Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

ollka

STYCZEŃ 2006

Polecane posty

a nasza córcia ma już wakacje:) dzisiaj była ostatni dzień w żłobku:), oczywiście nadal jesteśmy bez pieluchy:D ostatnio mąż był z małą u ortopedy i musi mała nosić buty specjalne, akurat już się szyją, za 7 tyg odbiór, więc na razie pożegnamy sandałki:O, musimy też ćwiczyć stopy. później na koniec września do kontroli, zobaczymy co dalej będzie. mam nadzieję, że szybko nóżki dojdą do normy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie wierze! Styczen 2006 ruszyl do przodu:) Jesli chodzi o mleczko - moj Michal nie pije mleka z butli odkad przestal budzic sie na jedzenie w nocy. I nie pije mleka wcale. je natomiast platki na mleku (prawie codziennie ufff!) , jogurty, budynie itp. My mamy juz urlopy i grasujemy na dzialce nad jeziorem - piaskownica, basenik, zjezdzalania - czego jeszcze trzeba malemu szkrabowi:) Dzis byly kolezanki z dziecmii przezylismy burze i ulewe, a dzieci jakby nie bylo - puszczaly banki mydlane i bylo dobrze;) Do milego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też w to nie wierzę, że topik ruszył i w tak szybkim tempie przeskoczyłyśmy kolejną stronkę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja też się cieszę, że ruszył:D ja dzisiaj nie wyspana, mały od 3 kiepsko spał:O, oj jak ja czekam na te nocki, kiedy już zacznie ładnie je przesypiać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szczesliwa, to u mnie to samo, przed 3 jedzonko, a potem juz co 1-1,5 pobudki, na dodatek jakoś mi było widno i marnie spałam, a to i tak z ostatnich nocy byla najlepsza, bo mala wstawala od poczatku co 2h :) jutro nam mija 6 lat po ślubie, mąż wróci dopiero kolo 20, wiec pewnie zrobie jakas pyszna kolacyjke, mam nadzieje, ze dzieciaczki szybko pojda spac...:D a w sierpniu mija nam 10 lat jak jestesmy razem, ale ten czas leci....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zapka - wymęcz dzieciaczków, żeby kolacyjka była tylko dla Was. Życzę miłego świętowania:) Michu śpi, ja już powoli pakuje wszystko co potrzeba na działeczkę i chcę się po jego drzemce wybrać. Pogoda troche straszy, ale co tam - może padać nie będzie Miłego dnia dla wszystkich mamuś - szczególnie dla tych niewyspanych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no no ale z Misia rybak( jeśli dobrze widzę, że to wędka), jejku ale te nasze dzieciaczki już duże:) a ja swojemu dzisiaj zrobiłam super spacer, ubrałam, wsadziłam w fotelik samochodowy, przykryłam, a że ten fotelik jest z daszkiem to małemu nic nie będzie i wyrzuciłam go na balkon, śpi już 2 godzinki:) a ja przy okazji wietrzę mieszkanko hi hi hi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szczesliwa mamo! Trzeba sobie jakos radzic:) Tak - Michal z wedka, dziadek go tak wyposazyl i obiecal, ze ida na ryby. No niestety, rybek nie zlowil, ale mama fotke strzelila:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌻🌻🌻🌻🌻 🌻🌻🌻🌻🌻 🌻🌻❤️🌻🌻 🌻🌻🌻🌻🌻 🌻🌻🌻🌻🌻 zapko wszystkiego najlepszego z okazji 6. rocznicy ślubu, niech Wam życie słodko płynie w szczęściu, radości i miłości. Niech dzieci zdrowo się chowają i będą słoneczkiem na całe życie. Wszystkiego najlepszego i moc buziaków przesyłamy:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieki dziewczyny za życzenia :D, mam nadzieje, ze kolacyjka sie uda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka widze, że znowu ucichłyśmy, ale mam nadzieję że tylko na chwilkę, dlatego proponuję abyśmy rozpoczęły temat WAKACJI! Kazda pochwali się w jaki sposób spędza wolne urlopowe dni. Ja z rodzinką 16.07. wyjeżdżam na morze do Sztutowa, może któraś z Was już tam była i może mi podpowiedziec co warto zobaczyć w najbliższej okolicy? A z innej beczki to mam takie pytanko, czy podajecie dzieciom witaminki i jakie? Ja nic od jakiegoś czasu nie podaję, a w sumie to nie wiem czy dobrze robię?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja nie wyjeżdżam w tym roku nigdzie, jedziemy tylko na 3 dni do Krakowa na ślub. Pojedziemy pewnie też na 2 weekendy do babci;) Suzinko ja byłam w Sztutowie, ale tylko w tym obozie, ale okolice Sztutowa są fajne. witaminek żadnych nie podaję teraz, dopiero na jesień kupię małej tran.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeśli chodzi o witaminki to ja amłej podaję Wibowit rozpuszcalny w wodzie do picia , nam pani doktor zaleciła NAasza melunia szaleje ze szcześcia upolowałm na allegro sukienkę z fifi i koszulke i czapkę i teraz by tylko w tym chodziła wszystkie fotki obejrzałam , dzieciaczki ślicznie i jakei już duze , jutro postaram się i ja coś wkleić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam mamuski Wczoraj wrocilismy z chorwacji, oczywiscie Nikos jechal dzielnie w samochodzie 24 godz. wieczorem napisze wiecej i moze powklejam pare fotek. buziaczki dla was

