Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

ollka

STYCZEŃ 2006

Polecane posty

Cześć dziewczyny!! Całe wieki nie pisałam, ale zaglądam do Was codziennie. A my zaczynamy staranka o 2 dzieciątko. Boję sie tego, że nie będzie wychodziło, a jak wyjdzie to boje się ciąży, bo z pierwszą miałam całe mnóstwo problemów. Ale mimo wszystko trzymajcie kciuki za mnie. Ja tej wiosny spotykałam nadzwyczaj dużo bocianów, jeden kiedyś nawet przemaszerował mi tuż przed maską samochodu, aż musiałam sie zatrzymac, żeby mu krzywdy nie zrobić. Mój Mateusz od września idzie do przedszkola. Bardzo duży z niego chłopak i bardzo mądry (może jako mama nie powinnam tak pisac o swoim dziecku). Strasznie dużo gada, cały czas chłonie świat i dużo sie uczy, codziennie czymś nowym mnie zaskakuje. !5.07. wyjeżdżamy nad morze, mam nadzieję że pogoda dopisze i że nie bedzie innych niespodzianek. Odzywajcie sie mamcie, bo nasz topik zanika. Wiem, że ciągle dzieci, praca, dom i brakuje czasu, ale choć czasem napiszcie coś. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szczęśliwa nietakdawno wklejałam zdjęcia jak robiliśmy Matiemu do dowodu, poszukaj może na 200 lub 201 stronie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie wiem czemus ie nie otwierają, ale na 201 stronce Szcześliwa mamo otwierają się i możesz sobie je zobaczyć :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Suzinko a te to oglądałam nawet cosik tam napisałam, że wyszedł super:), skleroza ze mnie, ale to pewnie przez to, że tak mało rozmawiamy ostatnio tu na cafe, że zapomniałam:O, przepraszam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie przepraszaj, myślałam, ze nie widziałaś bo akurat w tych okolicach byłaś z Maciusiem w szpitalu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O rety teraz czytam swój wpis i tam napisałam, że !5.07. jedziemy nad morze, a miało być 15.07. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Suzinka, synuś super, wogóle dzieciaczki śliczne, rosną nam szybciutko. Ja też przyznam się szczerze, za często nie siedzę, bo mąż kompa okupuje, a ja na ogól z dzieciaczkami na dworze, teraz smyki jeszcze śpią, wiec mogę coś naskrobać, co byśmy calkiem nie znikli :) Suzinko, trzymam kciuki za Wasze staranka :) i nie nastawiaj sie pesymistycznie, ta ciaza może być całkiem inna od poprzedniej, np. duzo lepsza :), więc głowa do góry Nam córcia rośnie, ma już 4 miesiace i pięknie leży na brzuszku, wcześniej nie wiedziałam, ze dzieciaczek może leżeć tak długo i ładnie na brzuszku :). czasem marudzi, ale generalnie lubi tak leżeć, dostała już na spróbowanie jabłuszko i raz jabłko i jagody, ale generalnie cycuś guruje, choć buntuje sie czasami. Mati chudzina, choć je sporo i w miarę ładnie, czasem tylko wybrzydza, uczulenie ma dalej, chyba na cytrusy, ale nie tylko, rzydałyby sie testy, bo wyłapać nie mogę :( co do wakacji, to sama nie wiem, ale chyba gdzieś wyskoczymy, może nad j.Białe, ale zobaczymy jak to sie ułoży, teraz mąż ma pomagać w remoncie u szwagierki, a potem u nas ma być remont, ciekawe ile ztym wszystkim się zejdzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
huraaaaaaaaaaa dzisiaj moja córcia była po raz pierwszy na spacerku bez pieluchy i radziła sobie super:D, wołała i sikała super na trawkę jestem taka z niej dumna :D zapka buziaczki dla dzieciaczków:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość andziar21
Zdjecie sz.mamy "usmiech dla wszystkich cioc" - REWELACJA :):) Ja juz tez mysle o drugim dzieciatku ;) Gratulacje dla Madzi - kolejny dzieciaczek bez pampersika. Pozdrawiam i czekam na wiadomosci od Was - piszcie czasem cos o Waszych sloneczkach i o tym jak spedzacie urlopy. Ania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aniar21
oczywiscie wyzej to ja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
