Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

osti

Urodziłyśmy na początku 2007 roku !!!

Polecane posty

Ostatnia szansa na super prezent!!!!! Zapraszam na moje aukcje!!! http://www.allegro.pl/item273647021_super_lezaczek_bujaczek_idealny_prezent_.html http://www.allegro.pl/item273915858_mata_edukacyjna_tiny_love_super_prezent_.html http://www.allegro.pl/item273657873_super_tani_laktator_.html http://www.allegro.pl/item273931035_super_podgrzewacz_firmy_baby_ono.html http://www.allegro.pl/item275971394_26_szt_ubranek_rozm_62_gratisy_ubierzesz_maluszka.html http://www.allegro.pl/item275983151_25_sztuk_ciuszkow_rozm_62_80_super_prezent_.html http://www.allegro.pl/item276372912_27_szt_ubranek_dla_dzidziusia_rozm_62_80_gratisy_.html Cena minimalna pierwszego zestawu ubrań to 70 zl.Reszta ubranek jest ez ceny minimalnej.Wystawialam pierwszy raz i za bardzo nie wiedzialam o co chodzi z ta ceną minimalną. Ale w zestawie jest 26 sztuk wiec na jedna rzecz wychodzi bardzo tanio!!!A rzeczy sa wogole nie zniszczone!Moze na zdjeciach ie wygladaja tak efektownie jak u niektorych ale to dlatego ze nie za bardzo umiem obrabiac zdjecia np.kasowac tło i takie tam.Ale najwazniejsza jest w koncu cena i jakos rzeczy!prawda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U nas w Mikołaj był już w niedzielę. Emi dostała huśtawkę taką domową tako, lalkę, sukieneczkę i rajtuzki. A my dostaliśmy z mężem 12-osobowy serwis obiadowy. Ale fajny ten Mikołaj był. Musieliśmy być bardzo grzeczni ;-) Ciuszki oglądałam, ale wszystko za małe....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie Kochane, cieszę się, że dostałyście fajne prezenty od Mikołaja. Co Kubusiowi przyniósł Mikołaj to już pisałam, a ja dostałam 2 pary ślicznych kolczyków :). Musiałam być bardzo grzeczna :). Kasiu-74---trochę spóźnione ale serdeczne życzenia dla Majeczki z okazji ukończenia 11miesiąca. Miama--dziękuję za miłe słowa. Anesiu---Kubuś też wszędzie za mną chodzi, nawet jak idę do łazienki. Alfi---Kochana, jak tam starania??? Też bym chciała, tylko wiem, że narazie nie poradzę sobie. My planujemy tak za 2 lata. A i jeszcze jedno czy wy macie też wszystkie szafki i szuflady pozabiezpieczane? Bo u mnie na wszystkich szafkach i szufladach są blokady, bo Kubuś ciągle wszystko z nich wywalał :). No i mój MAluszuch coraz częściej się puszcza i próbuje stać sam ale narazie wychodzi mu to tylko kilka sekund, później klapa na pupę :). Uciekam. Życzę wszystkim miłej nocki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj to widze zenie tyko Olka taka mamicycuś, Chantall ja lkupuje Olence rozm 80/86. Ty masz 29 lat?? jejku ze zdejc dałabym CI co najwyzej 25:) dobrze sie trzymasz laseczko :) Witusiu wsztskiego najlepszego z okazji urodzin, buziaki :****** uciekam bo m oja dzdzownica juz pełznie za mna i drze koparkę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witusiu to jesteśmy prawie równe wiekowo, ja skończyłam 13 listopada 27 latek :-D I popatrz, nasze dzieci też dzieli niewielka różnica, więc w podobnym czasie urodziłyśmy ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Dziękuję za miłe słowa w imieniu Majki, Miama a buciki to tak juz na wyrost jej kupiłam, starczy na pare latek:) Witusiu Wszystkiego co najlepsze, duzo zdrowia, szczęcia, pomyślności, pociech z Kubusia i w ogóle wszystkiego naj, naj, naj, BUZIAKI. Miama Tobie też kochana Wszystkiego naj, naj, naj z okazji urodzin(trochę spóźnione, ale szczere). Aga1981, kochana trzymam kciuki za