Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

osti

Urodziłyśmy na początku 2007 roku !!!

Polecane posty

Emilka dziękuje i pozdrawia ciocię Chantall. Ja też kupuję te z Hippa, rzeczywiście chyba słodkie. Sama nie wiem, co małej dawać. próbowałam wodę, ale jej nie smakuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
miamia -->eszystkiego naj:) nie bylo mnie tu troszku:) u nas narazie ok, komarki dzis nie daly o sobie znac,ale nocka i tak nie przespana ;/ i tak sie zastanawiam czy w nocy dawac jej mleczko czy np jak mi sie obudzi kolo4 ? w sumie to dzis zle popatrzylam na zegarek i o 4 tez dalam hernbatke i obudizla sie o 6 na jedzonko :) a w nocy to musze dawac herbatke bo jak dam wode to jest awantura:) MOja ksiezniczka wlasnie spi,ale zaraz pewnie sie bedzie budzic:) dzis opuscila spanko od 10-11 :) a Wasze Smyki to cala noc przesypiaja ??eh :) ja juz nie pamietam jak to bylo spac w nocy(chociaz dood 1,5m do 5 miesiaca nie bylo z tym problemu)a teraz...eh ale juz sie przyzwyczailam...wiem ze musze wstac zrobic \"pi\" :) a wlasnie wlasnie odnosnie \"pi\" czy moge podawac herbatke ktora zrobie np 2-3 godz wczesniej? czy musi to byc zrobiona na swiezo? bo wiadomo ze ta wczesniejsza bedzie juz zimna.... zauwazylam ze moja Niuska uwielbia bawic sie w \"akuku \" :) a czy Wasze Dzieciatka bawia sie na tych matach edulacyjnych? bo mojej to wogole nie interesuje :(polezy chwilke i idzie gdzies dalej :( i martwie sie ;/ pozdrawiam Mamunie i Dzieciatka:D aha:)a czy Wasze Skarby juz cos mowia?? bo moja narazie nic(tylko oczywiscie w swoim niezrozumialym dla mnie jezyku)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
miamia -->eszystkiego naj:) nie bylo mnie tu troszku:) u nas narazie ok, komarki dzis nie daly o sobie znac,ale nocka i tak nie przespana ;/ i tak sie zastanawiam czy w nocy dawac jej mleczko czy np jak mi sie obudzi kolo4 ? w sumie to dzis zle popatrzylam na zegarek i o 4 tez dalam hernbatke i obudizla sie o 6 na jedzonko :) a w nocy to musze dawac herbatke bo jak dam wode to jest awantura:) MOja ksiezniczka wlasnie spi,ale zaraz pewnie sie bedzie budzic:) dzis opuscila spanko od 10-11 :) a Wasze Smyki to cala noc przesypiaja ??eh :) ja juz nie pamietam jak to bylo spac w nocy(chociaz dood 1,5m do 5 miesiaca nie bylo z tym problemu)a teraz...eh ale juz sie przyzwyczailam...wiem ze musze wstac zrobic \"pi\" :) a wlasnie wlasnie odnosnie \"pi\" czy moge podawac herbatke ktora zrobie np 2-3 godz wczesniej? czy musi to byc zrobiona na swiezo? bo wiadomo ze ta wczesniejsza bedzie juz zimna.... zauwazylam ze moja Niuska uwielbia bawic sie w \"akuku \" :) a czy Wasze Dzieciatka bawia sie na tych matach edulacyjnych? bo mojej to wogole nie interesuje :(polezy chwilke i idzie gdzies dalej :( i martwie sie ;/ pozdrawiam Mamunie i Dzieciatka:D aha:)a czy Wasze Skarby juz cos mowia?? bo moja narazie nic(tylko oczywiscie w swoim niezrozumialym dla mnie jezyku)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
miamia -->eszystkiego naj:) nie bylo mnie tu troszku:) u nas narazie ok, komarki dzis nie daly o sobie znac,ale nocka i tak nie przespana ;/ i tak sie zastanawiam czy w nocy dawac jej mleczko czy np jak mi sie obudzi kolo4 ? w sumie to dzis zle popatrzylam na zegarek i o 4 tez dalam hernbatke i obudizla sie o 6 na jedzonko :) a w nocy to musze dawac herbatke bo jak dam wode to jest awantura:) MOja ksiezniczka wlasnie spi,ale zaraz pewnie sie bedzie budzic:) dzis opuscila spanko od 10-11 :) a Wasze Smyki to cala noc przesypiaja ??eh :) ja juz nie pamietam jak to