Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

ollka

STYCZEŃ 2006

Polecane posty

jestem po wizycie,widzialam malenstwo na usg serduszko bije,wynik krwi ok,jaka jestem szczesliwa a torbiele sie zmniejszaja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nikolet!!! gratulacje!!1 wszystko bedzie dobrze my juz jestesmy w domku,bylysmy spacerku...dziś w Krakowie piekna pogoda! WIOSENNIE! ZE HO HO! :) 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej kobitki, a u mnie duże czarne chmury, moje dziecko ze żłobka przyniosło bakterie s. pneumoccocis. Jestem załamana, o tyle jest dobrze że od początku wykryta ale na 3 +++. Bierzemy juz antybiotyk 2 dzien, czekam i po 7-10 dniach znowu wyniki, martwiło mnie ze mały kaszle i ma katar, i niby angina byłą ale cos sie ciagło. Zrobiłam taki hałąs u dyrektorki ze mimo iz wiedzieli o kilku przypadkach nic nie poczyniki zeby rodzicon powiedziec. moje dziecko bawilo sie na urodzinkach 7 latka gdzie była 5 innych dzieci, wszyscy ze strachem czekaja na wyniki. po wyleczeniu bede szczepic, ale ponoc szczepionki czasami sa nieskuteczne.... zycze zdrowia sylwia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
syjka o rany:O moja też ma katar, czasami pokasłuje ale bardzo rzadko, ja swoją 2 tyg temu zaszczepiłam na meningokoki i pneumokoki, chyba w piątek jak nie przejdzie to pójdę z nią do lekarza, bo jutro pracuję do 18:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja moja też juz dawno zasczepiłam na pneumokoki i memingokoki , my bylismy dziś u pani diabetolig , bo moja melka ma zaburzenia lipidowe - to po mnie ma. Pani doktor kazała zrobic wyniki nowe na mocz i lipitogram i parę innych i dała recepte na 2 tabletki jak powiedziala dziecko jest jak psiak trzeba 2 razy w roku odrobaczać ,a na pewno melci apetyt wróci , bo ostatnio tylko w biegu coś je, niezaszkodzi a mówi ,że każde dziecko ma pasozyty więc na wszelki wypadek wezmiemy . Małej się bardzo podobało , pani doktor ja zważyła i zmierzyła , ma 81 cm i 11 kg , obok w pokoju była poradnia onkologiczna dla dzieci , ci biedni rodzice czekali ztymi maluchami a lekarz był na zebraniu zwiążków , nic się nie liczy tylko kasa, nawet zdrowie maluchów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc mamusie! cholerstwo te wszystkie pneumo i memingo koki. strach sie bać!!Syjka jetem z wami! nigdy nie wiadomo co nas czeka.Mam nadzieję że wszystko będzie dobrze. ❤️ Pati poprostu przechodzi sama siebie. wczoraj jak weszłam do pokoiku zeby się z nia przywitac bo akurat wstala, mojedziecko powiedzialo : -Prosze mi nie przeszkadzać,prosze mnie nie budzic! i pogadane! usmialam sie jak nigdy! i tak jest ,zaczęla mówić jak czegoś chce \"prosze\" fajnie mieć grzeczne dziecko,chociaz w slownictwie. a tak poza tym to wstal dzisiaj lewa noga...troche jej przeszło .dobrze z ezaraz idzie spac!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie!!!! Muszę się z kimś tym podzielić, choć to nie dotyczy tematu naszego topiku. Mój brat gra w klubie piłkarskim, to jego pasja. Niedawno przeszedł do nowego klubu. Wczoraj po treningu, jak wychodził z klubu to pod budynkiem czekała grupa 15/20 kibiców przeciwnego klubu i pobili go. Rzucili się na niego, przewrócili i skopali. W tej chwili jest po operacji nosa. Miał brzydko złamany nos, stracił dużo krwi w nocy był kryzys, bo mu ciśnienie spadało :( Sorki, że tak pisze, ale już mi trochę ulżyło. Pozdrawiam i życzę dużo zdrówka wszystkim!