Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

ollka

STYCZEŃ 2006

Polecane posty

Moj syn demoluje mi dom, Tak sie dzis slini ze musialam mu zalozyc sliniak, i wlasnie z tego powodu jesat bardzo nieszczesliwy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moja też mi przeprowadza demolkę, zamiast skręcać meble to my je rozkręcamy:) już uchwyty są z szuflad pościągane bo wszystko lądowało na podłodze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pokoj cudny, my musimy też pokoik zrobić naszemu synkowi, ale kompletnie pomysłu mi brak, może powklejacie fotki z pokoikami dzieciaczków :D szczesciara fotki cudne, oj marzy mi się wyjazd z miasta, mam dosć siedzenia w domu, bo ciągle któś chory ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lilka79
kurcze Szczeciara jestem pod wrazeniem talentu Twojej siosrty. super to wyglada.pamietam ze już pokój Nikosia tez malowala i ze byl ekstra ale juz nie pamietam szczegółów.ja niestety musialam sie zadowolic gotowymi naklejkami Kubusia i przyjaciół :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to bylam ja :) znikam bo przyszly zdjecia z wywolania i musze je powklejac i posegregować do rozdania rodzince. troche mi to zajmie bo znowu hurtem z kilku miesiecy i wyszlo 100 :).pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobry wieczór i dobranoc:))) padam ze zmęczenia, ale tak to jest kiedy sie jest matką, pilnuje robotników którzy płytkują piwnicę, kucharką (a chłop oczywiście za granica) już mi sił brakuje. szczesciara - fotki super, pokój igła, wy w rodzinie to chyba wszystkie macie takie manualne zdolnosci co??????????? jak juz wspominam o manualnosci, dzis sobie musialam sama płytke przylkejac, bo panowie zrobili to nie tak jak mialo byc, wiec docinanie, wycinanie.... i teraz mam wielką satysfakcje - bo faceci na mnei patrzyli jak na diabła w obcasach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a co by sie stalo gdyby tan nowa stronkę rozpocząć?????????????????????????????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to co lecimy..... szczesciara ty dzis jakis monolog na forum mialas, bo reszte mamus gdzies przepadło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie mamusie!!! ale się rozpisałyście, dopiero skończyłam 9 stronkę, ale chyba jutro dokończę, bo dzisiaj już padam - niestety po zębach mam ja i mała angino- grypę!!! jak nie urok to s....... mała ma cały czas 40 st., byłam z nią prywatnie u lekarza, bo w przychodni to mar dała bym nam antybiotyk, a póki co walczymy bez, bo lekarz powiedział, że nie widzi konieczności podania antybiotyku - więc zobaczymy, co będzie. Szczęściara - ale nam pusto było bez ciebie :-) dobrze, ze już jesteś :-) oczywiście Nikoś kochany :-) moja mała mówi cały czas mama, na pocz. mowiła baba (jak powie tata to przywołuje brata, jak mama - siostrę, a baba - to już się nie zapowiada rodzeństwo, Tomek mówił mama - i się sprawdziło, ciekawe jak będzie u lulki :-) zmykam, bo ledwo widzę ten monitor :-( podobno od poniedziałku ma być wiosna, ciekawe od którego pozdrowionka Bożena

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość figlarna mężatka 24
witajcie dawno mnie nie bylo dopisuje moją córkę AMELIA WERONIKA urodzona 31 stycznia w Gdańsku waga 2500 kg i 50 cm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam figlarna , moze powiesz cos wiecej o sobie i o corci , czy mam was wpisac do naszej tabelki.. Dzidewczynki dziekuje za uznanie talentu mojej siostry , tez jestem pod wrazeniem , i chyba poczekam do jej porodu no i chyba zrobie jakies zmiany u nikosia w pokoju

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam was kochaniutkie, tylko chwilka bo zaraz ruszam do mojej ekipy remontowej, swoją drogą marzy mi sie wyspac a nie tak od 6 na nogach!!!!!!!!!!!! teraz kawusie polewam, mocną i aromatyczną, choc wole sennnnnnnnnnnnnnn błogi sennnnnnn