bylo spac w nocy(chociaz dood 1,5m do 5 miesiaca nie bylo z tym problemu)a teraz...eh ale juz sie przyzwyczailam...wiem ze musze wstac zrobic \"pi\" :) a wlasnie wlasnie odnosnie \"pi\" czy moge podawac herbatke ktora zrobie np 2-3 godz wczesniej? czy musi to byc zrobiona na swiezo? bo wiadomo ze ta wczesniejsza bedzie juz zimna.... zauwazylam ze moja Niuska uwielbia bawic sie w \"akuku \" :) a czy Wasze Dzieciatka bawia sie na tych matach edulacyjnych? bo mojej to wogole nie interesuje :(polezy chwilke i idzie gdzies dalej :( i martwie sie ;/ pozdrawiam Mamunie i Dzieciatka:D aha:)a czy Wasze Skarby juz cos mowia?? bo moja narazie nic(tylko oczywiscie w swoim niezrozumialym dla mnie jezyku)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie Kochane, u nas dalej męka z ząbkami. Dlatego nie piszę, bo zabardzo nie mam czasu. Kubusiowi bardzo długo i bardzo boleśnie idą ząbki. Już ok. półtoraj tyg. widać prawie ząbek, a nie może się przebić. Nasz Pan Dr powiedział, że raczej w tej chwili ten stoi w miejscu, a rosną te górne i tak na zmianę. Dostał żel na dziąsełka ORALJEL. Bardzo polecam na bolesne i ciężkie ząbkowanie u maluchów. To jedyny żel który mu pomaga, a jak spróbowałam sobie na język to zdrętwiał mi tak jak u dentysty. I ten żel można używać tylko 4 razy w ciągu doby. Ale to wystarcza. Mój misio mały już bardzo konkretnie przygotowuje się do raczkowania i staje na czworaka, opiera się na rączkach i buja się :). Strasznie zabawnie to wygląda :). Dziś byliśmy w sklepie i kupiliśmy Kubusiowi okulary przeciwsłoneczne, takie dla niemowlaków, o dziwo nie ściąga je sobie. A na mocne słoneczko rewelacja. Napewno się też przydadzą jak pojedziemy do Egiptu. No i dziś ma przyjść do nas łóżeczko turystyczne/kojec. W piątek na weekend jedziemy na Mazury :) do znajomych. Mają swoje prywatne molo i domek prawie przy samej wodzie. A więc będzie fajnie, oby tylko pogoda dopisała. Kubuś cały czas ostatnio sam siada i potrafi kilka minut bez żadnego oparcia i bez przytrzymywania się usiedzieć. A jak może się za coś przytrzymać to trzeba go odciągać, do pozycji półsiedzącej, bo bardzo nie chce. Chantall---co do herbatek, ja daje rożne hippa. A na noc też hippa, tylko że bez cukru ale z glukozą: uspakajająca, rumiankowa, ziołowa. Miama---gratulacje dla Emilki!!!! Kubulek za 5 dni skończy pół roczku :) Kasiu L---najważniejsze że Amelce nic się nie stało. Pogoda u nas narazie jest bardzo fajna, słońće i cieplutko ale jak to w Polsce nie wiadomo co będzie jutro. Pozdrawiamy wszystkich i życzymy miłego dnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Elo!!! Wszytsko naaaj dla Emilki :D Rety to juz 7 miesiecy...ale ten czas leci!!! Witusia, moja Lidka tez potrafi siedzień kilka minut sama, ale jeszcze nie siada sama. Ale się już dźwiga :D Kasiu L. każdemu się zdarza, już niedługo maluszki każdej z nas będą poobijane i posiniaczione a my nic z tym nie zrobimy :) A następnym razem upij ją w pasy w wózku i już :) Ja ytak robie z Lidką :) Chantal - fajne te szczotki, musze popatrzeć u nas w sklepach za nimi :) Ktoś pisał o Danonkach, to tylko moje zdanie, ale one sa od 3 roku zycia, na stronie producenta tak jest napisane i ja tam Lidce tego bym nie dała, ze względu na zawartośc cukru i takich składników, które przyswaja organizm już rozwinięty. Pamiętajmy, że cukier nie ma dobrego wpływu na nereczki, czy układ pokarmowy dziecka. Ale to tylko moje zdanie i ja Danonkom mówię zdecydownaie nie. Nawet okazyjnie nie dam. Są dla naszych maluszków jugurciki i inne przysmaki, po co sięgać od razu po