Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

ana24

Mamy na urlopach wychowawczych-2 część

Polecane posty

Na obiad wszystko naszykowane,pranie jedno sciagniete,drugie powieszone,kuchnia posprzatana to siedze na kompie:)na zakupy jade dopiero jak Marcin wróci,bo nie chcem w taka pogode Oskara ciagac ze soba wiecie mam pewnien pomysł na jutrzejszego torta podpatrzony na necie i mam nadzieje ze wyjdzie mi jakos Dotka czy ja aby juz takiej obietnicy nie widziałam kilka stronek wczesniej?:P kurcze ale miałas przezycie jak w jakims kryminale conajmniej Ana,Melodi,Ania🖐️ Shenen to moze bedziesz miała dzidziusia z tego dnia co ja albo urodzi sie w świeto:)ja nie chciałam urodzic 11 bo dla nas to przykra data,wtedy szwagier miał wypadek-to juz 4 lata:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kreseczko, przykro mi z powodu Twojego szwagra. Ale ja nawet chciałabym 11 - ja jestem z 11 kwietnia, Maja z 11 stycznia...Obie z niedzieli, teraz też 11 wypada w niedzielę, kto wie?...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesć Widzę że nikt tutaj za mną nie tęsknił:( i nawet nie zauważył że mnie wczoraj i dzisiaj prawie cały dzień nie było:( Niewiem co się z tym moim interenetm dzieje....wczoraj od południa do dzisiaj wieczór wogule nic nie działało.Chyba musze złożyć reklamacje u naszego dostawcy. Dzisiaj w nocy będę słomianą wdową:( bo Grzesiek pojechał do Krakowa do tego mieszkania co kiedys oglądaliśmy.....trzeba tam położyć pare płytek na balkonie ....noi trzyba było się z tym uporac przed mrozami.Ale jest i dobra strona bo cały wieczór będę do waszej dyspozycji;)Mam nadzieję że nie pójdziecie wszystkie spać?? Wysłałam Wasz najnowsze fotki....jak któraś nie dostała to proszę krzyczeć.Melodi do Ciebie przyjdzie osobna porcja zdięć,wyślę Ci jeszcze te których nie widziałaś:) Kreska no to z prezentem trafiłas w dziesiątke:) oby i mi tak sie udało.Dla Oliwii w sumie juz mam popmysł ale kompletnie nie wiem co Kamilowi kupić.A to pranie dywanów na śniegu to chyba polega na trzepaniu go trzepaczką??? Kreska ale masz pomysły kulinarne....jesli któreś się sprawdzą to poproszę o przepisy bo za niecały miesiąc moje dzieci będą obchodzić urodziny;) Anka poczekaj jeszcze troszke a w mieszkaniu na scianach będziesz miała piekne obrazki....dopiero wtedy będzie jak w muzeum:P Kapelusz miałaś bardzo twarzowy:D Julka coraz bardziej sobie pozwala;) i coraz lepjej sobie radzi.Pewnie oczy musisz mieć dookoła głowy.A Gabi pięknie pozuje....;) Wiesz mi tez zegarek tez wydaje sie troche drogi....ale może dlatego tak jest bo ma jakies bajery?? Aniu amstaf to rasa psa uchodząca za dość agresywną.Mój mąż chciał mi takiego pieska do domu przyniesć ale się nie zgodziłam. Melodi ja tam nie widziałam żadnych kilogramów do zrzucenia...więc nie przesadzaj;) Oj ja tez pamiętam tą chwilę jak na teście pojawiły się dwie kreseczki.Tym bardziej że za pierwszym razem nic nie wyszło dopiero jak za kilka dni zrobiłam drugi to wyszły wyraźne dwie kreski:) To co napisałas o tym dzieciątku jest straszne....i jaki z tego morał?? że pies któru uchodzi za agresywnego potrafił się dzieckiem zająć....a jego rodzona matka zostawiła go na pastę losu Ana 76 a Twoje laseczki jak zawsze sliczne....naprawdę bardzo ładne masz córeczki.A po Łusi wcale nie widać choroby:) Dotka Ty to masz kobieto przygody.Jak nie stoisz na środku drogi w czasie burzy to teraz acja jak z filmu.A tak swoja drogą to aż strach pomyslec kogo ma się za sasiada:O Dziewczyny nie straszcie tymi szkodliwymi zabawkami bo niedługo święta i mikołaj i nie wiadomo co tym naszym pociechom kupic.....a im nie wytłumaczysz że taka zabawka jest szkodliwa. Shenen świetne te brzuchate fotki;) fajną będziesz miała pamiatkę:) wiesz moja kuzynka robiła sobie zdięcia od początku ciązy co miesiąc kilka....fajnie takie fotki po jakims czasie pooglądać. Widze że termin już tuz,tuż....życzę Ci żeby mała urodziła się 11 tak jak Ty i Maja.Moje dzieci tez sie fajnie urodziły...oboje są z grudnia Kamil z 6 a Oliwia z 1....też miałam cichą nadzieję że Oliwia urodzi się 6....no ale cóz jej się troszke spieszyło i nie chciała mamie zrobić prezentu na mikołaja:D Maja jaka poważna na fotkach gdzie przytula sie albo całuje brzuszek....chyba poważnie myśli o roli starszej siostry....a to z serduszkiem na brzuszku strasznie rozczulające:) No to chyba nadrobiłam zaległości;) Biorę się za wysyłanie fotek dla Melodi:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O kurcze ale walnęłam posta.....niczym Dymek:P Ale do Julki opowieści sie nie migam....kobieto wracaj tutaj do nas bo też masz obowiązki;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
