Alfi ja daje malej owoce ...raz dziennie .I dalam juz chyba wszystkie. wyzej kiedys napisalam kalendarz owocowy dziecka tam chyba jest dobrze wszystko napisane.I oczywiscie wszystkie owoce podajemy bez skorki i umyte!!!! Moze przyjdzie ochote na jedzenie owocow i warzywek nic na sile :) nie kazde dziekco lubi.A zdjecia cudowne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witusiu super ten smoczek z siatki, też muszę go mieć, niestety nie ma go teraz w przedmiotach tego gościa. A u nas ok, jestem już zdrowa, schudłam pół kilo, Emilka na szczęście nie złapała tego wirusa, bo mogłoby być nieciekawie. Całuski dla wszystkich cioć i ich maluszków ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miamuś super że jestes już zrowa. Ja od wczoraj ćwicze na brzuszek, żeb ymi spadł. MAm nadzieję, że mi sie uda. Mam pytano, bo chcioałąbym kupić spacerówke, powiedzcie mi, czy dzieci nasze ukochane nie zmarzną w tych spaceówkach zimą? Czy one są wystarczająco ciepłe, bo ten co mam jest ciepły, ale chciałąbym juz zmienić i nie wiem co robić, czy Wyv moze zostawiłyście sobie te wózki na zimne dni?? Juz się zastanawiam , co zrobić i nie wiem.... Karolus ma huśtawkę i jest wniebowzięty, a poweidzcie krzesełka do karmienia się sprawdzają. bo tez się zastanawiam A smoczek też chcę kupić. Czy dajecie do jedzonka swoim dzieciom ju cos więcej, aj dałam na obaidek dizś Karolkowei skrzydełko zrosołku i ziemniaczki. A wczesniej jadł rosołek z makaroenm- choć nie iwem czy makaron mogłam podac.... lECE KOńCZYć FILM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny dostalam odpowiedziec odnosnie tego smoczka do owocow :) \"Witam przykro mi ale w tej chwili nie mam wiecej smoczkow. Byc moze uda mi sie je sprowadzic z USA jeszcze we wrzesniu, w najgorszym przypadku bede je wysylam ponownie z USA po 6 pazdziernika . Cena raczej nie ulegnie zmianie.Czas oczekiwania na przesylke z USA okolo tygodnia. Pozdrawiam Leszek\" to tak w woli informacji :) ps. caly czas jestem, ale jakoby mnie nie bylo, pozdrowienia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam was moje przyajciołki, my po ciezkiej nocce , Olak budziął sie co chwilkę :(( na weselu było super, wytanczyłam sie za wszystkei czasy,w przysżły miesicu ammy jeszcze jedno wesele i chrzciny, same wydatki :) spadam cos posprzatac bo moja maruda poszła z babca na spacer

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie Kochane, Aguniu1981---my mamy krzesełko takie: http://www.allegro.pl/item217817135_krzeselko_baby_dreams_pepe_superpromocja_.html w kolorze niebieskim i jestem z niego zadowolona. Do jedzenia bardzo mi się przydaję, a czasami jak idę się myć to też Kubusia tam wsadzam. No i Chantall ma racje z tym, że muszą być pasy to jest bardzo ważne. Teraz jak bym miała kupić krzesełko to tylko jedną rzecz zmieniłabym w tym które mam, a mianowicie chciałabym żeby było na 4 kółkach, a nie na dwóch. Ale te modele już wychodzą ze sprzedaży, bo według wymóg Unii musi być tylko 2. A cała reszta jest super. Co do spacerówki to my zakupiliśmy dokładnie taką : http://calineczka.pl/sklep/product_info.php?cPath=63_104_288&products_id=6474 i myślę, że na zimę też będzie dobra, tylko śpiworek muszę dokupić. A też ma duże i wygodne koła i wogóle bardzo dobrze się prowadzi, ma duże siedzisko i Kubuś w niej dobrze się czuje, a w poprzednim wózku wogóle jeździć nie chciał. A najważniejsze, że bardzo lekko się składa, normalnie prawie jedną ręką i jest lekki jak na taki wózek (9kg). Nie wiem jaki wózeczek masz zamiar kupić ale myślę, że jeśli chodzi o parasolkę to