coś co nie jest dla nich przeznaczone. Oczywiście bez urazy bo tylko wypowiadam swoje zdanie :) Ale dziś mała marudzi :o Już dostaje szału powoli, cały dzień le le le le :o Jeden bilet na Księżyć proszę :o Pozdrawiam i lece bo buczy :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziękujemy :-) i też przesyłamy ogrooomne całusiątka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam Was kochane my dzis byłsymy na szczpeiniu na złóltaczke i pani doktor stwierdziłą ze moze moja Olci atak spi neipsokojnie i sie rzuca i budzi co chsilke przez UWAGA... robaki! w zyciu bym nie pomyslała ze takie malnestwo moze miec owsiki czy inne sinstwa, jednak moja pedtar stwierdziłą ze to bardzo mozliwe jesli opdaje sie .. no własnie cherbatki z cukrem czyli forumowy temat zabroniła absolutnie podawac wsztskeigo co jest słodzone cukrem czy innymi srodkami słodzoacymi, u nas ponadto jest pies wiec Olak mogła sie zarazic robakami od pieska, no nic dostała taką zawwisinkę na robaki i jutro zobcazymy czy bedzie poprawa w snie, a ząbka jak nei sżły tak nei ida (a przy najmniej ich nei widac jeszcze ), poandto dostała kropleki nasenne, ale najpierw mamy sprawdzic te robaki, chantall - super dzieki za linka własnei szukałam tych szczoteczek, teraz przynjamniej wiem jak wygladaja :)) owiedka- moja Olka tez absolutnie nei mói nic konkretnego oprocz aaaaaaa, zreszta zakupilam dzis ksiaze o rozowju dziecka w pierwszym roku i maluskzi mają czas do konca 8 miesiaca na łzoeznei pierwszych sylab typu baba, mama, tata, dada, oczywsicie neiswiadomie wypowidzianych bo swiaodme uzycie słowa : mama dopeiro po roku 0 tak pisża witusiu, moja Ola nei siada, ale posadzona umie siedziec nawet ponad godzinę,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochane Mamy-ufff wreszcie chwila by zajrzeć: Miama-najserdeczniejsze życzenia dla Emilki-sto lat w zdrowiu i uśmiechu i miłości!!! U nas póki co wreszcie ładna pogoda, Jasio poczynił dwa kroki w raczkowaniu-pełzanie od dawna opanowane, ale nadal samodzielnie nie siedzi. Kasiu L- u nas Jasiek sam sobie zszedł z leżaczka, kiedy ja byłam przekonana, że śpi w najlepsze..obserwuj Malucha, ale nie denerwuj się na zapas. Anesiu-toś mnie zastrzeliła tą inf o szkodliwości herbatek-Jasio je lubi i dotąd przekonana byłam, że mu nie szkodzą..noooo i duża dziewczyna z Twojej Olci, ale dobrze-na zdrowie owiedko-zabawki sa dobre na chwile, a dźwięki to wydaje jak delfin-przezabawne, natomiast mata edukacyjna tez nie zdała egzaminu, tzn.kiedy odczepimy pałąki służy jako..kocyk To na tyle-pozdrawiam mocno i do następnego rzu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anesia a robicie jakieś badania kału?? Bo Michał też niesypia i też mamy psa i kurde ja mam wrazenie że jego w nocy boli brzuch:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Was kochane alfi24, super, że się w końcu odezwałaś, ucałuj od nas Jasia. Anesiu to dobrze, że poszłaś z Olą do lekarza i wiesz skąd te jej nocne budzenie, ale szkoda mi jej z powodu tych robaków, niech szybciutko zdrowieje Ci ta kruszynka. misiaczkowa to ja pisałam o danonkach, dałam Majce je raz i bardzo jej smakowały. Miała tylko spróbować a ona zjadła cały kubeczek, żal było nie dać tak jej posmakowało. Faktycznie mądry polak po szkodzie, ale nawet nie pomyślałam, że one są od 3roku życia, dzięki za info. Osti jak przeprowadzka co u Oli? Obecna mama to zapomniała już chyba o nas, ciekawe jak Zuzia i Kacperek? Aga 1981 to wyjechała chyba na wakacje? witusia miłego wypoczynku na Mazurach, bawcie się dobrze. Pozdrawiam i życzę