Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

ollka

STYCZEŃ 2006

Polecane posty

Witajcie Dziewczyny A my od dwóch tygodni walczyliśmy z .... ospą. Oli w ostatnim tygodniu przed wakacjami w przedszkolu musiała załapać. Na szczęscie już końcówka, a w niedziele wyjezdzamy na dwa tygodnie na wakacje, w góry do Zakopanego tym razem :) A ja jak widac w stopce - odchudzam się, bo trochę mi się przytyło :) Wychodza czekoladki, chipsy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Liduś a mozesz zdradzić jaka diete stosujesz, bo też chętnie bym coś schudła tak z 5-8kg. Teraz waże 60-61 i po tej drugiej ciąży nie potarfie dojsć do normy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam milutko w te upalne dni :) Suzinko jak tam Tomuś????????????? już wszystko ok? moje dzieciaki rosną jak na drożdżach. Maciuś jest od 2 tygodni bez pieluszki, super sobie radzi. Tylko dwa dni trochę sikał, w nocy też śpi bez pieluszki już. Tak, więc nie mam już malutkich dzieci :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szczęśliwa, jezeli chodzi o rehabilitację to tak, już wszystko ok. dogonił rówieśników. Ale jeżeli chodzi i chorowanie to masakra bo raz w miesiącu ma zapalenie oskrzeli albo płuc. W kwietniu w wielkanoc trafiłam z nim do szpitala i tam spędziliśmy 12dni... A tak ogólnie to bardzo się cieszę ze jestem teraz z nimi w domku, ze ,a, wakacje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Suzinko no to super, a z tymi chorobami to widzę, że ma jak Maciek. Maciek też ma średnio raz na miesiąc, półtora zapalenie oskrzeli. Ma podejrzenie astmy oskrzelowej i bierze na nią leki. Jesteśmy też pod kontrolą pulmonologa i mamy dodatek pielęgnacyjny bo Maciek zaliczony jest do osób niepełnosprawnych. Szpitale na razie omijamy bo mamy sprzęt i jak na razie udaje się leczenie w domu. Dużo zdrówka życzę dla Tomusia ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość andziar21
Witajcie! Jaka niespodzianka - myślałam, że tu cicho, ale się pozytywnie zdziwilam :) Napiszę kilka słów co u nas - Michał zaliczył pierwszy rok przedszkola. Był dzielny od pierwszych dni. Widać było, że ciężko mu bylo początkowo zostawać w przedszkolu, ale dzielnie z tym walczył i obyło się bez łez. Był dzielnym przedszkolakiem - ładnie przygotowany do wszelkich występów, aż łezki się kreciły. A już jeśli chodzi o jego panie - co powiedziały to święte! Bardzo polubił przedszkole. Trochę nam chorował, nawet na zapalenie płuc, ale mam nadzieję, że teraz już będzie tylko lepiej. Nasze starania o rodzeństwo dla Michała są niestety bezskuteczne :( Szkoda... Michał zaliczyl w te wakacje pierwsze kolonie z dziećmi :) Ja jechałam jako opiekun i wzięłam go ze sobą - dopiero tam naprawdę mogłam zaobserwować, jak fajnie funkcjonuje w grupie. Widać było, że jest wytresowany przez przedszkole ;) Jestem na urlopie. Praca ta sama, mąż też :) Obiecuję zaglądać częściej Ania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lidus dawaj wskazówki na skuteczne pozbycie się kilku kg. Razem może jest raźniej? Może ktoś jeszcze dołączy i będziesz nasz dopingowała, bo widzę że masz efekty. Gratuluję!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Andziar ja chcę dołączyć do klubu gubiących zbędne kg................