andziar dzięki:), aż dziw, że udało się nam tak szybko utrwalić uśmiech Macieja, u Magdy zajęło nam to więcej czasu:), jutro Madusia ostatni dzień w żłobku i robimy jej wakacje. życzę powodzonka w staraniach :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zdjecia super :), zuzieńki uśmiechu nie udało nam sie jeszcze uchwycić, ale próbujemy :) andziar, trzymamy kciuki dziś byliśmy na strzelnicy w lesie, to taka wielka góra piachu, po bokach porosnieta trawa, z wieloma zejsciami piaszczystymi, Mati wszedł 2 razy, za drugim razem ledwo, bylismy ze 2h, a wrocilam padnieta :), coś mi ostatnio rzadziej sypia wdzień... a jak u was ze spaniem w dzien??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zapka mój Mati przestał sypiać w południe jak mu w zeszłym roku w wakacje odstawiłam smoczusia. Nie śpi w ciągu dnia a wieczorem ok. 19-20 idzie spać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Suzinko nie wyobrazam sobie zeby jeszcze jakis czas temu Mati nie spal w dzien, a i tak do koca roku po 20 szedł spać, teraz sie przeciaga troszeczke, dzis wstal o 8, nie spal w dzien, ale teraz juz spi, wlasnie zasnal, czasem to wygodne jak nie spi, ale jak spi to odpoczywam, albo nadrabiam inne zaleglosci, teraz juz mam luzik, posprzatane w miare, dzieci spia :), żeby bylo tak częściej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moja jeszcze śpi w dzień, ale to też efekt przedszkola bo tam śpią. w domu czasami potrai i 2 godziny spać. od poniedziałku nie będzie już chodzić do przedszkola to zobaczymy jak będzie ze spaniem. dzisiaj już drugi dzień bez pieluszki:), miała tylko w przedszkolu. na podwórku ładnie wołała, oby tak dalej, jejku jak fajnie. zobaczymy jak będzie z kupką bo czasami z tym jest problem. malutki na szczęście już śpi, ciekawa jestem jaka dzisiaj nocka będzie? bo wczorajsza taka sobie była:O a, które dzieciaczki piją jeszcze mleczko z butli? czy tylko moja została z butlą?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zapka ale śliczne dzieciaczki, Zuzia już taka duża, a dopiero co oczekiwałaś jej narodzin, ale co tam dużo szukać mój Maciej ma już dwa miesiące :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szczęśliwa mamo, mój Mateusz wypija rano zaraz po przebudzeniu 270ml mleka, a potem z nami normalne śniadanko wcina. A wieczorem przed kąpielą kawałek chlebka a po kąpieli 300ml mleka z butli. On sobie nie wyobraża, puki co, życia bez mleczka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Suzinka uffffffffffff nie zostałam sama z butlą:), moja mała dostaje 210 ml plus 3-4 łyżeczki kaszki smakowej, albo w butli dostaje kaszkę mleczno- jakąś tam. rano dostaje 120 ml lub więcej zalezy o której wstanie, bo później je śniadanie w przedszkolu i wieczorem już te 210 ml. czasami w dzień też chce, a szczególnie jak ma kiepski humor a widzi, że mały dostaje mleko to i on krzyczy mleko, mleko, daje butlę, wkłada do kółeczka smoczek i czeka. na razie będę jej dawać mleko do 3 latek a później zobaczymy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co do mleczka, to Mati ostatnio nie dostawal, bo sie skonczylo, dzis bylismy u alergologa, wiec przepisalam znow 2 opakowania nutramigenu. zobczymy, mam nadzieje, ze bedzie jadl choc raz na jakis czas, ale je geste z kaszka, samego mleka, jakie by nie bylo nawet nie chce sprobowac, kakao tez nie przechodzi mu przez gardlo, ale za to bułki maślane wcina, choć nie powinien..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam dziewczyny Melunia nie piję już mleka jako takiego z butli , ale bardzo chętnie jada kaszkę , piję kakao czy wcina jogurty wszelkiego rodzaju . Ostatnio chętniej wcian , choć waga jej stoi strasznie , mamy skierowanie do endykronologa bo ma wysoki hormon tarczycy . A tak to teraz jak ja pisdze ogląda swoja ukochaną bajkę czyki Fifi niezapominajka , ostanio ja też zachowuję się jak dziecko i kupiłąm jej sukienkie z fifi , koszulke i czapeczkę . Obłęd fifi przeszedł na cała rodzinke , bajki i książeczki to nawet babcia zna już na pamięć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cosik sie wreszcie ruszyło na naszym topiku :) Piszcie, piszcie mamuśki :) Może choć trochę nadgonimy stracone stronki. A ja dziś byłam z Matim w Aqua Parku i teraz padł i śpi jak suseł a ja szykuję obiadzik i do Was zaglądam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ja z Melka byłam na dworzu , ale żadnych dzieci nie ma tylko takie duże , więc wróciliśmy do domku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×