na zimę chyba nie bardzo jeszcze, bo po pierwsze parasolki mają małe kółka, co na śniegu jest okropne(bo nie da się prowadzić), no i chyba za zimne. Ale to moje zdanie. Każdy robi jak uważa. Chantall---fajne te małe trójkołowe spaceróweczki/parasolki, linki do których podałaś. Nam na razie wystarczy ten wózek który mamy, a później zobaczymy. A nasz poprzedni 4kołowiec poszedł już w odstawkę :) do piwnicy. Po prowadzeniu 3kołowca już bym nie dała się namówić na 4 kółka :). Tyle, że 3 kołowiec musi być dobrej firmy i ze skrętnym przednim kółkiem z możliwością zablokowania. Bo jak spróbowałam sobie poprowadzić trójkołowce takie za 400-500zł to naprawdę jest to porażka a nie wózek. Anesiu---dobrze, że weselicho się udało. Wypoczęłaś sobie trochę. A gdzie się podziała Kasia L, mam nadz., że z Amelką wszystko dobrze. Życzymy wszystkim miłego dnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasrolek dzisiaj nie mogł zasnac i wzięłiśmy go do łózka i złapał mo nos przy zgaszonym świetle i się nim bawił i miętolił , myślę nie ruszam isę niech się saam uspokoi i zaśnie potem mi włozył paluszki do nosa no to zaczęłam odduyychać buzxia a on dalej sobie trzyma, myslę no syn udusi własną mamtkę, a na koniec drugą rączka bawił się moją broda i przycisnął mi usrta no myśląłam że na głos się zaczne śmiać z jego delikatnego zamachu na swoja mamusię Dziękuje ChantLL I wITUSIU ZA PODPWIEIDZ, CO DO WÓZKA I KRZESĘŁKA. wIURTSIU SUPER MASZ TEN WÓZECZEK, TYLKO JA MUSZE ZNALEŹĆ TROSKZE TAŃSZY ALE JEST EXTRA. cHANTALL TWÓJ WYBOR TEŻ MISE BARDZO PODOBA, ALE MUSZE PATRZEDC NA WYDATKI, BO REMONT NAS CHYBA WUYKOŃCZY:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Was kochane My już w domciu, było super, ale za krótko. Alfi Twój Jaś jest boski, śliczny chłopczyk, ma piękne oczka. anesiu Oleńka śliczna, napisz jak po weselichu. Aga1981 jak karolek się czuje i czy minęła mu już ta gorączka? Chantall smoczka jeszcze nie dostałam, ale napisałam do niego, że mnie nie będzie i żeby przysłał mi go w tym tygodniu, więc może dziś przyjdzie. Miama super, że już się dobrze czujesz. Patrycja mała świetna, aparatka z niej jest, że hej. Co do krzesełka to mam ten pomarańczowy i jest super, ale tak jak Witusia pisała przydały by sie 4 koła a nie dwa http://www.allegro.pl/item225621632_krzeselk o_do_karmienia_kwiatek_firmy_babyono.html Obecna mama dalej się nie odzywa. Kasia L. czekamy na zdjęcia Amelki. Pozdrawiam Was cieplutko i miłego dnia życzę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć czołem kluski z rosolem wczoraj nawet w miare był spokojny dzień,Pauli znowu zmarniał apetyt ale do tego już jestem przyzwyczajona...koszmar zaczął się gdy zasnęła,goście się poschodzili a ona odprawiała taki meksyk jak w poprzednią noc no cóż przynajmniej się mąż wybawił... w środku nocy też budziła się pare razy ale przynajmniej się więcej wyspałam to chyba zemboszczaki jakieś wyłażą tylko za cholere nie moge ich dojrzeć...Paulisia wczoraj wszystkich zaskakiwała samodzielnym staniem,stała sama bardzo często i coraz dłużej ale kroczków nie miała ochotę stawiać już pięknie mówi \"am,am\" jak jest głodna i jak je http://images13.fotosik.pl/53/40cc5644d2d5dcb3.jpg http://images13.fotosik.pl/53/dd997a53c9892717.jpg Moze ten wozek nie jest za ladny ...ale wydaje mi sie ze na zime w sam raz http://aukcjewp.wp.pl/show_item.php?item=225753706 http://aukcjewp.wp.pl/show_item.php?item=229665117 http://aukcjewp.wp.pl/show_item.php?item=229665117-tylko minus bo nie ma kolek http://aukcjewp.wp.pl/show_item.php?item=228433308 a te za to maja 4 kolka Patrzcie jaka zabawke znalazlam http://aukcjewp.wp.pl/show_item.php?item=229962952