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to czas zacząć odchudzanie :) Od jutra? Może Lidus nam pomoże :):)\Czekam na odzew i pomysły. Jestem nastawiona na tak!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj to musimy poczekać aż wróci :) A ja mam remont łazienki i wymiękam - hałas, kurz, gorączkaWrrrrrrrrrrr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Dziewczyny, Jak fajnie, że jesteście i czekacie za mną. My już po urlopie, było superowsko. Duuuużo chodzilismy po górach. Co dziennie robilismy od 8- 10km, raz 14! Małą oczywiscie cały czas nóżki bolały i 3/4 drogi mąż ją nosił. Siłownię miał na wakacjach :) A wracając do odchudzania. Rano wstaję o 7-mej , pije wodę przegotowaną i ide do pracy O 10tej jem dwie kromki Wasy albo jakiegoś pieczywa razowego lub bułki graham z wędliną, albo serkiem białym pomidorem itd. Koło 13-tej jem jogurt Po 16-tej wracam do domu i jem obiad. Ziemniaki albo kaszę gryczana z mięsem (obojetnie jakim, tu nie wymyslam odchudzająceg) jakąś surówkę Potem już nie jem nic, a jak umieram z głodu to przegryzę kabanoska, albo jakiś jogurt, jabłko, chrupki kukurydziane... W ciągu dnia pije dwie kawy rozpuszczalne z mlekiem i z 5 szklanej wody mineralnej. Musze Wam powiedziec, że odzwyczaiam się od podjadania czekoladek, chipsów, wcale mnie nie ciągnie do nich. Chyba, ze jestem u rodziców, teściów i znajomych to zjem ciastko dla świetego spokoju... No i staram się ćwiczyć na hulahopie brzuszki 10 minut dziennie :) Wiecej ruchu nie mam, bo jestem leń :) do pracy pod biuro podjeżdżam autem :) I tyle.... Jeszcze mieisąc wakacji i do przedszkola znów :) Pozdrowionka i całuski dla Wszystkich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie dziewczyny!!! ja tu wchodzę myślą że zastój albo wcale nie ma już tego topiku a tu miłe zaskoczenie :D No no chwali wam się... :) Po krotce....wakacje w Chorwacji -super!!!!Podroż w jedna stronę zajęła 16 godzin-Szymon przespał prawie całą :)a w drugą 20 bo zajechaliśmy na Jeziora Pletvickie-przecudnie!!!! Z wakacji jestem taka zadowolona jak nigdy-bałam się podróży z Szymonem i tego że klimatyzowane pomieszczenia i różnica temperatur wywoła znowu jakieś choróbsko :(a tu nic:D Mieliśmy kwatree w Lokvie Rogoźnicy(nie wiem jak się pisze dokładnie)10 km od Omiś.20 do Makarskiej-lepszego położenia nie trzeba :)plaże co prawda skaliste ale znaleźliśmy taką gdzie dość drobne kamyki i Szymon z wody nie wychodził wcale-nurkował-pływał -oczywiście w kole :)i okularach -bo woda strasznie słona:) tam w Chorwacji to mamusia może odpocząć plaże wąskie tłumów brak więc można opalać się a dziecko zawsze w zasięgu ręki-to to po prostu rewelacja dla mnie:) 2 razy byliśmy w Duce bo tam plaża piaszczysta Szymon budował przecudne zamki :) i pływał na falach :) niezapomniane wrażenia -za rok znowu jedziemy!!!!! :D Dziś byliśmy u alergologa ,mieliśmy robione testy skórne na wziewy-czysty za miesiąc testy na produkty pokarmowe. Masakra ile teraz dzieci u alergologa :(i jakie małe :( Szymon mój już odważny dziewczyny z osiedla po niego przychodzą-7-8-letnie :) koleżanki taki amant .....;) Jeszcze tydzień urlopu i do przedszkola :)Szymuś nie może się doczekać już ja troszkę mniej ;) Dołączam się kochane do diety....kupiłam dziś hula hop nawet :) nie jem juz kolacji....chociaż ciężko tak nie wypić piwka i zjeść paluszka czy czipsa a le koszmar tak przez te wakacje przytyłam...teraz 65 przy 164 masakra już nadwaga!!!!!!!!!!! ok to zabieram się za ćwiczenia pa aha usunęłam konto na nk i założyłam nowe jako marluś kuśmierczyk