miłego dnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam Mamusie :) anesiu--to mnie teraz przerazilas ta wiadomoscia o przyczynach niespania...oczywiscie ja tez mam psa ;/ a moja Niuska to budzi sie w nocy ostatnio dosc czesto..i tak sie zastanawiam czy to nie jest czasem moze wina tych robakow? bo przeciez zabki juz wyszly 2 tyg temu i schlodzilo sie na polku ;/ eh , dzwonilam dzis do poradni i moja pediatra jest na urlopie do 28 ;/ i teraz nie wiem co robic?moglabym pojsc do innej,bo i tak musze Mala zaszczepic i przy okazji cos zagadac :) a i mowilyscie o badaniu kupki i tak sie zastanawiam bo ja Groszkowi w ubieglym tyg w poniedzialek robilam badanie moczu i wyszlo super i czy np jakby te bakterie-albo robaki byly to w moczu by cos wyszlo? Moja Mala dzis obudzila o 3 caly dom ;/ nic niechciala pic i jesc poprostu strasznie plakala! Dopiero musialam ja wybudzic, uspokoic (siedzialam chyba z 30 min przytulona z nia)i dopiero probowac uspic...oczywiscie wzielam ja do siebie i razem spalysmy :)Martwie sie bo czy to normalne,ze dziecko przesypia od 1,5 miesiaca a kolo 5,5 miesiaca zaczyna sie budzic w nocy i strasznie jest marudna i niespokojna? :( :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasiu wlasnie ogladam fotki Twojej Majeczki:) sliczna dziewczynka! a jaka duza! i wloskow ma pelno :) czy moglabys powiedziec ile ma cm i ile wazy? Przyznam sie,ze myslalam ze to starsza siostra Majeczki-bo wyglada conajmniej na 1,5 roczku :) ale teraz w stopce wyczytalam ze masz jeszcze Corcie 12-letnia:) pozdrawiam:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Owiedko bardzo dziękuję w imieniu Majki za miłe słowa. Majka ma 71cm i waży 8300, ona chyba przez te swoje włoski długaśne wygląda na starszą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
... klikajmy ile wlezie!!! co do robakó oli dzis w kupce po wczorjaszej dawce wyszły takei małe czarne zwitki, ewneie to te robaki, dzis mam powtrzóc i za 10 dni zobaczymy czy bedzie poprawa we snie małej. badania kupki nie robiłam bo robaki jesli sa to wyjda po tym leku a jesli ich nie m to nie zaszkodzi napewno

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Super, że klikacie. ;-) A co do robaków, to słyszałam, że jak się śpi z dzieckiem, które je ma, to samemu mozna je dostać, chodzi o owsiki. One ponoć w nocy wychodzą z dupki. Fu! obrzydliwe, ale prawdziwe...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny mam pytanie coś nie daje mi spokoju: prawie 2 m-ce temu kochałam się z chłopakiem, ale nie do końca - tzn bez prezerwatywy, był we mnie na krótko, ale kiedy wyszedł był mokry - od tego czasu niby nic się nie dzieje, ale senna jestem, ciągle zmęczona, huśtawki nastrojów, mam przez wszystkie dni typowe objawy przed @, dziwne bo okres dostaję regularnie pod koniec miesiąca a czuję, że się zbliża tak kilka dni przed (typowe objawy) a od 1,5 m-ca mam takie objawy codziennie! jajnik mnie boli, czy kłuje albo prawy albo lewy i to zamiennie... jednak dostaje okres ale to już drugi miesiąc jak jest skąpy (z 5 dni skrócił mi się na 2) krwawienie 1 góra 2 dni a potem plamienie, brązowe. Lekkie mdłości i chudnę, natomiast mam wrażenie, że brzuch jest większy, taki napuchnięty. Mam takie wrażenie, że mam codziennie gorączkę więcej niż miesiąc. Ale ostatnio zwróciło moją uwagę co innego - nie mam ochoty na kochanie się - w ogóle - a jeżeli już do tego dochodzi to mam takie uczucie, jak wchodzi we mnie wcale nie głęboko, ze dotyka mnie jakby rzeczywiście był na samym końcu -a wcale tak nie jest!Mam takie uczucie, że ta