super dobre badania Karolka. Chantall ja tez mam body na 80-86, są ciut za duże, ale starcza na dłużej. Obecna mamo, może to i lepiej, żebyś tą operację miała teraz, zrobisz a miesiąc szybko minie na pewno pomoże Ci Kinga i mąż, a może i dziadki się jakoś zmobilizują, a noga nie będzie Cie tak boleć, bo jak ty rok z takim bólem chcesz wytrzymać. Alfi trzymam kciuki za staranka o dzidzię, a może już sie postaraliście? Majka dopiero co zaczęła sama wstawać, a teraz to tylko za ręce chce żeby ją prowadzać. Chciałam ją wsadzić do chodzika, ale ona go nienawidzi, bo sie strasznie drze w nim, jedynie to autko zostaje, bo odpycha się nóżkami i dojedzie sobie gdzie chce. Temat szafek też mnie dotyczy, bo jak jest ze mną w kuchni to szafki, kubeł na śmieci i wszystko co w zasięgu ręki idzie w ruch. Do ubikacji tez ze mną chodzi jak nikogo nie ma w domu. Ogólnie rośnie mi mały rozbójnik, wszystko musi złapać, zajrzeć wszędzie, grzebać w ziemi z kwiatka. usypianie wieczorne też koszmar, bo ona w łóżeczku zamiast leżeć to stoi, aż się zmęczy staniem i wtedy zaczyna płakać, bo boi się puścić szczebelek. Ja ją położę wtedy to po chwili płaczu usypia, ale to trwa ok.1godz, a kiedyś usypiała zaraz po zjedzeniu butli, minęła chwila i spała. Ale się rozpisałam i kto to przeczyta.. Pozdrawiam Was cieplutko w ten pochmurny i deszczowy dzień.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chantall Tobie kochana też Wszystkiego co najlepsze z okazji urodzin i miłej zabawy Wam życzę. Składam Ci dzis życzenia, bo my jutro jedziemy do mojego kuzyna na małą imprezkę (z Majką, chciałam ja podrzucić mamie, ale ona się boi jak Majka będzie płakać w nocy, tak że zostanie u niej tylko Klaudia, szkoda, bo myślałam, że troszkę się odstresuje i wyluzuje bez dzieciaków, a tu nic z tego) i wracamy w niedzielę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
100 lat, 100 lat, niech żyja, zyja nam:-) Witusi, Miamo, Chantalko wszystkiego naj, naj, samych radosnych chwil, dużo zdrówka, i czego tam jeszcze sobie skrycie życzycie niech Wam się spełni:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to jak już tak sobie życzymy to ja Wam też wszystkiego co najlepsze życzę i spełnienia tego, co w najgłębszym schowku Waszego serduszka :-) I dziękuję za życzonka, chociaż ja już zapomniałam że taka stara jestem ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chantal słuchaj a moze kupię tu w Polsce kika body dla małeji CI wysle pocztą,. skoro tam w niemczech nie ma takiego rozmiaru,, napis ztylko jakie kolory Cie ineteresują i nei ma sprawy :) kochane mam pyateni: czy wy nadal wyparzacie butelki i smoczki???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
anesiu ja już dawno nie wyparzam tylko myję cały czas w płynie do naczyń i dobrze płuczę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasiu 74> Maja jest po prostu przesłodka a jej włoski, to normalnie wprawiają mnie w zachwyt, widzę że się zachwyca jak znajdzie coś rodziców, mam na myśli kremik pod ławą, nasz mały tez się tak dziwi i cieszy jak coś widzi i jak dorwie bez naszej wiedzy. Wszystkiego naj dla Mai z okazji 11 miesięcy, już niedługo roczek!! I to chyba drugi, po bliźniakach naszych kochanych!! Ja zawsze Cie czytam od dechy do dechy Witusiu>> masz rację, że jestem przemęczona, bo pracuję 8h do tego dojeżdżam 18km do innej miejscowości. Po pracy w pn i wt udzielam korepetycji z matmy, więc troszkę może mnie ot przerasta, do tego mój Karolu najkochańszy i do tego studiuję nadal. Więc