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No jak ja sie odezwalam , to nastapila tu cisza. a wiec od ponad miesiaca mialam taki zachrzan w pracy , ze juz myslalam tylko o jakims wyjezdzie. A , ze nasi przyjaciele mieli wesele 7.06 wiec zabrali nas na taka podroz poslubna. Wiec wyjechalismy 21.06.\\ Droga troche przekichana bo az 24 godziny jazdy , ale ceny wynajmu sa tansze niz nad naszym morzem. Nikos byl super . podroz zniosl rewelacyjnie, jak zasna ok 21 to spal do 7 rano . wiec nie bylo placzu i marudzenia. Nasza trojka http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/194fc57a83e54e7c.html nikoska je jak za kare http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/85f9a1d8b22f2298.html http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/a8afa5d5eb640942.html http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/8738c66e223a95e6.html http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/a84abfe94b47290b.html nikos szykuje sie na plaze http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/b862cfe6ae7e0fd8.html pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szczęściara :) Fajnie, że się odezwałaś. Widzę, że wakacje udane, ale ta podróż 24 godzinna, hm... nie wiem czy sama bym wytrzymała... Fotki bombowe, widać, że warunki mieszkaniowe super, a Wy zadowoleni, a to najważniejsze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Halo, halo jest tu kto??? Bozinko odezwij się, co u was słychać? Lulka a jak Twoje pociechy??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szczęściara super zdjęcia, Nikoś już taki duży, a jak tam pampersy? moja to już sama się nawet obsługuje, nocnik stoi w jednym miejscu, gdzie sobie postawiła, podchodzi do niego i załatwia się, na dworze ładnie woła, jestem w szoku, że tak szybko to poszło:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szczesciara! Super wypoczynek - woda jak wspaniała. Ja się na takie długie podróże jednak nie piszę. Chyba bym nie dała rady :( A my z Miśkiem sami - mąż na służbowym wyjeździe, ale możemy go odwiedzać, jutro jedziemy:) Michał tęskni i wciąż pyta...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no coz jezeli chodzi o pampa , to nie moge wyszystkiego osiagnac na raz. Dopiero co na wyjezdzie okradlismy Nikosia ye smoka , wiec pampers musi poczekac poniewaz te jego przyzwyczajenia sa tak dziwne, ze kiedz go przewijam i ide po pampersa na gore to czeka na niego z nogami do gorz i krzycz (mamo szbko). Czy wasze maluchz tez zasypuja was tyloma pytaniami. Bo ja juz czasem mam dosc jego gadania. mamo co to , gdzie to. a cemu. Buziaczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co dow yzjazdu wybieramy się nad Solinę, mam nadzieję, ze pogoda dopisze. Fotki super, mi też marzy się Chorwacja, ale musimy zaczkać z takim wyjazdem. Ulubione pytanie Mateuszka - po co? i tak: chodź zjemy objadek - odp. po co? idziemy spać? - odp. po co? i tak często na zwykłe codzienne sprawy :D a jak z wagą u waszych maluchów, bo mój waży jakieś 12,5 kg, ale to straszny chudzielec, dosłownie wszystkie żebra na wierzchu, ale je w miarę ładnie, a ciagle słyszę, jaki szczuplutki, ale leciutki, ale chudzielec - jak podwinął koszulkę :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×