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć :-) Amelko - dużo zdrówka, szczęścia, radości z okazji drugich urodzinek życzy Martynka z mamą :-D Suzinko - szkoda gadać ...... :-( dużo zdrówka życzę twojemu bratu! pozdrowienia Bożena :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dla wszystkich dwulatków 🌻:) Suzinko to straszne:O, dużo zdrówka dla Twojego brata. a ja dzisiaj byłam u lekarza( choć wizyta miała być 4 lutego) bo maleństwo coś marnie ruszało się przez ostatnie dwa dni, ale wszystko jest oki, waży już około 1,2kg:) ja na razie przytyłam 2 kg:), poza tym wszystko ok, dzisiaj już rusza się ładnie:) pozdrawiam milutko i zmykac spać, jestem strasznie zmęczona dzisiaj:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziękuję za życzenia - AMELKA Suzinka 🌼 i dla brata 🌼 jacy ci ludzie są okrutni , nierozumiem jak można zaatakować drugiego człowieka bez powodu , będzie dobrze dziewczyny a moja MELKA bardziej małpuje niż mówi , lenia ma , tylko ciągle chodzi i jak widzi zdjęcia to pokazuje paluszkiem i mówi tatus czyli tatuś a mama tylko jak coś chce no i spać a tak to kocha tate bardzo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Suzinko!to straszne co mówisz,i to jest wlsnie polski kibic! ja też mam brata i nie wiem jak ja bym zareagowala. szkoda gadać! 🌼 dla ciebie i dla brata szczesliwa mamo bardzo sie ciesze ze dzidzia zdrowo rośnie. trzymasz linie! super! który to tydzień? zycze dobrej nocki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziękuję dziewczyny! Jak bedzie wszystko ok. to dziś go wypuszczą, a za 10 dni pojedzie na wyciągnięcie drutów z nosa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny gdzie się podziewacie?? :) kurcze ja też mam jakiegoś doła...depresja czy co? w tym roku w czerwcu kończę szkołe fryzjerską, ale trudno mi znalezc praktykę. potrzebuje tylko miesiąca,niby miało być łatwo a nie jest. chciałabym żeby to był dobry salon bo potem moz by się udało zostać w pracy...sama nie wiem .Jakoś sam poczatek mnie przeraza. Moze jakoś się ułoży! nie wiem jeszcze co z Pati(chodzi mi o przedszkole),narazie bawia ją dziadkowie. Teściowa ma mieć operacje, nie wiem jak sie będzie czuła po niej. Chciłabym żeby dalej sie nią opiekowali,jeszcze rok. wszystko się wyjaśni w marcu.... Mam nadzieję! Zeby tylko teściowa była zdrowa to będzie ok.oczywiście nie tylko z powodu, że nie chce dawać Pati do przedszkola :) bo to tak głupio zabrzmiało. ale się nad sobą użalam:) do usłyszenia! pozdrawiam Was mamusie i Dzieciaczki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie... Dla szkrabów które miały urodzinki..Zdrówka bo najważniejsze i miłsoci i uśmiechu❤️❤️❤️ Suzinko dla Brata 🌻❤️ szkoda gadac o takich ..to nie ludzie! U nas ok// Olek miał bilans ..ma lekko ponad 88cm, wazy 12 kg. ... wczoraj kupiąłm mu kapcie w BArtku profilaktyczne bo cos mu pietka ucieka.. a tak to ok.. Jesli chodzi o nocnik to pięknie woła..mamo sisi ale jak juz usiadzie to blokada hehe.. mówi sporo słów, łaczy je ale tak na dobre jeszcze sie nie rozgadał... Tak