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie;) Syjka ja tez zawsze od tych godzin na nogach;( blelelel ale c zrobic ;) Wczoraj Olek tak krzyczął przed senm ze nie wiedziałmam juz co mu jest? I pic dałam i dziąsła posmarowałam i pzytuliłam..nic krzyk i juz....pokrzyczał i zasnął..wstał o 1 , przytuliłam go i odleciał ..spał do 6;) teraz tez sobie lezy obok mnie , tylko w wózku. W sobote czy niedziele jade z mym mezem na przejazdzke rowerowa...a zgadnijcie kto sie do nas wybiera by zostac z Olem/? tesciowa po roku czasu w koncu z nim u nas zostanie ! niesamowite;) stwierdziłam ze zrobie dobry obiad i ciasto a co.. a tak w gpóle to wczoraj upiekłam szybkie , smaczne ciasto! i w sumie dzieci tez moga skubnac sobie;) przepis 2 szklanki mąki 1 szklanka cukru 3 jajka sodka albo proszek do pieczenia 3 łyzki oleju pół szklanki spazonych rodzynek 3 srednie jabłka obrane i pokrojone w kostke składniki mieszamy robote, do zmiszanej masy doajemy jabłka i rodzynki, mieszamy , wlewamy do formy i wstawiamy do piekarnika na 40 min tem 180 albo 200 ale wtedy sprawdzac / Mozna tez zrobic kruszonke na wierzch,,,pyszne!!!!!!!!!!!!!! ok pije kawkę:)( i czekam az minie ten deszcz!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! UŚMIECH DLA WAS:):):) i DZIECIACZKÓW!!!!!!!!!!! i buziak 👄👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam milutko wszystkie panie :) dzisiaj o dziwo miałam pobudkę o 7.30 aż w szoku jestem, bo byłam pewna, że to 6.30 a tu taka miła niespodzianka, ale musiałam szybko wstać bo trzeba było podać antybiotyk:O kurcze moje dziecko właśnie mi robi porządek w szafce z pościelą:D a teraz bawi się w księdza ha ha wzięła kropidło i będzie ze mnie wyganiać złe duchy:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie! ja już po pysznej kawce! szcęściara, szkoda że się wcześniej nie dogadałyśmy bo widzę że szalałaś po Krakowie a przecież to \"moje miasto\", no moze nie sam Kraków ale nowa huta, ale mam nadzieje że następnym razem to już spotkanie obowiązkowe, a zdjęcia Nikosia superaste!!!! powiem wam, że dzisiaj byłam bardzo dumna z mojego męża, bo \"poświęcił\" się dla mnie, wstał o 5.30 i próbował przez godzinę odpalić naszego \"złomika\", ale nic z tego nie wyszł i zdesperowany zadzwonił po taksówkę, pan go troszke poholował i samochód zapalił, i nie musiałam jechać z maluszkiem do tesciowej na drugi koniec Krakowa autobusem!!! nawet powiedziałam mu że mam najkochańszego męża na świecie!!! to był dobry początek dnia, a ten gorszy to złość na panie w urzędach, bierzemy się za budowę domu no i załatwianie papierków w związku z pozwoleniem - i tu zaczynają się schodki, wszędzie na wszystko trzeba czekać minimum miesiąc a bez jednego papierka nie jest się w stanie załatwić innego i kółeczko się zamyka.... no dobra koniec tego marudzenia, biorę się do pracy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale głupie te teletubisie:D ja nie wiem co w nich ciekawego, a jedna maskotka u nas kosztuje 39 zł, szok. mam nadzieję, że moje dziecko nigdy jej nie będzie chciało, bo dobrowolnie to jej nie kupię sama:P u nas słoneczko wychodzi, jakie piękne, ja chcę na podwóreczko z córcią iść, szkoda, że chora jest:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej szczęśliwa mamo ja jestem, więc sie nie zamykaj hihihi dopiero usiadłam uffffff moje dziecie spało dzis do 8:50 :D:D potem musiałam za to długie spanie właczyć dopalacz i wysprzątac mieszkanko, pranie rozwiesic....obiadek prawie skonczony:D a ja dopiero sniadanko zjadłam:(...rano jest fajnie bo moje dziecie to typ sowy i lata do późna ale mimo ze tak długo spała to znów poszła spac:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja dzisiaj na obiad robie lasanie - pierwszy raz w życiu! mam nadzieje ze wyjdzie pyszna!!! przepis nie jest skąplikowany więc jestem dobrej myśli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zapomniałam napisać, moja mała usypiała z dwiema paczkami chusteczek nawilżanych, kiedy chciałam jej zabrać to był ryk, więc jej oddałam i teraz już z nimi śpi godzinę :D właśnie obudziła się, słyszę szelest chusteczek :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak tak do 8:50 hhihihi i poszła spac o 11 i spi jeszcze, za to da popalic do ok 21 teraz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ufffffffffffffffffff znalazłam was:) mała mi wrąbała obiad:O ale tak śmiesznie mięsko jadła z talerza, jak piesek:D później wkleję zdjęcia:) mamunie proszę meldować się na kawusię popołudniową:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja melduje ze lasania wyszła pycha!!! (tylko te kalorie!!!)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×