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość andziar21
Witajcie mamusie! Fajnie, że znowu się tu coś ruszyło:) Marla - odnalazłam Cię na n-klasie :) Ładne zdjęcia... Udane wakacje... T o ja się przyznam bez bicia -czekałan na Lidkę z tym odchudzaniem ;) Zacznę od dziś hahah

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
where are they ????????????????????????????????????? lost................................ :( girls S.O.S. !!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczęta Pewnie już mnie nie pamiętacie, bo może ponad 2 lata mnie tu nie bylo a może aż tyle nie. Widzie że oprócz tych styczniowych dzieci macie już 2. U mnie podobnie Kamil i Weronika lat 1,5 z czego Kamil jest grzeczniejszy uożony juz umie pisac liczyc. Mala to istne tormado, wszedzie wchodzi, krzyczy, rozrabia, chyba ze ma smoczek wtedy jest ok. wziaż pracuej i dlatego mam tak malo czasu na wszystko, czytalam ze 3 strony wstecz i ciekawi mnie jak sie ma szczesciara bo was drogie mamy pamietam, czy ma 1 czy 2 dzieci.Agnes tez pamietam.... milo tak powspominac pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pamiętamy pamiętamy :) ale sądząc po frekwencji nasz topik zostanie niedługo usunięty :( i wtedy już nie popiszemy :( pozdrawiam. Kobieta ma tyle siły, że zadziwia mężczyzn... Dźwiga ciężary losu, rozwiązuje problemy, jest pełna miłości, radości i mądrości. Uśmiecha się gdy chce krzyczeć, śpiewa gdy chce się jej płakać, płacze gdy się cieszy i śmieje gdy się boi. Jej miłość jest potężna. Jedyna niesłuszna w Niej rzecz to to, że często zapomina ile jest warta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam! pewnie mnie nie pamiętacie :( a ja tak dawno tu nie byłam...ze nawet login i haslo zapomniałam :(:(:( czytamwasze wpisy i szok, jak te dzieci szybko nam urosły :) Kinga jak tylko w lutym skonczyla 3 latato zaczeła chdzic do przedszkola więc chodzi z grupa o rok starszą, radzi sobie od początku nieźle, kocha przeszkole, swietnie przyswaja angielski, tańce..malakokietka rośnie bo co rusz zmieniają sie kawalerowie :):):):) zna cały alfabet, umie sie sama podpisac kilka slow innych umie też::) za to jak inne dzieci nie garnie sie do komputera hihihi, mama za nia nadrabia, wygadana za 3 ale "r"jeszcze nie chce mowic a ja...cóz miałam przez ten bardzo dlugi okres nie bycia tu-chyba ponad 2 lata róznie, generalnie-szczęscienie jest dla mnie :( pisałyscie o wakacjach, my zaliczylismy Turcje i Grecje-krete i kinga koniecznie chce jeszcze Tunezje hihihi bo jej kolezanka była...wogole to moje dziecko kocha jeździc , latac samolotem :):):):)postaram sie częsciej wpadac, potrzeba mi oderwania od problemow... a najgorzej ze w tym roku magiczne 40 lat skoncze :(:(:((:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bozina ...
cześć Perełko!! ja cię pamiętam, :-D ja też rzadko zaglądam, bo czas za szybko leci....... z tego co pamiętam to Kinga od początku była rozgarnięta i szybko wszystko robiła, a od kawalerów to się napewno nie opędzi bo śliczna buźka masa ciemnych włosków więc każdemu w oko wpada :-) 40 -tką się nie przejmuj, bo każda dziewczyna chciałaby tak jak Ty wyglądać!! :-) pozdrowienia dla wszystkich mamuś i maluszków :-D Bożena p.s ja też już nie pamiętam hasła do mojego nicka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×