jakos nie miałam nastroju po tym wszystkim zeby pisac.. sorrki... Aaa i osttanio cos mnie nerwy ponosza przy tym buncie 2 latka... kupiłam sobie melise.. jakos juz mnie troche meczy bycie w domu tylko... chce do ludzi.. czy któras tak ma? Kocham Olka nad zycie ale... od wrzesnia ide do pracy! Bedzie miał 2,7 wiec spokojnie da rade w przedszkolu:) Miłej i spokojnej nocki.. i Oby nic złego się nie działo!!!!!!!!! I SIO TE PNEUMOKOKI I CAŁA RESZTA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gosbej 🌻 ja też kocham swoje dziecko, ale cieszę się, że wróciłam do pracy jak ona miała 8 miesięcy, inaczej chyba bym miała nerwy szarpane, bo niby mam grzeczne dziecko ale czasami daje popalić nie źle:D, ten bunt dwulatka też mnie załamuje czasami, staram się wyciszyć ale czasami......... ach szkoda gadać ;) justynka ciągnij, ciągnij nasz topik, bo widzisz jak obijamy się hi hi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam, dawno mnie nie bylo, ale te chorobska mnie wykanczaja :( zalegle życzonka dla dwulatkow, duzo zdrowka i radosci :) szczesliwa u mnie juz 36t.c. i 4 dzien, wiec juz bliziutko, mam nadzieje,z e tak 2 tyg i bedzie po wszystkim:D suzinko, dla brata🌼 ja z mezem wozilam ostatnio siostre do wawy do imid, tez na operacje nosa, to chyba juz ostatnia, chyba kiedys pisalam, mila rozczep wargi, podniebienia i nosa, jak sie napatrzylam na te malenstwa, to mi sie moja mala siostra przypomniala, koszmarny widok, nawet teraz jak pisze, to serce mi sciska :/, ale wkoncu ma normalny nopsek, a ma juz 22 lata, koszmar ile sie zchodzi z tym wszystkim, ostatnia operacje przeciagali jej 3 lata!!!! ale ma juz to za soba i widzi swoj wlasny czubek nosa, jest wkoncu szczesliwa gosbej, ja tez juz mam dosc siedzenia w domnku, ale jeszcze sie zejdzie zanim pojde do pracy, moze uda sie od wrzesnia do szkoly, hmm marzenie:), ale zobaczymy, bo nie wiem ostatnio pojechalam do kolezanki ona jest w 12t.c, a nastepnego dnia okazalo sie,z e jej starsza cora dostala polpasca, poszla do lekarza z mlodsza, a okazuje sie to starsza chora, brr, mam nadzieje,z e my nie zalapalismy tego swinstwa :( jak macie w okolicy sklepy RESERVED kids, to polecam zajrzyjcie, kupilismy butki dla dzieciakow za 14,90 - przecena z 70 zl, super okazja, my wzielismy 3 pary, ale super ciuszki przecenione maja tez w smyku i 5-10-15, wiec troszke sie obkupilismy pozdrawiam wszystkie dzieciaczki i mamuski

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jezu dziewczyny jestem w szoku ze juz tak daleko jestescie w tych ciazach :) tak to przelecialo ze szok. super Suzinko strasznie mi przykro z powodu brata :( Jakas czarna seria cholera.Mam nadzieje ze to juz ostatnia zla wiadomosc dla Ciebie gosbej ja mam to samo i tez od wrzesnia planuje isc do pracy. wczoraj musialam gdzies jechac pozalatwiac sprawy i przy okazji posiedzialam w knajpce bo czekalam na jedzonko na wynos i bylo duzo ludzi na lunchu :) i tak mi sie przypomnialo jak to jest byc w biegu i jakos mi sie tak fajnie zrobilo. juz tesknie :) mam nadzieje ze Maja bedzie zadowolona z przedszkola.oby buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lula, moja ciaza dobiega konca, a Twoj Kubus to duzy chlopak :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×