droga sie nieco skróciła . Nie maM pojęcia co się dzieje, nie łudzę się że to ciąza, tych objawów maiłam tyle, że aż smutne i nic z tego... może teraz się udało? nie wiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Alez pustki ostatnimi czasy :( Mam nadzieje ze po wakacjach bedzie lepiej. :) U nas caly czas przeprowadzca, juz nie wiem sama za co sie brac. A tu jeszcze obrona mi wisi na glowie, sama nie wiem chyba cud sie stanie jak sie to wszystko uda. Dom juz prawie skonczony. Wlasnie koncza lazienke i wstawiaja powoli meble z naciskiem na powoli. Ostatnia ekipa obrzuca dom tynkiem na zewnatrz. Na ten tynk miala isc jeszcze jakas silikonowa farba ale po obliczeniu okazalo sie ze sama farba to bagatela 7 tys. :( sponsor mi sie zbuntowal wiec domek bedzie bezbarwny. U Olenki po staremu wszystko ok. Zabkujemy ciezko, ale zaden zab jeszcze nie wyszedl. Od jakiegos tygodnia mala mi poplakuje w nocy. Nie budzi sie tylko placze przez sen i trzeba ja tulic. Akcja ta powtarza sie kolo 10 razy i potem budzi sie normalnie na jedzenie o 6 rano. Dzis dalam jej viburcol zobaczymy czy pomoze. ANESIU pisalas o jakims leku homeopatycznym kojacym sen. Kupiliscie go? i czy pomogl ? Czytalam o robakach ale wydaje mi sie ze u nas jest inny powod choc sama nie wiem. Jak sie dluzej przeciagnie to pojde do pediatry i jej moze podpowiem. :) Poza tym Olcia rozwija sie dobrze. Siedzi juz sama z prostymi pleckami, nie podpiera sie raczkami w ogole tylko bawi sie zabawkami. Potrafi tak z godzine a jak chce ja oprzec lub polozyc to placz. Raczkuje juz bardzo sprawnie, jednak narazie z przewaga do tylu choc zdarza sie i do przodu. W ogole wierci sie na wszystkie mozliwe sposoby. W lozeczku z pozycji siedzacej potrafi sama kleknac i trzymac sie barierki po czym wstac. Chwilowo przeprowadzilismy Ole do lozka turystycznego bo sie tragicznie obijala o szczebelki. Olenka mowi mama, baba, ata, mmma, dada i inne tego typu ale mysle ze narazie nie ma dla niej znaczenia kto jest kim :) Jeśli chodzi o spanie, to wieczorem nie ma problemu, mamy kapiel zawsze o 19.30 potem mleko i klade ja do lozka daje smoczka i krolika i zasypia sama. Za to w dzien jest masakra. Widze ze jest spiaca oczy sie zamykaja same ale nijak nie da rady ja uspic inaczej jak tylko wybujac w wozku :( A wy jak usypiacie maluchy w dzien ??? Pozdrawiam wszystkie mamy i maluszki i obiecuje czesciej sie odzywac ufff alez sie rozpisalam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Osti kochanie dzis dałam pierwszy raz te kropelki naseene wiec jutro Ci powiem jakis skutek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anesia to ok czekam i napisz mi pozniej jak sie nazywaja bo nie pamietam, aha i czy sa na recepte ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam was Kochane, jutro jedziemy na Mazury, a więc nie będzie nas przez weekend. Odezwę się dopiero w poniedziałek. Powracając do tematu herbatek i wogóle odżywiania się dzieci, ja uważam że wszystko jest dla ludzi oby w rozsądnych ilościach. Tak samo jest i herbatkami. Prawie w każdym produkcie który spożywamy my czy nasze maluchy można znaleźć składnik przez który nie powinno się tego pić czy jeść. Ze względu na cukier trzeba było by wyeliminować z diety malucha: kaszki, owoce (bo zawierają cukier naturalny), deserki owocowe(nawet te w których nie ma zwykłego cukru, no bo przecież też zawierają przez owoce cukier naturalny), herbatki, soczki i bóg wie co jeszcze, w tej chwili wszystkiego nie przypomnę. Tak samo jest i z danonkiem, jeśli Majka czy jakiś inny maluch zje danonka