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Etapy nauki chodzenia :):):) Zobacz jakie, według prof. Theodora Hellbrügge (eksperta Światowej Organizacji Zdrowia), etapy nauki chodzenia przechodzi niemowlę, zanim zacznie samodzielnie chodzić. Noworodek - chód automatyczny; 1. miesiąc - dziecko odruchowo prostuje nóżki; 2. miesiąc - etap przejściowy; 3. miesiąc - zgina nogi przy oparciu stóp o podłoże; 4. miesiąc - etap przejściowy; 5. miesiąc - na krótko przejmuje swój własny ciężar ciała; 6. miesiąc - etap przejściowy; 7. miesiąc - sprężynuje; 8. miesiąc - etap przejściowy; 9. miesiąc - stoi trzymane za rączki; 10. miesiąc - podciąga się na meblach do pozycji stojącej, stoi, mocno się trzymając; 11. miesiąc - chodzi bokiem przy meblach oraz trzymane za ręce; 12. miesiąc - chodzi trzymane za rękę. To ważne! Poproś o konsultację lekarza pediatrę, jeśli: – Malec nie ma odruchu „chodu automatycznego” w ciągu pierwszych dwóch miesięcy życia. – Niemowlę do 35. tygodnia życia nie sprężynuje na nogach. – Dziecko stoi zawsze na czubkach palców lub do 44. tygodnia w ogóle nie potrafi stać. – Maluszek do końca pierwszego roku życia nie jest w stanie samodzielnie zrobić kroku do przodu, gdy podtrzymujesz go za rączki. Podróżowanie z niemowlęciem :):):) Przeczytaj jaki środek lokomocji wybrać - samochód, pociąg czy autokar. Bez względu na to, czy lecisz, czy jedziesz, pamiętaj, że niemowlę potrafi być doskonałym kompanem podróży. Wystarczy jedynie zadbać o jego wygodę. Samochód Zapewnia niezależność, w każdej chwili można się zatrzymać i zrobić przerwę. Rytm postojów wyznacza dziecko. Auto daje też możliwość dowolnego planowania trasy, a nawet podzielenia jej na etapy z noclegiem lub podróżowania nocą, kiedy maluszek śpi. Pociąg Monotonny stukot kół usypia najbardziej rozbrykane maluchy. Dzieci do czterech lat podróżują bezpłatnie, ale w pociągach z rezerwacją miejsc musisz dokupić miejscówkę. Kupując bilet, trzeba koniecznie poprosić o wagon dla niepalących i miejsce przy oknie. Warto zapytać o przedział dla rodziców z małymi dziećmi – zwykle jest pusty. Wielką zaletą pociągu jest możliwość ruchu – spacery do wagonu restauracyjnego skrócą najdłuższą podróż. Przyda się też nosidełko. Autokar Wydaje się najbardziej kłopotliwym sposobem na podróż z niemowlęciem. Łączy w sobie wady samochodu i pociągu: unieruchomienie w jednym miejscu i brak niezależności. Decydując się na podróż autokarem, postaraj się o miejsce przy oknie. Dzieci do 4 lat mogą podróżować bezpłatnie, ale maluchowi nie przysługuje wtedy oddzielne miejsce. Przykrywać - nie przykrywać? :):):) Czy w lecie, gdy jest gorąco, również trzeba przykrywać dziecko? To zależy od temperatury. Jeśli utrzymuje się stale na poziomie ok. 20°C, a dziecko śpi w śpiworku, nie trzeba go dodatkowo przykrywać, by nie dopuścić do przegrzania. Przygrzewanie nie sprzyja zdrowiu, wręcz przeciwnie – niemowlęta, którym jest stale zbyt ciepło, znacznie częściej chorują. A więc podczas upałów synek z powodzeniem może spać jedynie w lekkiej koszulce i cienkich śpioszkach. W ciepłych porach roku w pokoju, w którym śpi niemowlę, należy również uchylać okno, ustawiając łóżeczko dziecka w bezpiecznej odległości, tak by na nie nie wiało. Proszę również pamiętać, że dzieci wcale nie muszą być ubierane cieplej niż dorośli. Warto także zadbać, by pościel, śpiworek, śpioszki i koszulka do spania były z czystej bawełny. Tekst: prof. dr hab. Jacek Grygalewicz, leczy małych pacjentów od 45 lat. Aktywnie działa w Zarządzie Głównym Polskiego Towarzystwa Pediatrycznego. Kieruje Kliniką Pediatrii w Centrum Medycznym Kształcenia Podyplomowego. Stworzył poradnię zaburzeń oddychania w czasie snu. Członek Komitetu Rozwoju Człowieka PAN.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej! Właśnie gdzie obecna mama??? Ja byłam dziś u gina, wszystko oki, niestety nie pobrał mi cytologii, bo zamiast za pobranie to się za badanie zabrał. Trudno, zaś pójdę i na wiosnę zrobię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