w weekendy szkoła, tak jak dziś, ale jest super, i tak jestem szczęśliwa ze swojego życia, jest udane, tylko miewam złe dniu :p Szkoda tylko, że jeszcze mało płacą, i człowiek poświęca swój wolny czas, który powinien należeć tylko dla dziecka na jakieś inne obowiązki. WSZYSTKIEGO NBAJLEPSZEGO Z OKAZJI 27 ROCZKÓW! Aby każdy dzień promieniał uśmiechem całej rodzinki. Miamuś >> Wszystkiego naj dla Emilki z okazji skończonych 11 miesięcy, niedługo już napiszesz , że wybił pierwszy najważniejszy i najpiękniejszy rok. .Miamuś wszystkiego naj dla Ciebie z okazji rodzinek.:) Anesiu>> to widocznie grzeczna byłaś Masz rację, fajnie że Ola tak chodzi, a jak noce?? Anusiu normalnie się w głos uśmiałam z tej dżdżownicy i koparki, ale jesteś udana Świetne musze powiedzieć mężowi. Co do butelek myję płynem dokładnie tą szczotką, lae jak myję to rozbrajam cały smok wyjmuje z tyej nakrętki ( Avent) bo tak się syf zbiera i normalnie jakby pleśnia podchodzi, wiec przy myciu wszystko rozbrajam na czesci pierwsze i myję , A tak mniej więcej raz na tydzień wyparzam.  Chantall>> KOCHANA MOJA WSZYSTKIEGO NAJ SPEŁNIENIA MARZEŃ I WSZYSTKIERGO CO TYLKO SOBIE ZMAARZYSZ, NIECH KAŻDE TWOJE PRAGNIENIE BĘDZIE DLA CIEBIE CHLEBEM POWSZEDNIM KAZDEGO DNIA. Jutro Ci już nie napisze bo będę w szkole. Witusia ma rację Chantal to laska jak nie iwem, bo sama widziałam,  Chociaz nam sięudało spotkać, a nie jeszcze Witusia z Kasią chyba prawdaż>?? Byliśmy w środę w Szczecinie i … Karolek miła robione eeg główki, był problem z jego uspaniem Tamm. Bo nigdy nie usypiałam go na rękach kołysząc i on nie umie tylko mi się wyginas nigdy nie bujałam go w wózku i nie wiedziałam co zrobić, ale troszke popłakał i potem w wózku z misiami szalikami naszymi i swetrami żeby się powtulał jakoś się udało. Zasnął. Pamni podłączyła mu kabelki i zrobiła eeg. Malutki spał. Potem pojechaliśmy do dwóch ogromnych hurtowni dziecięcych.  I………… Ocziwsicie ja oszalałam. Kupiliśmy małemu rowerek wkjlję link jak tylko my mamy żółty z niebieskimi dodatkami. Ten w linku mi się niestety bardziej podoba i jest io wiele tańszy ale trudno.  http://aukcja.onet.pl/show_item.php?item=274001089 Kupiliśmy małemu taka ciuchcię plastikową, co się klocki się trafia. Generalnie, fajna. Potem kupiliśmy taka Kulę kto®a brzeczy ale jest cała z pręcików plastikowych i do tego SA poprzyczepiane kuleczki i ona hałasuje, ale jest taka kolowa że bardzo mi i męzowi się spodobała. I kupiliśmy klocki fisher http://aukcja.onet.pl/show_item.php?item=280733708 tylko my tez daliśmy o wiele więcej. Kurcze tu są jednak najlepsze ceny.I kupiliśmy śliczna pościelę,. Piękną piekna i Karolek dostął ja i klocki od mikołaja. Rano podłożyłam mu prezenty i jak się obudził oczywiście nic nie zauważył tylko zaczął marudził, że chce mleczko. A ja podeszłam i mu pokazuje paluszkiem ozbacz był mikołaj coś zostawił, nie wiedział o czym rozmawiam, na pewno, ale ucieszył Asię jak zobaczył, że coś tam ma. Od razu się podciągnał i tak się cieszył, że zapomniał o jedzonku i wojował cały ranek. :Ale widziałam, że mu się podoba i że się cieszy.  