WOW! Aga ale zaszalałaś!:D ciekawe,czy przed wysłaniem kopiujesz tekst.ja zawsze zapomnę i nieraz jak mi jakies moje kilka linijek zniknie to sie wściekam...no a tu cała strona... ja cos nie moge na pocztę wejść.Rafał z Gabi oglądają Harry pottera,a ja czekam na relacje przez skype z koncertu Rynkowskiego-moja mama z siostrą dzis były.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ach i dzięki za wyjasnienie tego słowa,rasy psa.pierwsze słyszę. a z tymi rysunkami na scianach w najblizszej przyszłości i porównanie do muzeum-bardzo trafne.strzał w dziesiatkę.:D shenen to ja trzymam dalej mocno kciuki,żeby to była kolejna szczęśliwa data z ,,11-tką,, w waszej rodzince!:) kreska pewno w kuchni szaleje na jutrzejszą imprezę i czaruje tam jakieś smakołyki.oj ma zdrowie kobita,no same powiedzcie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anka przyznam sie że teraz rzadko kopjuje tekst który piszę.Kiedys tak robiłam za każdym razem....ale pewnie jak mi wetnie kilka postów to zaczne tak robić:D Którą część Harego Gabi ogląda...Zakon Feniksa??? Kamil teraz molestuje Opowieści z Narni....tak samo go wciągnęły jak Hary:D Masz racje Kreska pewnie szaleje w kuchni.....albo z mężem:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aga no jakby ci to wszystko dzis wcięło,to bym nie chciała byc obok!:p wiesz,ja się nie znam na Harrym,ale w wolnym tłumaczeniu z niemieckiego ten tytuł musi brzmieć jakos H P i pomieszczenie strachu.oj juz widzę jak się smiejesz!no Gabi mi tu niemiecki tytuł strzela i ona nie wie jak to jest po polsku!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anka chyba chodzi o HP i Zakon Feniksa;) tak?? Właśnie sobie ucho zakropiłam....chyba mi pomału odtyka to ucho.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja Herrego P. nie czytałam ale mi pasuje Komnata Tajemnic :) Idę sie kąpać, dobrej nocy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja Herrego P. nie czytałam ale mi pasuje Komnata Tajemnic :) Idę sie kąpać, dobrej nocy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aga ja naprawdę nie mam pojecia jak to jest w polskim wydaniu.tu jest Harry Potter und die Kammer des Schreckens.;) a Gabi ma troche stracha,ale sie nie chce przyznać.nie wiem,czy to dobrze,że jej pozwolilam oglądać!:o a jak ucho?lepiej po kroplach?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aga ja naprawdę nie mam pojecia jak to jest w polskim wydaniu.tu jest Harry Potter und die Kammer des Schreckens.;) a Gabi ma troche stracha,ale sie nie chce przyznać.nie wiem,czy to dobrze,że jej pozwolilam oglądać!:o a jak ucho?lepiej po kroplach?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aga ja naprawdę nie mam pojecia jak to jest w polskim wydaniu.tu jest Harry Potter und die Kammer des Schreckens.;) a Gabi ma troche stracha,ale sie nie chce przyznać.nie wiem,czy to dobrze,że jej pozwolilam oglądać!:o a jak ucho?lepiej po kroplach?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj nie wiem,czy popiszę,bo mieli strasznie,jakies błędy wyskakują i nie mozna wysłać wypowiedzi!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja Herrego P. nie czytałam ale mi pasuje Komnata Tajemnic do tego pomieszczenia strachu :) Idę sie kąpać, dobrej nocy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anka jesli to jest najnowsza częśc to napewno Zakon Feniksa...bylismy na tym z Kamilem w kinie.I tam też jest takie miejsce gdzie walczyli,które jest mroczne i trochę straszne. Jeśli chodzi o Gabi to dowiesz się w nocy czy bała się czy nie.Jesli będzie spać niespokojnie i budzić się to znaczy że film wywarł na niej spore wrażenie. Moje uszy to już sama niewiem....raz lepjej raz gorzej.Ale w sumie to chyba lepjej słyszę,więc chyba pomału przechodzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