>>Kasiu 74 rano miał stan podgorączkowy , lae już ok. Wkłada cał ą rączke do buźki nawet jak je myśle, że wyjjdą następne ząbki a mu idą zawsze parami i chyba będą jedynki górne, na raziema cztery, ale chyba się zanosi na kolejne. Świetne to krzesełko ja nie iwem co kupowac bo chcę zmienic wózek ,ale i potrzebuję krzesłęko.i amm dziś strasznego doła. Bo kocham moje szczęście nad życie! Ale jest potrzebnych tyle rzeczy Karolek ostatnio karton mleka zjada w jeden dzień! Musze się Wma wyżalić, my teraz z obronę razme z męzem zapłaciliśmy 700zł,we wrześniu wpisowe następne 800zł, a potem czesne 3000 za dwójke skąd my mamy wziąć tyle pieniążków! >>Chantall dzięki za pomoc odnośnie wózków, tyle mi znalazłaś i dałaś tyle rad że szok!Ty jak zawsze kochana >>PAtryś piękne to krzesełko ale ja musze tak zakupić żby mi starczyło na wózek tez, chrzestny zapowiedział, że zakupi, ale ja nie chcę nigdy czekać, więc jęsli za dwa tyg nie będzie to musze kupić, bo na razie Karolka karmię w foteliku samochodowym, tym malutkim. >>Miamuś ja byłam u gin 10,07 chyba I BYŁO OK. ALW NIE MAM OKRESU NADAL .Miałam dzis dwie malutkie kropeczki więc myślałam, że nadchodzi i nic.:( A ja mam doła przez kasę dziś Jest mi źleLecę ćwiczyć http://twoj-niemowlaczek.com.pl/rozszerz_diety.php polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Patrys skąd Ty masz takie świetne info! Juzsboei zapisuje bo kiedyś do tego na pewno czechcę wrócić. Pochwalę się jak Karluś nie chciał jeść kaszki, tak zjadł dizś 60ml no niecałe może zjadł około 50ml, ale to i tak suikces. Kupiłam jescze inny smak jabłkowo gruszkową NESTLE. Super, że zjadł chociąz tyle, może sie przełamie i będzie już jadł.:) I dostał dziś pierwszy raz brzoskwinkę, dostął tak około 1/5 owoca, skrobąłam łyżeczką, ciekawe czy nic się nie będzie działo. I potem zjadł bananka. Ależ on jest kochany Muszę Wam napisac, zemoże się spotkamy z Chantall!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Patryś napisz więcej jęsli oczywiście chcesz i możesz a skąd ta firma miała info gdzie mieszkają Towi znajomi? ALe numer! Szok!Przecież firma mogła chyba tylko otrzymać dane mailowe, współczuję im.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej laseczki! No i stało się i mi  nie upilnowałam dziecka, byliśmy na festynie, tam sobie było położone sianko, na tym sianku małe siodełko, celowo do robienia zdjęć, posadziliśmy małą, popstrykaliśmy parę fotek, ale baterie nam padły. Wiedziałam, że mąż wziął drugie, szukam w wózku, szukam, ale nie ma, pytam się męża gdzie je wsadził, ten się na chwilkę odwrócił, a Lidka bęc na glebę. Matko jak ona się darła. Zaraz obejrzałam główkę, ciałko, ale na szczęście upadła na rączkę a główkę to już położyła. Głupia jestem do kwadratu. Głupia 😭 Ostatnio napisałam długiego posta i jak już miałam kończyć, to coś nacisnęła i wszystko mi skasowało!! Dziękuję za wzory listow, już napisałam swój, dzwonię do tej szkoły a pani mi mówi, że nieaktualne. Ale się wściekłam! No i dalej jestem bez wozka  Masakra, sklejona część znowu