Super.:) Uwielbiam robić prezenty. A ten rowerek to myślałam dać mu na roczek, ale w sklepie tak się cieszył i piszczał , jak mój maż go woził, że nie wytrzymam i dam mu na gwiazdę, tylko co cholercia kupić na roczek?? Nie mam pojęcia.:) Odebraliśmy wyniki DMSA nerek, które robiliśmy 28.11.2007 i są dobre. Więc się ciesze, ale Pasni dr mówiła, że mamy sami ich nie interpretować, jedziemy z nimi w PN do pani nefrolog, to już nam ocś stwierdzi. Pozdrawiam Was wszystkie i chyba się nie odezwę przez weekend, bo niestety szkoła, ale może znajdę chwilkę. Kiedy ubieracie choinkę, bo ja chciałabym już, bo mnie nie bawi choinka po świętach tylko oczekiwanie na święta z choinką , I nie wiem, ale teraz to chyba jeszcze za wcześnie. Zawsze mieliśmy choinkę żywą, ale teraz chyba musimy ubrać sztuczną, bo z naszym brzdącem to chyba się nie da żywej Ale czytania, przepraszam i uciekam.. Całuję Was wszystkie i wszystkie dziewuszki i chłopczyków. Karolek się dolącz.a 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agusiu dziękuję za życzonka dla mnie i dla Emilki. Emi jutro skończy 11 miesięcy ;-) Co do usypiania Karolka to jesteś dzielna, moja chyba by tak w ogóle nie zasnęła, to jest świerzbik jakich mało. kiedy będzie wynik z eeg? Co do rowerka to Emilka też taki ma już dawno i baaaaardzo się przydał, uwielbia w nim jeździć, nawet teraz ją czasem zabieram jak jest zimno, ona nie lubi w wózku, bo się nie rusza, a w rowerku sama kieruje, wstaje, podskakuje, po prostu go uwielbia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Patrycja 86
Hey :) Spoznionym solenizantom wszystkiego najlepszego ...A dzisiejszej solenizantce wszystkiego najlepszego duzo zdrowka,pociechy z meza i Chantalki a takze spelnienia marzen ...no no naprawde wygkadasz mlodziutko jak na swoj wiek :) Widze ze u kazdego byk Mikolaj nasze dzieciaczki byo grzeczne ...teraz tylko swieta i znow jakies prezenty.Bylismy w przychodni na Bilansie i szczepieniu i nie uwierzycie Paulisia waży już 11kg200 aż mnie do ściany wmurowało. menżuś powiedział że Paula od dzisiaj na dietke przechodzi A tu kilka zdjec z Mikolajkowe dnia :http://images34.fotosik.pl/72/6b8a30dc5e2b8983.jpg http://images24.fotosik.pl/123/61aedb879b6ab3f7.jpg Zyczymy wam z mamusia milutkiej soboty ----http://images34.fotosik.pl/72/65b0fc5aac52098e.jpg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wszystkiego najlepszego z okazji urodzinek dla naszej dzisiejszej jubilatki Emilki, życzy ciocia Kasia z Majką.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chantall wszystkiego naj i baw sie dzis dobrze!!!!! Patrycja, Paulinka Super, śliczna dziewczynka i jak duża. Pozdrawiam i miłej soboty życzę. Buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Emilka dziękuje za życzonka Majeczce i jej Mamusi Kasi :-) Patrycja słodka ta Twoja córunia, ale rzeczywiście porównując z Emilcią, to kuleczka. Emi ma 9kg. Zdjęcia są w stópce, jakby kto chciał oglądnąć. Z Mikołaja wrzucę dopiero jak znajdę czas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chantall dziękujemy serdecznie za życzonka. rzeczywiście jak widzę to Emi jest kruszynką. Tylko 9 kg, a Wasze dużo cięższe. Moim zdaniem Emi jest prawie, nigdzie jej nic nie zbywa, ani nie ma za dużo. Ale ona taka ruchliwa, że dziwne byłoby gdyby ważyła dużo więcej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie Kochane, dziękuję wam za życzenia, jesteście kochane. Miamuś---wszystkiego najlepszego dla Emilki z okazji ukończenia 11miesiąca. i dla Ciebie wszystkiego najlepszego z okazji minionych urodzin. A Emilcia słodziusia. Chantall---wszystkiego najlepszego z okazji urodzin. Dużo zdrówka, szczęścia i spełnienia marzeń. Pozdrawiamy wszystkich i życzymy miłego wekendu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki Witusiu w imieniu moim i Emilci, przekażę, jak się obudzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miama zdjęcia