shenen a ty sie nie nabijaj tu z mojej dedykcji!:pkammer to pomieszczenie,komora, a schreck to strach.jeśli jest taki polski tytul to pewno to to.ja juz się przekonałam nie raz,że tłumaczenie tytułów filmów na niemiecki zupelnie sie nie pokrywa,nawet w przybliżeniu! Rafal przyniosł dzis dwie paki slodyczy z pracy.co jakis czas dostaje,bo przy tym pracuje.że tez mi aku siadło w aparacie,bo Julka zginęła jak wysypał w pokoju.zrobilam tylko jedno,ale z pierwszą paką wysypaną. i już lezy obok stosik papierków...ech!:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiecie miałam z dzieciakami spać na duzym łóżku.Oliwia juz tam spi a Kamil kręcił się i wiercił w końcu przyszedł z poduszką na swoje łóżko i stwierdził że najlepjej mu się śpi u siebie:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rozumiem że Julka siedziała ze stosem papierków po słodyczach??? no to miała kolację:DAle pewnie jaka zadowolona była;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aniu własnie dostałam fotke:) ale Jula ma szczęśliwą minke.....i nie dziwie jej się bo ja tez bym miała:D a moje dzieci chyba by tylko nimi żyły:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aga widzisz,tak szybko piszę,bo akurat zaczęlo działać wysyłanie postow i tak piszę chaotycznie.Julka nawet chyba nie wiedziała,że to slodycze.jej szeleściło i mieniło sie kolorami tylko.a stosik papierków lezy obok mnie... wysłałam to jedno. i obejrzałam twoje.fajnie tak kolorowo masz w domku.a ostatnio jakos na rosyjskie imiona moda chyba.znajoma ma 2 mies.Lenę.nie zachcialo sie takiego maleństwa jak trzymałaś ją na rękach?a Oliwii takiej siostrzyczki???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to podżuć tutaj kilka batoników.....w sumie o tej porze raczej nie jadam słodyczy....ale co tam po takim widoku;) Moja szwagierka ma sentyment do tamtych stron.W gimnazjum uczy własnie rosyjskiego....noi troche ma bzika na punkcie tego kraju.Może stąd to imie....ale mi sie bardzo podoba:) Oliwia juz nieraz mi mówiła że chciałaby mieć taka siostrzyczkę.Ale jakoś mnie nie ciągnie w tym kierunku....dopiero co sie wygrzebałam się z pieluch....noi Oliwia dała mi nieźle popalić,więc jak sobie pomyśle że mogłabym znowu przez coś takiego przechodzić to aż mnie ciarki przechodzą. A obejżałas ta fotkę z tymi zielonymi zygzakami??? chciałam takie u dzieci.....ale mój mąż stwierdził że się nie da a tam sie dało???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aniu chyba dzisiejszy wieczór należy do nas;) Może z tej okazji wzniesiemy jakiś toast?? co proponujesz??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem jestem.az mi mdło.trzeba by to chyba czyms mocniejszym przepłukać! zygzak fajny,ale w dziecięcym masz przeciez bardzo fajnie rozwiązane!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam śliwowicę albo Jim Beam na mysli.ale mogę poczęstować sheridanem!chyba tobie też smakuje,jak pamietam?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to co pijemy.....ja mam szampana i jakieś winko....noi piwko mi maz w lodówce zostawił;) Wiem że fajnie te nasze kolorki wyszły ale te zygzaki mi sie strasznie podobają. Własnie dostałam zdięcia od Any24 Julka slicznie wyglądała a mama pewnie była strasznie dumna ze swojej juz całkiem sporej córeczki:) Szkoda tylko że tak mało zaglądsz do nas:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Śliwowica chyba troche za mocna.....a po Sheridanie mi tylko butelka została:( więc jak mogła bym prosic o małą Y Jak tam Gabi jeszcze film ogląda???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to zdrówko! Gabi zawzięcie ogląda,a Rafał chrapie! a zygzak zrobicie nastepnym razem:) a co do słodyczy,to kiedys jak zaczął tam pracować,to tez jak głupki sie rzucaliśmy na te batony.teraz to mam juz w reklamówki dla znajomych prawie wszystko popakowane.resztę do Polski zabierzemy.dziś wyjatkowo tak sie zmuliłam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×