się połamała i już nie ma czego skleić. Laski np. bez wózka ani rusz. Owszem mam chustę, ale codziennie robię zakupy dla 5 osób, nie dam rady dźwigać małej i siaty. Znalazłam na allegro parę używanych wózków, tak do 100 zł, aż ta część nie przyjdzie i ile w ogóle przyjdzie, bo koleś od wózka cos ostatnio milczy. Myślicie, żeby kupić? Nie lubię nie przewidzianych wydatków!!! Mam totalnego pecha do wozków!!! Ja też chcę taki smoczek!! Ale jak to działa, wsadza się owocka do środka a dziecko wysysa? Tak? Aguś, odstawiłaś Kubusia od cyca? Ja Lidkę odstawiłam, bo mnie gryzła i miałam mało mleka, jeszcze we mnie jest tęsknota za karmieniem…..ale po wczorajszej wizycie na basenie jak się zważyła i zobaczyłam, że mam 3 kg mniej, to jakoś tak milej …hihi. Własnie, gdzie obecna mama? Zapomniała o nas chyba…..ciekawe co u niej i bliźniaków. Patrycjo – szkoda, że nie widzisz jak mi gały wylazły jak obejrzałam zdjęcia Paulini, jak stoi!!! Moja Lidka to czasem stanie na nóżkach jak się o mnie zaprze, ale żeby na podłodze to za żadne skarby!!!! Rety, ale masz fajnie! A mi się podoba ten Corrado za 259 zl. Ma wszystko co trzeba i ładnie się prezentuje. Cena też fajna. A krzesełko to mam takie jak na aukcji pomarańczowe  Fajnie się sprawdza, nie wyobrażam sobie karmienia bez niego w domu, zapinam w pasy i mała zjada w miarę spokojnie. Rewelacja. Aguś, a tak zapomniałam, z kasą to zawsze różnie bywa, przyzwyczaicie się, że nie ma aż tylu pieniążków i jakoś przetrwacie. My tak z mężem mieliśmy jak studiował, zacisnęliśmy żeby i pasek i poszło. Dacie radę! Ściskam!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczynki . My znow noc nie przespana :) wczorajszy spacer sie udal choc bylo zimno jak zwykle.A mala juz od 6 nie spi ...:( Chantall w nocy zanim zasnie tez ja przykrywam pieluszka tetrowa ,a gdy sie budze i malej jest zimno daje jej kocyk lub kolderke bo u nas naprawde bylo cieplo w nocy a wy jak robicie? Aga1981 ---kochana nie doloj sie kazdemu z nas napewno brakuje kasy ja tez nie mam do malej tylui rzeczy zebym chciala nie mam tak originalnego krzeselka do niej jak niektore z was ...i tez czasami sie zastanawiam ...ze nasza mala powinna miec wszystko to co najlepsze a niestety zdarza sie ze nie ma.Aga o jakie info ci chodzi????Bravo dla Karola za zjedzenie kaszki. I 3mam kciuki za spotkanie z Chantall. Nie wiem jak to bylo dokladnie ale otrzymal list polecony ze ma sie zglosic na policje w sprawie nr .....wiec poszedl na te spotkanie a oni pokazuja mu na komputerze kiedy co i ile sciagal pokazali mu takze wszystkie numery z jego komputera i wszystkie dane ..sprawdzali go od maja :( i jak wszystko policzyli okazalo sie ze 10.000 do zaplaty nie wiem jak to dokladnie dziala ...ale widocznie tak jest bo juz od wiecej osob o tym wiem ...moj znajomy mieszka w GDANSKU :) ja tez im wspolczuje bo tyle kasy. Misiaczkowa ...tak jak juz napisalam kiedys nie pierwszy i nie ostatni raz jestes kochana mama i nie artw sie napewno twojemu dziecku nic nie ma ....obserwuj ja czy nie wymiotuje i nie ma siniakow :) glowka do gory. Gdy bym byla na Twoim miejscu zakupilabym jakis wozek uzywany albo jakis nowy tylko nie za drogo ...zwykla spacerowke .Ale deyzje musisz podjac ty sama . Moja paulinka jest nieco strasza od waszych dzieci ...i dlatego juz stoi ale kroczkow narazie sama nie robi Milego dnia Przygotowuje sie do stania najpierw kucanie :) http://images13.fotosik.pl/54/8f47719a22101914.jpg A pozniej juz wstaje :) http://images13.fotosik.pl/54/5376e0e04bf589fb.jpg Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×