reelacja chatką super!1 A Emilkwa już pannicqa na wydanie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Heh dzięki, rzecywiście taka duża i sprytna. Ale za szybką jej nie oddam - żadnemu ;-) Apropos dodałam kilka nowych fotek...... przed chwilą, widoczne pewnie będą jutro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No a ja mam teraz problem. Emilka nie chce mi jeść już zupek, które jej robię - a ma tam króliczka i warzywka, pierwsza klasa. Chce tylko to, co my jemy, jeszcze najlepiej ziemniaki i mięso. Nie wiem co mam teraz zrobić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie skarby, ostatnio mało zagladam, bo abrdzo wcoagnełam sie w portal moja- kalsa.pl. odnalząłam kolezanki i kolegów z podstawowki, szkoły sredniej i studioow, cholerka ale sie wsytcy pozmieniali, jaja normalnie!! co do nas, to mała chorutenka, osstatniej nocy miała temp pow 39 i az sie rozczesłam z nerów, dzis jade do lekarza, opócz tego ma katar i starsznie marudzi :(( miamus- moj aola ostatnio tez nei chce moich zuek, wiec kupiłam jej kilka razy słoiczek i daje jej to czego ja jej nei gotuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej:) Misiek też wyrywa się do tego co akurat jemy ale ja rzadko gotuje (mąż wraca późno i częściej jemy takie cipełe kolacje albo gotowce) więc chcąc nie chcą musi jeść moje zupki. U mnie są rodzice więc na reszcie trochę dosapnę. Za to mąż wyjechał na 2 tyg. na szkolenie (nowa praca) Misiek przeszcęsliwy że tyle osób do zabawy. A i daliśmy mu już piwrszy prezent gwiazdowky bo nie wytrzymaliśmy - wczoraj dostał jeździk chicco lokomotywe - strasznie mu się podoba jak go wozimy po domu bo sam jeszce nie umie się odpychać:) Zmieniłam Mchasiowi mleko na sojowe (bez zgody lekarza) i nie chce zapeszać ... ale jest lepiej:) Nadal się budzikilka razy ale się nie pręży, nie zgina, nie jęczy w nocy. Coś czuje że ten pieprzony nutramigen tak mu jechał po jelitach:( Ale nie kurwa 4 lekarzy mi wmawiało że to najlepsze mleko dla dziecka nie trawiąceho laktozy Dzieci to nie masowa produkcja że wszystkim pomaga to samo ale lekarze chyba tak uważają. Ciekawe co powie lekarka (jutro idę) i czy wypisze receptę (niech spróbuje nie wypisać) - bo tą paczkę wybłagałam w aptece bez recepty - farmaceutka się nade mną zlitowała:) pozdrawiam cieplutko a już bardzo cieplutko wszytskich chorowitków:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aga mi się wydaje że to raczej dla starszego dziecka:) takiego 3 latka ale mogę się mylić :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anczurska
dziewczyny mam do was pytanie odnośnie porodu, pytanie do doświadczonych mam. termin mam wyznaczony na połowę stycznia i już coraz częsciej o tym myślę. niby sie nie boję, ale nie wiem jak to będzie. moje maleństwo ułozone jest główką do dołu i jest bardzo nisko, główkę ma na linii spojenia łonowego. w związku z tym mam pytanie, czy ułożenie juz teraz tak nisko dziecka, oznacza że poród będzie szybszy? Skraca mi się szyjka, lekarz powiedział że gdyby tak było za miesiąc to byłóby ok, a tak mam leżeć i brać jakies leki przeciw skurczom które by mogły sie pojawić. czy któraś z was też tak miała? jestem w 35 tc, prosze o radę,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cHANTALL>> Onbejrzałam zdjęcia Chantal są cudne, śliczna i duża z niej dziewczynka. :) Aparaty też siuper ale potem napisze Ci co powiedział mój mąz bo wysąłalm mu link, na pewno dobnry.:) Papatki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×