raz w tygodniu, a nic jej się nie dzieje złego to nie widzę przeszkód oby raz na jakiś czas (oczywiście nie codziennie) dostawała danonka. Przecież parówki to ponoć najbardziej niezdrowe mięsko, a też dajemy je naszym maluchom i się cieszymy że im smakuje. Według mnie to każda z nas wie co jest dla jej dziecka dobre, a co nie. I ile jest mam, tyle będzie zdań na ten temat. Bo każda z nas daje to co uważa że dla jej dziecka jest dobre. Oczywiście możemy się wymieniać swoimi poglądami na różne rzeczy, między innymi po to też mamy nasz topik ale nie popadajmy z skrajności w skrajność. Mysiczko---Michaś jest super i ślicznie siedzi :) Osti---super, że już nie długo wasz domek będzie skończony. Na ciężkie i bolesne ząbkowanie polecam bardzo ORALJEL, super żel. Jedyny, jaki pomaga Kubusiowi. Co do zasypiania w ciągu dnia to Kubuś ma swoją stałą godz.13.00 i wtedy potrafi usnąć nawet na siedząco :) i śpi 2godz. Zasypia najczęściej jak daję mu ze dwa łyczki herbatki czy soczku. Nie muszę go bujać ani lulać. Następna drzemka jest o godz.18.00 i zasypianie wygląda tak samo, tylko drzemka trwa ok. 40min do godz. Na noc włączam mu karuzelkę i jest różnie czasami odrazu sam usypia a czasami muszę dać mu trochę picia i pokołysać (mamy łóżeczko-kołyskę). Kasiu 74, Chantall---dziękuję za życzenie dobrej pogody i wypoczynku. Napewno się przyda :) Matylda345---najprościej będzie jak zrobisz sobie test ciążowy, a później pójdziesz do lekarza. Bo objawy owszem masz takie jakbyś była w ciąży. Ale żadna z nas nie jest w stanie Ci powiedzieć napewno. Uciekam, bo muszę jeszcze się spakować. Życzę wszystkim miłej nocki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nasdag
ale masz starego meza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z góry przepraszam, dziewczyny za poniższe wyrazenie ale mna ciskaja takie wypowiedzi. nasdag - h...j ci do tego kto z kim jest. Nie wpier... sie w nie swoje sprawy, a swoja krytykę możesz wsadzic sobie w buty, będzie wyzsza/y!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A my mamy odwyk. Emilka jest tak często na rękach, że powoli nie jestem w stanie nic zrobić. No i postanowiłam robić sesje, żeby się sama bawiła, w zasięgu mojego wzroku,niech się wreszcie nauczy. Ale protestuje, że hej! Teraz na przykład też. Cieżka sprawa, ale damy radę! pomarańcze wynocha!!! zasypiamy w dzień w wózku niestety, a wieczorem kładę się z małą aż zaśnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U nas z tym zasypainiem to też topornie. W dzień w wózku, na noc zasypia zazwyczaj przy mnie. I jestem zazdrosna:-) jak u niektórych z Was dzidzie same zasypiaja w łóżeczku. Uuuuu ... moja tak nie potrafi. Ale mogę mięć do siebie tylko pretensje bo przecież jej tak nie nauczyłam. Amelka to wógóle indywidualistka, wszystko sama, ale musi ktoś byc w pobliżu. Sama na dłuższą chwile nie potrafi się zająć. Trzeba jej podsuwać co i rusz nową zabawkę, bo po minucie juz ta wcześniejsza jest be. I tak w kółko, trochę posiedzi w krzesełku, troche na dywanie poraczkuje, troche na rękach i tak w kółko. Naprawdę jak wracam z pracy to do przyjścia męża nic nie robię tylko zajmuje się nia. bo jak ją odkładam, żeby sama posiedziała a aja zjęła się np obiadem to płacz. Wczoraj tak sie juz zdenerwowałam, że zostawiłam ja w łóżeczku to tak wyła że nie miałam sumienia. Zresztą co sąsiedzi pomyslą, że chyba obdzieram dziecko ze skory. Nie wiem ale coś musze zmienić, bo inaczej to nie damy sobie z nią rady. Macie jakiś patent. Mamuśki opmocy!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×